Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

4 hours ago, James Marshall said:

Ovo je opasno zabavno, side scroll roguelike (Binding of Isaac type) random generated zajebancija

evo srčujem forum i ne mogu da nađem da je @Calaverapisao o ovome, iznenađen sam :D

 

previše je danas dobrih rougelikeova, ne može se sve postići :dry: a ovaj još ni karte nema, znači od početka je bio osuđen na propast kod mene.

Edited by Calavera
  • Haha 1
Link to comment
15 hours ago, *edited by mod said:

 

Jebeš FromSoft ako im je Sword Saint Ishin stvarno najteži u svim igrama :fantom:

 

Nije lak, naravno, daleko od toga, ali sa ove istorijske distance meni su teži bili i Guardian Ape i Great Snihobi Owl. A to je samo Sekiro, ostale nisam ni igrao.

Link to comment

Conan Unconquered

 

Malo sam ispao iz štosa, ovo je neka mešavina RTS i tower-defence žanra, a kako volim strategije a i često se u istima štekam (Terrani ftw) ovo mi baš fino leglo.

 

Dakle klasični RTS, izgradnja baze, skupljanje resursa, armije, uz jednu poprilicno OP heroj jedinicu (Konan i jos neka dva lika), malo kripova po mapi za levelovanje, i periodični talasi napada hordi sa različitih strana. Zanimljiv koncept, navodno je igra puno toga pozajmila iz par godina starijeg “They were billions”. Ima neka kampanjica od 10ak misija (doduše neke traju i po 2 sata) i najbolji modovi - endless i co-op endless, kreneš od prvog talasa pa dokle doguraš (obično oko 20).

 

Ono gde su omanuli po meni je ekonomija koja je bazirana na upkeep resursima i cirkularnom uslovljavanju. Tipa izgradiš neku kuću koja ti da populaciju i zlato, a zahteva hranu. Da bi dobio hranu izgradiš farmu koja zahteva populaciju i upkeep od par zlatnika. I tako se vrtiš u krug, s tim što ima pet potrošnih resurasa i četiri statična, pa je epilog jedan veliki bućkuriš, konstantno si u presiji da gradiš više i dalje. Ima poprilično razgranat tech-tree i jedno 10ak različitih ratnih jedinica, a u igri ti koristiš samo 20% toga i jednu jedinicu (uz heroja). Sve ostalo je kopanje sebi jame.

 

Po meni prelazna ocena, za ljubitelje RTSa, imalo je potencijala, ali izvedba nije najsjajnija.

 

 

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, Calavera said:

 

previše je danas dobrih rougelikeova, ne može se sve postići :dry: a ovaj još ni karte nema, znači od početka je bio osuđen na propast kod mene.

Ne zajebavaj, kad je džabe i sirće je slatko. :lolol:

Šalu na stranu, vrati mi gugl neki score (metascore?) 94, veselo je, šareno, ima knjigu dodataka koje treba da naučiš napamet ili imaš otvoren tab, partije su cirka pola sata, nije toliko klaustrofobično kao Isaac, ima taj neki sistem pratilaca koji te bustuju, iskreno, pozitivno sam iznenađen od strane Epica da ne dijeli totalna govna 

Mislim kad sam potrošio juče dan na ovo umjesto na završavanje CP2077 i ko zna koji nastavak HoMM III 

Link to comment

meni je sve džabe jer sam bezobzirni pirat, samo je pitanje imam li mašinu da poteram nešto :sleep:

 

sa 94 bi bio najbolja igra prošle godine, biće da si ipak ti dodao 20 poena na pravu cifru. deli epic dobre stvari, pogotovo za ove jednodnevne akcije za praznike.

Link to comment
20 minutes ago, Calavera said:

meni je sve džabe jer sam bezobzirni pirat, samo je pitanje imam li mašinu da poteram nešto :sleep:

 

sa 94 bi bio najbolja igra prošle godine, biće da si ipak ti dodao 20 poena na pravu cifru. deli epic dobre stvari, pogotovo za ove jednodnevne akcije za praznike.

mda, ovo mi je gugl vratio onaj njegov "Liked" procenat. 

Enivej

 

 

p.s. 

pikselizovano čudo, ne pali mi ni grafičku uopšte. 

Link to comment

vidim da je i to solidno ocijenjeno, mada vele da je hard.

 

kad smo već kod hard naslova, sramim se priznati, nikako da se dohvatim Dark Souls serijala. Igrao sam Sekira, nasekirao se, ali u ovo nikako da se upustim. 

Link to comment

Konacno se pojavio Final Fantasy VII Remake i u PC verziji. Morao sam ga nekako pokrenuti sa dx11, no uspelo je relativno bezbolno. Nerviralo bi me da nakon poduzeg skidanja, odnosno instalacije, igra ne bude radila (FF XV nisam uspeo da pokrenem, nakon jos duze instalacije).

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...