Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

I kes na rukama da platis kaznu. Mene su jednom (opravdano) zaustavili zbog prekoracenje brzine i morao sam ih pratiti do najblize Societe Generale podruznice da platim kaznu. Uzeo mi vozacku, a dao uplatnicu. Cekali me ispred banke dok nisam uplatio i onda im dao ovjereni original, pa mi vratili vozacku. A jednom (isto prekoracenje, ali klasican speed trap) me htjeli privesti sudiji za prekrsaje, ali bila nedjelja, pa smo se ljudski dogovorili ™.

Link to comment

Pre jedno 20 dana mi je idiot sa kamionom krenuo u rikverc i sjebao mi haubu. na sreću, falili su milimetri u širinu i na dole da odu krila i farovi, ali srećom, nalegao je kao da je merio. Priznao je krivicu pa kontam da naplata neće biti problem, ali ne dobijam 20 dana jbni policijski izveštaj.

Da li postoji neki način da se to ubrza ili sam na /ne/milost policijskih administrativih radnika?

Link to comment

Sjebo ti hondu :frust:

A zapisnik...moraš da ih zivkaš...i nemoj da kreneš po njega bez novaca.

Sjebo, crko da bog da.

 

Koga konkretno da zovem, zvali smo pandure na 192 klasika.

 

Hawaii Mate 9

Link to comment

Probaj da odes u ssaobracajnu da pitas ko je nadlezan za to pa kod njega u kancelariju.

Moze li mi neko reci sta je gore za motor da ga vozis brze u manjem stepenu prenosa ili sporije u visem?

 

Sent from my Le X620 using Tapatalk

Link to comment

 

 

Moze li mi neko reci sta je gore za motor da ga vozis brze u manjem stepenu prenosa ili sporije u visem?

 

Sent from my Le X620 using Tapatalk

Pitaš za sebe ili za druga? I jedno i drugo može da muči motor a to možeš da osetiš po zvuku. Pretpostavljam da pitaš za gradsku vožnju tj. u kojoj brzini da voziš 50km/h? Zavisno od motora neko vozi u 3. a neko može i u 5.

Čini mi se da treba da voziš na oko 2000 obrtaja

Link to comment

Ma za sebe, ja vozim  50 u petoj što kažeš pa mi taj kaže da ne valja. Inače uvek se trudim da ga po gradu držim do 2000 obrtaja.

Edited by Moća
Link to comment

Ma za sebe, ja vozim 50 u petoj što kažeš pa mi taj kaže da ne valja. Inače uvek se trudim da ga po gradu držim do 2000 obrtaja.

Kupi automatik.
Link to comment

ja samo da priupitam jel' zna neko kakvi su ovi iz union rentacara? naime, moj sin tokom jula dolazi sa ekipicom u srbiju, planiraju da obidju neke nase interesantne destinacije (tara, uvac, manastiri), pa da potom odu na durmitor, cg primorje, a u povratku prodju kroz dubrovnik, trebinje, mostar, sarajevo.... dakle, 15 dana kampovanja, u tri drzave, a ovi iz pomenute agencije su mu rekli da ne treba da vadi ni zeleni karton (kao, oni ce to uraditi), ne treba da se doplati za drugog vozaca, ne treba da se ostavi depozit, neogranicena km, Fiat brava je u pitanju, i da ce ga sve to kostati 18 evra po danu...  nisu se javljali kada ih je zvao, samo su mu kratko na kraju rekli da im napise mail i postavi pitanja.

njemu se sve to cini previse povoljno i plasi se da kada dodju, ne iskrsne jos nesto sto nisu rekli ili promene neke uslove... 

 

dakle, ako je neko imao iskustva sa tom agencijom ili cuo nesto o njima, molim da nas na vreme upozori :-)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...