Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

8 hours ago, Nikodije said:

u pakao zna se.

jedva cekam bjelin i joksimovicev film o bregovicu, to ce tek biti ludilo.

 

Sa Bregom nema dogovora: samo solarno plaćanje

 

Tako da, zaboravi

  • +1 1
Link to comment
On 23.9.2021. at 10:21, Jumanji said:

Inace ko ne voli kafanu, koga kafanske note ne dirnu da dobuje bar jednom zelju da razbije casu (bez preteranog pijanstva), taj ne shvata ni ovaj patos, na kome je Toma ziveo i radio, neshvacen u pocetku, tuzan i nesrecan, veovatno kao i svi boemi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ja sam od tih. :unsure: Ne znam ni da li znam neku pesmu od Tome, verovatno sam negde cula neku ali ne umem da povezem sa njim.

  • Haha 1
Link to comment
 
Ja sam od tih. :unsure: Ne znam ni da li znam neku pesmu od Tome, verovatno sam negde cula neku ali ne umem da povezem sa njim.
ooo pa gde to da kazesh [emoji38]ol:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment
 
Ja sam od tih. :unsure: Ne znam ni da li znam neku pesmu od Tome, verovatno sam negde cula neku ali ne umem da povezem sa njim.
Samo ti nisi kritikovala film [emoji3] i koliko vidim neces ga ni gledati.
A skroz je normalno i regularno da coveka ne privlaci kafana u tom smislu, ne vidim problem [emoji846]
  • +1 1
Link to comment

ja cu rado pogledati kad mi se namesti, mada nisam iz te nishe. opet, ko je ziveo u pravoj jugoslaviji, nije mogao da se ne sretne, makar informativno.

vesni peshic se svidja :hihi:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment
3 hours ago, gospa buba said:

ja cu rado pogledati kad mi se namesti, mada nisam iz te nishe. opet, ko je ziveo u pravoj jugoslaviji, nije mogao da se ne sretne, makar informativno.

vesni peshic se svidja :hihi:

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

 

Logično da joj se sviđa, Vesna je prava Jugoslovenka. Moj je problem što sam premlad (lol) pa slabo pamtim Jugoslaviju, Toma Zdravković i Zilha Barjaktarević su mi samo dva nebitna narodnjačka imena, ne mogu da ih razdvojim od Darka Lazića i Slavice Ćukteraš. Btw čak bih rekao da je Darko Lazić do 25-e godine postigao veću količinu ludila nego Toma do 50-e. Al eto, Toma je pevao, kockao i jebao sedamdesetih godina prošlog veka pa je to predivno, a Darko Lazić je proizvod raspale Srbije pa je on fuj.

  • +1 1
  • -1 2
  • Tužno 1
Link to comment



 
Al eto, Toma je pevao, kockao i jebao sedamdesetih godina prošlog veka pa je to predivno, a Darko Lazić je proizvod raspale Srbije pa je on fuj.


I ne znaš koliko si u pravu. Kao da porediš čašu vina sa popravljanjem u kenjari.

A film svakako neću gledati, možda nekad na tv. Više pomeri 15 minuta dokumentarca sa Live Aid-a, nego dva sata raznih boemskih rapsodija.

Sent from my Moto G (5S) using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...