Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Žašto ne povezati komp na tv i uzeti 2 dobra bežična xinput džojsa? Meni to deluje kao najmudrija invensticija za naše prilike

 

Edit - nagovarao sam burazera na taj kombo kad je bio zagrejan za x360, ali mu se posle život isprečio pa nije uzeo ništa. Inače čini mi se da sa nekim novijim čipovima mogu i xbox igre sa harda, ali davno sam čitao o tome da bih sad tačno znao. Znam da ima neke 2 vrste čipovanja za njega, piše sve o tome na xbox republici

Edited by Ruxin
Link to comment

Jel vrede polovne PS 3-ke od nesto preko sto evra po oglasima? Komsija nekako skrpio kintu pa navalio da mu pomognem da nadje laptop. 

 

Na laptopu od sto evra se po meni nece naigrati a vidim da PS3 moze da se nadje za 100-150 evra sa sve GTA V

 

edit: mislim da mu tv nema hdmi. Jel bi bilo problema sa povezivanjem?

Edited by katamaran
Link to comment

Постоји од скоро могућност да се на компу вајрлес игра оригинал џојпедима са Иксбокса, али мора да се инсталира Windows 10. Што се твоје идеје тиче, хтео сам ја да правим медија центар комп са воденим хлађењем, да могу и да играм и да стримујем и да пуштам торенте, али као што рекох оматорело се и не могу више да склапам те компоненте а онда да их сваких мало мењам, унапређујем и насвиравам како бих могао да играм нове наслове.

 

Конзола има предност што јој је, апсурдно, животни век дужи него било које компјутерске компоненте. Више пута сам узимао паралелно и једно и друго и разлика је по три-четири године за конзолу. Такође нема дркања са дизањем на виртуелне дискове, са крековима и не знам чиме не: седнеш пред ТВ, упалиш и вози.

 

А за стримовање је ионако ту Епл ТВ, уплати се VPN и Netflix и СББ може да га дува свима који не гледају енглески фудбал. Ја, на жалост, на телевизији само то и гледам. :(

 

Едит: Улете катамаран са потврдом тога шта дуже траје :) Не знам да ли се исплате половне, то рикне очас посла ако је изакано, а тројка ни нова није прескупа.

Edited by Прслин
Link to comment

pa sad gledam, bas je jeftinoca i sonisa3 i xbox360.

realno mogu da se uzmu za manje novce nego kakva polupristojna graf kartica.

u tom smislu su sigurno isplativi, ako postoji opcija piraterije.

jedino ne znam kako bih igro gta bez misa :(

Link to comment

GTA је дизајнирана да се игра на конзоли, као и већина новијих RPG. Чак је и Дијабло серијал оригинално прављен за конзолу, не би веровао како је чучнула на њих када им се скоро вратила.

Link to comment

Imam ja čipovanu trojku Xbox sa externim hardom sa oko 130 igara ovih full i isto tako ovih XBLA, kupio polovnu, evo radi kao sat već par godina, best buy za igranje za te pare. nema čak ni smaranja oko rezanja diskova (jedina investicija jeste HD)

 

Mada, odavno se nije ništa pojavilo za tu verziju (JTAG), pojavi se možda jedna nova igra svakih 20-30 dana, slaba je tu vajda od skidanja, jedino da uzmeš neku varijantu kao što ja imam, pa da se izigraš sledećih nekoliko mjeseci da te želja mine svega što je bilo dobro i aktuelno u periodu 2010-2014 za nekih par desetina evra

Link to comment

Od sonija 1 maltene nemam dodira sa konzolama. Plase me malo velike razlike u cenama. Jedan trazi stotinjak evra a sledeci 300. Logicno odmah pomislim sta nije u redu sa ovom od 100 :)

 

Ni ja ne znam kako bih igrao gta bez misa. U svakom slucaju mislim da je komsiji bolje da igra GTA V bez misa nego San andreas na malim podesavanjima sa misom :)

 

Meni bi isto odgovaralo da uzme ps3 jer bih konacno mogao da odigram Red dead redemption  :s_d:

 

edit: bacicu pogleda i na xbox-ove al cisto sumnjam da ce komsija moci da se pruzi znacajno preko sto evra. Sta je generalno bolje za pirate? PS3 ili xbox 360?

Edited by katamaran
Link to comment

pa sad gledam, bas je jeftinoca i sonisa3 i xbox360.

realno mogu da se uzmu za manje novce nego kakva polupristojna graf kartica.

u tom smislu su sigurno isplativi, ako postoji opcija piraterije.

jedino ne znam kako bih igro gta bez misa :(

 

Komp će da te košta više ali ja ovde prićam o pravljenju nekakvog ekvivalenta next gen konzolama, ne ide to poređenje. Mislim da bi moglo da se odradi za 500-600 jura onako odokativno, ne pratim baš cene u poslednje vreme.

Praslina za džojs i win10 nisam baš razumeo, to može odavno koliko ja znam (xinput). Životni vek realno zavisi od insistiranja da uvek sve mora da bude na najzbudženijim mogućim graf opcijama, ali smaračina sa krekovima i sranjima stoji. Jbg, ali džabe...

Edited by Ruxin
Link to comment

Od sonija 1 maltene nemam dodira sa konzolama. Plase me malo velike razlike u cenama. Jedan trazi stotinjak evra a sledeci 300. Logicno odmah pomislim sta nije u redu sa ovom od 100 :)

 

Ni ja ne znam kako bih igrao gta bez misa. U svakom slucaju mislim da je komsiji bolje da igra GTA V bez misa nego San andreas na malim podesavanjima sa misom :)

 

Meni bi isto odgovaralo da uzme ps3 jer bih konacno mogao da odigram Red dead redemption  :s_d:

Šta mu fali na Xboxu, meni ubio par dana baš kvalitetno

 

Od naslova koje bih igrao na Xbox ali su ekskluziva za Sony igrao bih ovu Last of us, God of war i Infamous, ne mogu sad na keca da se sjetim šta još ima od tih igara da je jako a da je samo na Soniju

Edited by James Marshall
Link to comment

Praslina za džojs i win10 nisam baš razumeo, to može odavno koliko ja znam (xinput).

Мислио сам на нови са Иксбокса Ван, не стари са тристашездесетице.

Edited by Прслин
Link to comment

Jedini smor kod čipovanja je što ne možeš da igraš online. Ja imao/imam troje ortaka sa kojima sam cepao fudbal i još po neku igricu - svako iz svoje tople fotelje

Link to comment

ma jebemti, nabudzicu novi pc pa cu da skidam na kijosku.

 

e da, ako bih cipovo sonisu/xbox, na cega onda idu igrice?

koji je medij?

blurej? ako je blurej to je dobro jer mogu da ga przim na ovom matorom konpu.

Pa na hard disk. Možeš da imaš i više hdd-ova i menjaš po potrebi. Ali standard je 250gb za box npr a tu staje DOSTA igara.
Link to comment

Šta mu fali na Xboxu, meni ubio par dana baš kvalitetno

 

Od naslova koje bih igrao na Xbox ali su ekskluziva za Sony igrao bih ovu Last of us, God of war i Infamous, ne mogu sad na keca da se sjetim šta još ima od tih igara da je jako a da je samo na Soniju

Pojma nemam sta je cija ekskluziva jer konzolu nisam pipnuo od prvog PS-a

 

Znam samo da me taj Red dead godinama nervira sto ne stize na PC.

Link to comment

Ја сам узео Last of Us одмах чим сам узео PS, а од ексклузива је ту Uncharted серијал, иначе га правио Ноти Дог, исти студио као Last of Us. Пре неки дан је изашла апдејтована колекција од прве три игре, а у јануару излази четврти наставак. Од нових ексклузива за PS4 слипер хит је Until Dawn.

 

Edited by Прслин
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...