Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Evo i vece, jasnije slike: http://i34.tinypic.com/n6uqtw.jpgAko izuzmemo situaciju kod paljenja auta kad se sve upali, konstantno je sijalo samo juce nekih 10-ak minuta, koliko je trajala jedna voznja po gradu. Pre toga ne, od tada ne. Pitao sam cisto jer me zanima sta je to i sta treba da radim ako se ponovi.
Vrlo česta situacija kod onih na plin. Tad sistem to registruje kao neispravnost. U tom slučaju ne brini i ne menjaj ništa.
Link to comment
Pomoc!Kreno ja autom. Vidim da me nesto zajebavo alarm, palio se a nisam mogao odmah da ga ugasim. Imam na kljucu dugme za central lock i alarm posebno na privesku. Krenuo sam i na prvoj raskrsnici se ugasio motor i upalio alarm. Posle ga nisam mogao upaliti. To je neki peugeot mirage protection system i pise da ima tu mogucnost gasenja motora u slucaju otimacine. Sad ne mogu da upalim auto. Krese ali nece da se upali. Takodje, alarm uopste ne radi? Sutra sahranjujem babu i auto mi treba ko lebac. Koga da zovem? Alarmdzije ili elektricara? Prilicno sam siguran da nije akumilator a ni ono... anlaser???
Malo je kasno, ali za ubuduće - zovi majstora za alarm. Uređaj je blokirao dovod goriva ili struju i zato verglaš na prazno.
Link to comment

Hehe, bilo je i to ali u kombinaciji sa maltene totalno razgacenim remenom na alternatoru (gasio motor i palio akumulator pri menjanju 1-2 brzina). Majstor to zatego i malo procacko kontakte na alarmu i sad em pali em ide zategnuto ko pracka!Fala anyways...

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Misliš vezano za finansije ili ocena o samom automobilu?
I jedno i drugo! Mislim, vec sam uleteo u kredit kod Findomestic, bez ziranata, bez obaveznog kasko osiguranja... Interesuje me svako iskustvo za koje si cuo ali da je istina, ne iz 15te ruke...Moja dva drugara imaju Zastavu 10, a jedan ima obicnog Punta. Nemaju bitnih zamerki. A ja sam narucio na plin... ovaj novi sto se reklamira...
Link to comment

Ukoliko bi vam se po istoj ceni nudili Novi Pro_Cee'd (troja vrata) i novi Renault Megane Berlina (5oro vrata) šta biste pre uzeli? Uglavnom je ista oprema, slična potrošnja i konjaža od 110.

Link to comment
Vrlo česta situacija kod onih na plin. Tad sistem to registruje kao neispravnost. U tom slučaju ne brini i ne menjaj ništa.
Tek sad videh odgovor. Fazon je u tome sto ja nemam plin :unsure: Juce mi se opet desilo da sija ta lampica, opet nekih 10-ak minuta... Dajte preporuku za neki dobar Opelov ovlasceni servis, a da je relativno blizu Mitrovice i da me "dobar dan" ne kosta 100 evra, ako je ikako moguce. Mislim, svakako necu ici samo zbog ove lampice ali cisto da znam za ubuduce.I jos nesto. Neki bolid mi je u subotu uvece izgrebao auto sa strane suvozaca, jeb'o mu je majku. Sta mi je ciniti i koliko ce to otprilike da me kosta? 
Link to comment
Tek sad videh odgovor. Fazon je u tome sto ja nemam plin :unsure: Juce mi se opet desilo da sija ta lampica, opet nekih 10-ak minuta... Dajte preporuku za neki dobar Opelov ovlasceni servis, a da je relativno blizu Mitrovice i da me "dobar dan" ne kosta 100 evra, ako je ikako moguce. Mislim, svakako necu ici samo zbog ove lampice ali cisto da znam za ubuduce.I jos nesto. Neki bolid mi je u subotu uvece izgrebao auto sa strane suvozaca, jeb'o mu je majku. Sta mi je ciniti i koliko ce to otprilike da me kosta?
ne ciniti nista. bice ogrebotina jos koliko volis.
Link to comment

Koliko dugo važi tehnički pregled? Koleginica uradila tehnički u julu i još nije odnela papire u sup na registraciju. Auto stoji u garaži, ona navodno nije stigla. :frust: Pretpostavljam da ima neki rok posle koga mora opet tehnički, ali nigde ne mogu da nađem tu informaciju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...