Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

gledao sam outback juce na semaforu, i to ovaj dizel boxer...bem li ga, mislim da je karavan vozilo koje nikad necu voziti. to vazi i za stila... (koji ne postoji nov :D ). jedini koji mi je ikad skrenuo paznju je bio onaj Volvov XC70, a od polovnih zabara ona Libra (i to samo zbog 2.4 jtd)nesto se tripujem da cu na kraju izabrati i30. mnogo dobra ponuda..

Link to comment
nesto se tripujem da cu na kraju izabrati i30. mnogo dobra ponuda..
hm, i nema bas dovoljno mesta u njemu da se dzilitamo...a astra klasik 3?trebo bi biti proverena prica, a izidje oko 12k.mislim da je slicno i sa meganom (znam, mrzis sve sto je iz francuske, al jebiga, mislim da je ok kupovina)i fokusu je slicna cena, cini mi se.
Link to comment

Astru takodje razmatram. pre svega kroz onu semu za skinute s lizinga... dok korejce gledam nove, zbog onih suludih garancija...5, odnosno 7god. samo da proverim sta je u toj garanciji, kao i cenu servisa/iskustva kupaca...siguran sam da tu negde lezi prevara :ss1:

Link to comment

Vasilije sine, mora li bas hatchback? Jbg ne znam dokle mozes da dobacis, ali bih razmotrio Octaviju. Vidim da u nekoj osnovnoj opremi 1.6 je 13600, to je ipak donja granica prihvatljivosti za ovu klasu (a vidim da imaju i 1.4 i 1.2 :mellow:) , ozbiljniji modeli vec jebu sa cenom, idu i do 20k jbg. Ne znam da li jos negde moze da se iskopa ova prethodna generacija (A5 je oznaka ako se ne varam) ali verujem da za tih 13ak K moze da se uzme fina verzija. Jbg, razmisljam naglas verovatno po principu sta bih ja sa tim iznosom radio... :blush: A ove u lizing kucama, ne znam, skeptican sam. Pre nekog vremena sam ih malo guglao i vidim da je vecina tih vozila za tipa 2 godine max koriscenja presla boga oca kilometara, na jednom od placeva imaju tipa i komentare o stanju i ocigledno su jako iskreni jer je vecina modela okarakterisana kao "prosecno stanje" ili cak i "lose". Ne znam, mrzi me da matematisem ali kanda se nekima isplati i da odustanu od otplata posle overkoriscenja vozila...a verujem da i firme to intenzivno rade. Macka u dzaku, realno. Ali najjace je kad vidis neki Cayenne ili slicnu azdaju sa neotplacenim lizingom i cenom od 100 hiljada :lol:

Edited by ducca
Link to comment

suzuki je totalno dampirao cene ovde, sx4 je 12k sa pristojnim paketom opreme i 1.6 motorom od 102KS (solidno rasterecenim....). totalna bolest mozga.

Link to comment

pa sad, ne bih bas umeo to bas tako da kvantifikujem - pogotovu sto je za mene izlisno svako poredjenje koje ukljucuje najgori mali auto svih vremena, corsu - ali meni se taj sx4 svidja, dimenzije hatchbacka, drzanje nekakvog micro-SUV-a, pristojna pouzdanost i par odlicnih detalja na kolima od kojih je vozacka pozicija savrsena. rekao bih da je vrlo zabavno vozilo, mada na papiru nema ambicije da se juri tehnickim inovacijama sa ovim novim monstrumima u c klasi...

Link to comment

i meni se jako dopada, ali nisam imao iskustva sa njim, dok sa sviftom jesam, i iskreno, to mi je daleko najbolji mali automobil, pocev od detalja, tipa, lanca umesto zupcastog kaisa preko prostora za vozaca i suvozaca, pa do odlicnih karakteristika u voznji.a korsu pomenuo posto je mejnstrim. ma definitivno je sx4 za 12k fantasticna kupovina, nema sumnje.

Link to comment

moj poznanik je istu tu verziju platio oko 16k pre 2.5 godine kod eurosumara. sada je oko 12k, totalni sunovrat. btw, njegovo iskustvo je besprekorno, sipaj i vozi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...