Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Jebem li ga, ja se cesto drzim ovih developerskih minimalnih zahteva ko pijan plota, a oni su cesto nepouzdani. Nadogradi onda taj RAM i zabole te ^_^

Link to comment

Jebem ti sunce, evo tri dana se pripremam za Crusader Kings, čitam tutorijale i gledam YT. Samo da pohvatam ove rangove zvanja i sisteme nasljeđivanja i kvake oko claimovanja, manje vremena sam potrošio na neke ispite.

Link to comment

Izašli requirements za Fallout 4

 

 

Minimum

 
Windows 7/8/10 (64-bit OS required)
Intel Core i5-2300 2.8 GHz/AMD Phenom II X4 945 3.0 GHz or equivalent
8 GB RAM
30 GB free HDD space
NVIDIA GTX 550 Ti 2GB/AMD Radeon HD 7870 2GB or equivalent
 
Recommended
 
Windows 7/8/10 (64-bit OS required)
Intel Core i7 4790 3.6 GHz/AMD FX-9590 4.7 GHz or equivalent
8 GB RAM
30 GB free HDD space
NVIDIA GTX 780 3GB/AMD Radeon R9 290X 4GB or equivalent
Link to comment

У само два месеца: Until Dawn, Witcher DLC, Uncharted Collection, MGSV, Blood Bowl 2, Fallout 4... Прво ћу да банкротирам јер их све желим, а онда ћу да изгубим посао јер ћу све да их играм.

 

Хероин је једноставнији хоби. :(

Link to comment

То и јесте идеја, да механиком не одступи од оригиналне Ворхамер верзије, а да јој се графиком приближи.

 

Мислим да ће јој цена брзо пасти у Србији у ПС4 верзији, не знам пуно Ворхамер фанова који фурају конзоле.

 

Не може да се крекује ПС4, игре су 60 долара када се појаве, тако да ми је тактика да купујем половне или на акцијама. Мора мало да се чека, али на крају све стигне на купујемпродајем за 2-3000.

Link to comment

Не може да се крекује ПС4, игре су 60 долара када се појаве, тако да ми је тактика да купујем половне или на акцијама. Мора мало да се чека, али на крају све стигне на купујемпродајем за 2-3000.

 

to su sad cene za PS3 igre i vrlo sam zahvalan na tom trendu, ima čak naslova i za po crvenu a i niže

 

da li si uspeo da se registruješ na PS4 network na neku foru? meni kolega odradio, valjda kao na Grčku, i sad dobija mesečno neke igre besplatno plus dobre popuste za kupovinu/download

Link to comment

Прву четворку сам регистровао на UK на познаникову адресу, али ми је рикнула брзо (то се често дешавало са првом генерацијом). Заменили су је у продавници уз извињење :wub: и ту другу сам регистровао на USA пошто њихов store има најјефтиније игре. Гугловао сам Волмартове, изабрао један у родном граду мени драгог писца и уписао адресу. Прошло к'о кроз путер. ;)

 

Што се Playstation Plus (ребрендирали су ту услугу) тиче, још немам претплату. Сваки пут када одвојим кинту за годину дана претплате предомислим се и купим неку игру :lol:

 

Било би лепо да још неко узме четворку па да можемо да се мењамо за игре. А ти своју тројку флешуј, плаћање оригинала за њу је ложење смедеревца еврима у августу.

Link to comment

ma dobro... meni su sitna deca usporila gejming aktivnosti tako da taman dok izigram ovo što mi preostalo i što sam nabavio biće vreme da se menja konzola

 

 

 

jel koristiš nešto za čišćenje džojstika? valjalo bi da ih malo osvežim dal akloholom, dal aseposolom ili čime je to najbolje da dobiju onu suvoću novog?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...