Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

arma je dosta teska. igrao sam kad je bio free za weekend na steamu. bilo je price o armi ovde ako se dobro secam.

 

gledao sam lirika kako igra armu 3 pa sigurno vise od 100 sati. tu bas treba skilla. mada je igrao samo altis i jos neku mapu, onaj ffa, zaboravio sam kako se zove.

 

imas i life mode. ne znam jel jos uvek closed beta.

 

 

 

 

jesi ti zavrsio fc4. sta si na kraju uradio

Link to comment

Ауторе Арме су ухапсили као шпијуне јер су сликали неке НАТО базе по Егеју, колико се сећам, a DAY-Z је мод Арме.

Link to comment

Onaj SQUAD što je relativno skoro izašao kao early release je po mnogima najrealističniji prikaz borbe pešadijskih jefinica... gledao sam par klipova gde se svi slažu da je akcenat na timskoj borbi i ciljevima a gde K/D ratio apsolutno ne znači ništa...

 

Još uvek je u razvojnoj fazi. Najavljuju vozila i ogromne mape...

 

Mene radi™ Battlefield, pogotovu poslednja dva su audio-video spektakl :nobles:

Link to comment

prostagma indeed :)

 

Nikad mi nece dosaditi. A ove novije igre igram sto godina dok ne predjem. Nemam ni delic nekadasnjeg entuzijazma :(

 

Nekad bih trcao da kupim nov gta i apgrejdovao komp zbog njega a sad ga ovoliko meseci po izlasku jos nisam ni kupio.

 

edit: pre FC 4 sam igrao Watchdogs. Instaliran 28.05.2014 i tek sam ga pre par meseci zavrsio.

Edited by katamaran
Link to comment

Sol 0.

 

Nakon što mi je skrenuta pažnja na postojanje ovog naslova i osnovnu temu, rešio sam da ga malo istranžiram.

 

Sol 0 se reklamira kao strategija pravljenja kolonije na Marsu u realnom vremenu. 

 

Džabe, ja tek pokušavam da dođem do Marsa :isuse:

 

Jebeni Tharsis i kockice u svemiru i sve nek ide u 3PM. Zakonom bih zabranio da se prave igre sa ovolikim elementom nasumičnosti. Šta vredi što ja sve brižljivo i mudro isplaniram, napravim strateške žrtve tipa ajde da pojedemo kolegu astronauta da ne bismo svi umrli od gladi do kraja misije, kad mi onda uleti random event u kom je nemoguće baciti četiri ili više na d6, a sa 1, 2, ili 3 treba nekom magijom da skrpim 27 repair poena?!

 

Ne bih nikad igrao pod GM-om koji mi tako iznebuha tresne bukvalno nepremostivu prepreku. I kao, probaj ponovo od početka.

 

$_35.JPG

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...