Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

3 hours ago, aram said:

bemti sunce, pa oni Bjelu krivično gone za ovo? nasilničko ponašanje, 30 dana pritvora, 6 meseci do 5 godina zaprećena kazna? pa zar nije to za tzv. navijače smišljeno?

 

Za lake telesne povrede se ide i do godinu dana zatvora (bar je bilo čini mi se dok sam studirao). Ne znam šta te čudi?

 

 

1 hour ago, aram said:

 

jedino što ja zasigurno znam je da je u tu produkciju jedno vreme bio uključen i njegov brat koji je nekakav wanna be krimos i "navijač", tako da je tu dolazilo do nemilih scena. tipa da ljudi na setu posle 12 sati snimanja hoće kući, a bata uleti da lupa šamare, da bata pošalje drugare da "objasne" pojedinima da nije lepo da sudski traže svoj honorar iako se sa isplatom kasni i po godinu dana i sl. e sad, navodno je Bjela posle išao da se izvinjava ljudima, čak i izbacio brata iz produkcijske kuće neko vreme, ali to ne znam sigurno.

 

meni se zamerio jer znam pouzdano da je lupio šamar jednoj meni jako dragoj osobi ženskog pola, mada opet ona sama tvrdi da je zaslužila jer ga je zajebavala vrlo neprijatno pred većom grupom ljudi i da joj nije ni bilo jasno koliko je daleko otišla dok joj nije lupio šamar.

 

my 2 ¢, ako ti nešto znači :)

 

Ovo mi je žešći wtf!!! Zaslužila sam da me šamara :isuse:

 

 

 

Link to comment
2 minutes ago, John Coltrane said:

 

Za lake telesne povrede se ide i do godinu dana zatvora (bar je bilo čini mi se dok sam studirao). Ne znam šta te čudi?

 

 

 

Ovo mi je žešći wtf!!! Zaslužila sam da me šamara :isuse:

 

 

1. čudi me što ga uopšte gone krivično za ovo, što nije privatna tužba. nisam studirao prava, ali ne sećam se da je to ikad bilo.

 

2. i meni je, ali samo prepričavam. i da budemo pošteni, nije je šamarao - jedan šamar je u pitanju. i to posle više molbi i upozorenja da prestane i da ga pusti na miru, a pri tome su bili u takvim okolnostima da nije mogao da ode niti da se bilo gde skloni. ne mogu detaljnije, nije lepo.

Link to comment
36 minutes ago, napadaj said:

Ma dobiće oportunitet, ovaj će da ga tuži za materijalnu i nematerijalnu štetu i to je to, samo će mediji da razvlače neko vreme.


Ma “mediji”  su već u fazonu “zločin protiv čovečnosti”, ali može ga Dara odraditi fino. Pretrpljen strah dodaj.
 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...