Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

Cek ova dvojica se krljaju samo iskljucivo zbog para (jer su jelte obojica isisali milione iz budzeta) a vrla javnost sukob nastoji predstaviti ideoloskim!? 

Edited by dillinger
Link to comment
9 minutes ago, aram said:

bemti sunce, pa oni Bjelu krivično gone za ovo? nasilničko ponašanje, 30 dana pritvora, 6 meseci do 5 godina zaprećena kazna? pa zar nije to za tzv. navijače smišljeno?

Ok, sad će da ga ucene da ide po njihovim mitinzima i da jajari za njih... Sad ćemo videti šta će biti....

Link to comment
55 minutes ago, aram said:

bemti sunce, pa oni Bjelu krivično gone za ovo? nasilničko ponašanje, 30 dana pritvora, 6 meseci do 5 godina zaprećena kazna? pa zar nije to za tzv. navijače smišljeno?

Sad je Boba stvarno u prdekani,samo fale Danilo Lazović i Miša Janketić...:laugh:

Biće tu čišćenja svinjca a i sadiće se lukac beli tamo dole u Padinskoj skeli.

Link to comment
1 hour ago, morgana said:

prilika kakvu su sanjali

od ovog momenta sam otvoreno team bjela

 

Apsolutno. Bilo je samo pitanje dana kada ce neko pesnicama da krene da se obracunava s ljudima koji, da bi se uvukli Vucicu, vise ne biraju koliku laz ce da istresu i na ciji racun. Mene iskreno cudi da niko do sada nije istamburao ljude poput Krstica, Vucicevica, Sarape i slicne degenerike, kad vec ne moze politicare koji imaju obezbedjenje. U Srbiji danas mozes bukvalno bilo sta da slazes na bilo ciji racun ako ti je to u interesu i nikom nista, od onih koji se blate se valjda ocekuje da to mirno posmatraju i trpe jer ko ih jebe kad nisu gazdini udjiguzi.

  • +1 2
Link to comment



nema sansone, udbas je to.
gaga jeste pijavica i parazit i nek ga je, al ne mogu da imam simpatije prema bjeli pa da me ubijes.
obojca su prilicno zasluzni za sunovrat srpske kinematografije.


Jesteee najbolje da su baš ta dvojica zaslužni za sunovrat[emoji769] te gromade od kinematografije.
Gaga se pojavio ponovo pre par godina, a Bjelogrić je vrlo daleko od realnog uticaja.
Pričaš beveze...







... Shiit has hit the fan

  • +1 2
Link to comment




Treće veče 56. Filmskih susreta u Nišu, po tradiciji, počelo je objavljivanjem imena glumca večeri prethodnog dana. Kada su voditelji programa, Dragana Mićalović i Radomir Nikolić, rekli da je po oceni publike izabran Dragan Bjelogrlić za ulogu Hadži Trifuna u filmu “Nečista krva – greh predaka”, na Letnjoj pozornici niške Tvrđave prolomio se gromoglasan aplauz sa povicima – “Bravo!” koji je dugo trajao, a onda je usledio još jedan talas aplauza, piše Nova.rs.
Bjelogrlić, koji je na ovom festivalu svojevremeno nagrađen Gran prijem, ove godine se predstavio kao reditelj filma „Toma“ i glavnom ulogom u ostvarenju „Nečista krv – greh predaka“. Oba filma su izazvala veliko interesovanje i nagrađeni su stajaćim ovacijama.
Dragan Bjelogrliću ovacije nije mogao da čuje jer se nalazio u pritvoru. Njemu je određeno policijsko zadržavanje od 48 sata zbog fizičkog napada na reditelja Predraga Antonijevića koji se dogodio u niškom hotelu “Ambasador” nakon prikazivanja filma “Nečista krv”.
Link to comment

Jel može neko, ko ima malkice vremena da u 3 do 5 rečenica objasni šta se zamera Bjelogrliću (pre ovoga).

Ja znam da ima tu uspešnu produkciju, pravi serije, a za mene je on odličan glumac i to je jedino mišljenje koje trenutno mogu da imam o njemu.

Link to comment
9 minutes ago, Tihajeza said:

Jel može neko, ko ima malkice vremena da u 3 do 5 rečenica objasni šta se zamera Bjelogrliću (pre ovoga).

Ja znam da ima tu uspešnu produkciju, pravi serije, a za mene je on odličan glumac i to je jedino mišljenje koje trenutno mogu da imam o njemu.

 

jedino što ja zasigurno znam je da je u tu produkciju jedno vreme bio uključen i njegov brat koji je nekakav wanna be krimos i "navijač", tako da je tu dolazilo do nemilih scena. tipa da ljudi na setu posle 12 sati snimanja hoće kući, a bata uleti da lupa šamare, da bata pošalje drugare da "objasne" pojedinima da nije lepo da sudski traže svoj honorar iako se sa isplatom kasni i po godinu dana i sl. e sad, navodno je Bjela posle išao da se izvinjava ljudima, čak i izbacio brata iz produkcijske kuće neko vreme, ali to ne znam sigurno.

 

meni se zamerio jer znam pouzdano da je lupio šamar jednoj meni jako dragoj osobi ženskog pola, mada opet ona sama tvrdi da je zaslužila jer ga je zajebavala vrlo neprijatno pred većom grupom ljudi i da joj nije ni bilo jasno koliko je daleko otišla dok joj nije lupio šamar.

 

my 2 ¢, ako ti nešto znači :)

  • +1 1
  • Hvala 4
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...