Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

U sustini nije lose, ne mogu nocas da krenem u sledeci sampionat koji je sigurno tezi od prethodnog, bice dovoljno vremena za nerviranje narednih dana, kad uzmem bolovanje zbog ovog nekog mrtvog virusa gripa ili sta me vec uhvatilo. 

Link to comment

Ubacili posadu i prevoz putnika u Elitu. Video sam misiju gde tip nudi 20 miliona kredita (dovoljno da se kupi Federal Assault Ship, ako imaš dovoljan sa Federacijom), da ga voziš do neke zvezde udaljene 20 hiljada svetlosnih godina. Eto misija iz snova za mene, samo da uzmem odgovarajući brod. Viper Mk IV je suviše mali da bi se stavila kabina, Stellar i Geological Scanner, Fuel Scoop, rudarska oprema i Auto Field Maintenance Unit, koji su svi neophodni za ovakvu misiju. Tu trebaju i što jači motori, da može da se skače po 30-tak LY u cugu, a za njih dovoljno jak generator i power coupling.

 

Ah da, uveli su i da veliki brodovi mogu da nose fightere koje lansiraju po potrebi, i surface vehicles za vožnju po planetama. 

Edited by Ayatollah
Link to comment

Nego jel ima neko iskustva sa PS Plus? Uzimam ga uskoro i vidim da daju free igre za PS4 i PS3 pa gledam da li je i kako moguce da dam access ortaku koji ima PS3 posto meni te igre svakako nece trebati.

Edited by *edited by mod
Link to comment

Šljaka sve regulare, mora da bude isti account. Strpas u library kad god izadje nova akcija i onda dwnl kad ti se cefne

 

A pod jedan plus valjda mogu da stavim 4 usera ili sam ja to pogresno skapirao? Nije mi problem da mu dam i svoj user ali ne bih da me izloguje svaki put kada u isto vreme upalimo igru.

Link to comment

tesko da cu nekog iznenaditi ovom kontroverznom izjavom, ali ftl je stvarno spektakularna zabava ^_^ za sad sam ga presao ukupno jednom, na kestrelu (pocetni brod) i s fokusom na teleport. kako se kasnije ispostavilo, dva tima od po dva mantisa su sjajno resenje za boss fight na samom kraju, koji je najmanje duplo tezi od onoga sto mu prethodi. to mi je bio i prvi run u kojem sam skupio dovoljno novca da kupim cloaking, ali prokletinja zaista vredi svaki dinar! 

 

sutra cemo probati torus i fokus na dronove, poput ovako necega:

 

 

a za nekih nedelju dana i (nadam se) jos par pobeda, mozda se odvazim da probam i na nekoj drugoj tezini sem easyja! stvarno, kakva igra na samo 200mb...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...