Jump to content
IGNORED

Staaare pijace, pekare, dućani...


rajka

Recommended Posts

ako ima žužu znači da mora da ima i ove nove peći, a onda stara odea iz tih novih je hleb kojim bih hranio smrtne neprijatelje, ako ih steknem jednog dana
znaci, svi pekari su glupi, pa ne znaju bas nista o svojim musterijama i njihovim preferencijama? niti o pekarstvu, pa nemaju pojma da pec koja je dobra za zu-zu, nije najbolja za burek ili hleb?u mojoj pekari nije tako, bas imam srece, jebiga.
Link to comment
  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lancia

    31

  • henrik larsson

    30

  • rajka

    27

  • Аврам Гојић

    26

Top Posters In This Topic

Posted Images

znaci, svi pekari su glupi, pa ne znaju bas nista o svojim musterijama i njihovim preferencijama? niti o pekarstvu, pa nemaju pojma da pec koja je dobra za zu-zu, nije najbolja za burek ili hleb?u mojoj pekari nije tako, bas imam srece, jebiga.
nisam nigde rekao da su svi glupi, samo rekoh kako to ide, zato što znah dobar broj njih koji su se modernizovali, pa sad prodaju kuće da vrate kredite
Link to comment
znaci i tebi je lenja kartonska manufaktura put kojim treba ici? ili si se slozio sa pesnickom formulacijom Vase o osvajanju i pokoravanju trzista?
Otkad su male neugledne zanatske radnje sa domaćim proizvodima vrhunskog kvaliteta lenja kartonska manufaktura?
Link to comment
nisam nigde rekao da su svi glupi, samo rekoh kako to ide, zato što znah dobar broj njih koji su se modernizovali, pa sad prodaju kuće da vrate kredite
sad kapiram da hoces da kazes da su se zatrcali i nisu dobro izracunali kolika ce im biti korist od te modernizacije. ok, to jeste problem.
Link to comment
Otkad su male neugledne zanatske radnje sa domaćim proizvodima vrhunskog kvaliteta lenja kartonska manufaktura?
dodacu ovde i moju omiljenu mesaru u Beogradu: slovacku radnju na Djermu, ispostavu poljoprivredne zadruge u Kovacici.neugledna je preko svake mere, i nema fransize. prave najbolje ljute kobasice juzno od Panceva.
Link to comment
Otkad su male neugledne zanatske radnje sa domaćim proizvodima vrhunskog kvaliteta lenja kartonska manufaktura?
Oduvek, ako se ne prilagodjavaju trzistu. Bre, Enriche, groblja su puna onih kojim je vreme stalo. To jednostavno nema veze s tim, da li je bonbon zeajebato dobar. Sigurno jeste.
Link to comment
Oduvek, ako se ne prilagodjavaju trzistu. Bre, Enriche, groblja su puna onih kojim je vreme stalo. To jednostavno nema veze s tim, da li je bonbon zeajebato dobar. Sigurno jeste.
cek, stani, vidi, pazi. ja kod tog bonbondzije kupujem godinama, ne znam da li sam jednom bio sam u radnji. kupuju ljudi rahatluk po kilo, dva, nose, za Boga ne znaju. cemu da se prilagodjavaju? imaju koliko im je potrebno za dobar zivot, nije im zinulo dupe za vise od toga, i prave vrhunski proizvod za koji imaju stabilno trziste. gde pise da moraju da traze nesto vise od toga?edit:lenja kartonska manufakturabonbondzija-v.jpg Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
podseca na sobu kompulzivne devojcice
:naughty:
Zato sto se blizimo srednjim godinama i pocinje da nam smeta sto nestaju, kao prikaze koje po vrelom danu drhte na horizontu, prizori i mirisi njeznog djetinjstva i mladosti nase.
Lepo si iza ovoga spakovao ideološku motivaciju <_< Uglavnom, poenta
jbg, moram da se žalim. Fora je u tome...
^_^
Link to comment
cek, stani, vidi, pazi. ja kod tog bonbondzije kupujem godinama, ne znam da li sam jednom bio sam u radnji. kupuju ljudi rahatluk po kilo, dva, nose, za Boga ne znaju. cemu da se prilagodjavaju? imaju koliko im je potrebno za dobar zivot, nije im zinulo dupe za vise od toga, i prave vrhunski proizvod za koji imaju stabilno trziste. gde pise da moraju da traze nesto vise od toga?edit:lenja kartonska manufakturabonbondzija-v.jpg
o bre Vasilije, mi smo mozda zadnje generacije koje jedu i znaju za ratluk. Mozda trenutno i imaju stabilno trziste ali to je verovatno biznis koji ide s kolena na koleno, mozda bi poslednje koleno moglo da razmisli, da priblizi dobar proizvod novijoj generaciji u nesto boljem privlacnijem pakovanju i da radnja mozda moze sa minimalnim ulaganjem da izgleda ko 1 mamojeb.
Link to comment
o bre Vasilije, mi smo mozda zadnje generacije koje jedu i znaju za ratluk. Mozda trenutno i imaju stabilno trziste ali to je verovatno biznis koji ide s kolena na koleno, mozda bi poslednje koleno moglo da razmisli, da priblizi dobar proizvod novijoj generaciji u nesto boljem privlacnijem pakovanju i da radnja mozda moze sa minimalnim ulaganjem da izgleda ko 1 mamojeb.
meni ovako izgleda kao 1 mamojeb, a tamo, zacudices se, ne kupuju babe i dede, nego (sledi floskula) pripadnici svih generacija koje vezuje ljubav prema dobrim slatkisima. no, i ja sad malo kenjam: kad vidim kako izgledaju prodavnice slatkisa u Istanbulu, mogu samo da pozelim ovim Bosiljcicima da naprave nesto tako. nije problem u prilagodjavanju trzistu, jbg, nego u tome sto se kod nas, u Srbiji, to uvek radi nekako naopako, shoderashki, razumes. jadno, bez ideje, samo sminka a ispod sminke, svinja.frhost: fantom.gif Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...