Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Takodje, samo jedna od 4 igre koje imam instalirane na kompu. Mnogo mi je žao što nemam vremena da je više igram.

 

Mada je TTS, uslovno rečeno, hiljadu igara na jednom mestu. :D

 

igre.jpg.6331b73796dcb2266f68a1a249ba3dd7.jpg

Edited by Mos
Link to comment
50 minutes ago, James Marshall said:

Dajte neku preporuku za neku space operu, može ako baš mora i MMO, PvP, nešto free, ali radije bih neko soliranje u svemiru, ono, budžiš brod, istražuješ, malo ekonomija, malo vožnjica itd. Mass Effect Sam izgustirao, a FTL je odličan ali bih nešto s malo više akcije.

 

Ima li šta ovdje na ovom spisku da neko preporuči?

 

https://www.pcgamesn.com/15-best-pc-space-games

 

Homeworld Remastered je, onako, dosta akciona za 1 RTS. Nisam daleko dogurao ali sećam se da mi se baš svidela.

 

Stellaris je skroz drugačija ali isto odlična 4X strategija. Ni jedna ni druga nisu baš space opera action.

 

Ostale sa spiska ne znam.

  • Hvala 1
Link to comment
6 hours ago, James Marshall said:

Dajte neku preporuku za neku space operu, može ako baš mora i MMO, PvP, nešto free, ali radije bih neko soliranje u svemiru, ono, budžiš brod, istražuješ, malo ekonomija, malo vožnjica itd. Mass Effect Sam izgustirao, a FTL je odličan ali bih nešto s malo više akcije.

 

Ima li šta ovdje na ovom spisku da neko preporuči?

 

https://www.pcgamesn.com/15-best-pc-space-games

Ako nemas problem da igras malo stariju igru sa grafikom iz tog perioda - Freelancer iz 2003. ti pokriva u slovo ovo sto si trazio. Vrhunska igra ispred svog vremena sa odlicnom atmosferom. Doduse ne znam da li bi uopste mogla da se pokrene na windowsu 10. :D

  • Hvala 1
Link to comment

Ma bilo šta što znači ono, neka putovanja, istraživanja, napredovanje, grind, slobodu, sandbox, ali eto da bude da vozim neki svemirski brod. Za sad mi i ovaj Astrox izgleda sasvim zanimljivo, ali sve ću da probam :)

Link to comment

Stellaris onda nemoj da igraš, to je čista strategija u stilu EU, i pravio ih je isti izdavač. Isto ni Star Trek Online, osim ako nisi Trekkie, tu je svemir manje-više samo dekor, igra je čisti MMO.

 

Ako tražiš slobodu i sandbox, onda nema bolje igre od Elite: Dangerous sa 100+ milijardi zvezda u galaksiji. PvP možeš da isključiš i da igraš samo PvE, budeš trgovac, pirat, bounty hunter, vojnik, švercer, štagod, budžiš brodove na milion raznih načina. Jedino šta igra nema nikakvu priču, a ni kraj. Takođe, i istraživanje je limitirano, ne možeš se spuštati baš svuda, itd. 

  • Hvala 1
Link to comment
Jel pazario neko Call of duty: vanguard? Valja li cemu ili da cekam trafike da makar odigram kampanju?
Ja sam uzeo samo zbog kampanje, odlična je. Multi ne igram uopšte pa ti to ne mogu pomoći :)

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment
Ja sam uzeo samo zbog kampanje, odlična je. Multi ne igram uopšte pa ti to ne mogu pomoći smile.png

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

U stvari uopšte nisam siguran koliko cu vremena da imam da je igram pa zato i pitam. Ja bi pre igrao kampanju jer za multi nekam vremena. Pišmanim se jer sam kupio fifu22 i fm22 poslednjih 10 dana odigrao bukvalno 45 minuta ukupno obe igre pa da mi se ne desi isto. Kakav sam kreten, kad se setim da nešto igram završim na cs-u i dust2 :)

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...