Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Појавио се демо Анчартеда на Плејстејшн стору. Никад га нисам играо, а за који дан излази колекција римејкова прва три дела. Свидео ми се The Last of Us, исти је студио, па рекох да пробам. Кад оно... :Hail: Више забаве у ово мало семоа него у неким целим играма. Има првог дана да је купим. Све добро из The Last of Us, само зајебанција уместо меланхолије и гадови уместо зомбија. До ја-ја!

Link to comment

Ovo može da bude mnogo zanimljivo i prilično drugačije od svega do sad - jedino ne znam šta su smislili za priču i dešavanja, bez vozila/jahanja i letenja biće puno trčanja uzbrdo-nizbrdo po velikoj mapi :D

 

 

Link to comment

Tek sad zavrsih Watchdogs. Odlicna igrica sa odlicnom pricom al bezobrazno zahtevna.

 

Jel moguce da mi secka zbog manjaka rama? Procesor i grafika bi trebalo da su dovoljno dobri.

Edited by katamaran
Link to comment

Imam samo 4. To mi je usko grlo kompa al ne znam koliko utice na performanse u igrama. Procesor je i5 2500k a grafika je (valjda) 7790

Edited by katamaran
Link to comment

Мени је премиса одлична, али ми сама игра уопште није легла. Понављају се ликови до у бескрај, сви крију исте тајне, хаковање ми је у старту било супер али је брзо постало репетативно и само себи сврха... Много више је уобичајени арпиџи гринд него нови Систем шок.

Link to comment

Jeste pomalo repetativna al dobra prica vadi stvar. Jos da nisam prelazio igricu vise od godinu dana...Ne zato sto je bila teska nego sto sve manje imam volje za igrice. Ako me Far cry 4 (taj je valjda aktuelan) i Gta V ne privuku nista nece.

 

Mada cu pre njih verovatno probati Everybody's gone to the rapture

Edited by katamaran
Link to comment

Imam samo 4. To mi je usko grlo kompa al ne znam koliko utice na performanse u igrama. Procesor je i5 2500k a grafika je (valjda) 7790

 

Utiče mnogo. Dodaj još četiri.

Link to comment

Imam samo 4. To mi je usko grlo kompa al ne znam koliko utice na performanse u igrama. Procesor je i5 2500k a grafika je (valjda) 7790

 

Taj procesor ti je odlican, mozes da se obnovis sa jos 4 GB i boljom grafickom ako hoces da vrtis ove najnovije igre.

 

Nego, ja kupio ovog macana:

 

speedlink-xeox-sl6556sbk-452-2.jpg

 

 

Odlicna kopija pravog X360 kontrolera, u nekim detaljima cak i bolji, a svakako dosta jeftiniji. Jedino d-pad nekako razdrkan, svaki cas deluje ko da ce otpasti.

 

Sad sebi ispunjavam propale zelje iz detinjstva i igram Jet Set Radio sa nekih petnaestak godina zakasnjenja (mada ja cepam HD rimejk, to je izaslo nesto skorije) :D Neigrivo je na tastaturi, a i na gamepadu su kontrole i kamera cesto u svadji jedno s drugim, pa je sam gameplay cesto izvor frusta. Nije mi bas jasno zasto nisu malo apdejtovali i kontrole pored grafike, ali sta je tu je. Posle nekog vremena se covek navikne, ali neki problemi poput preteranog reagovanja likova i na najmanje pokrete analognog stika™ su muka ziva do kraja igre :(

 

Ali isplati se proci kroz te tegobe da bi se uzivalo u 1 od bitnijih igara s kraja milenijuma, takoreci pioniru cel-shadea u igrama :Hail: Od blesavog soundtracka do jarkih boja, JSR prosto odise tim nekim vanvremenskim stilom i tera coveka da uziva cak i kad se nervira s neposlusnom dugmadi™.

Edited by Calavera
Link to comment

dobra je ta grafa, ako se ne preteruje sa texturama, taj komp je jačine novog xbox, znači moći će da pokrene 95% igrica u 900p u narednih 4-5 godina na srednje-visokim podešavanjima, samo treba da ubaci još 4 GB RAM-a, videće se razlika....  

Link to comment

Nemam dosta problema sa aktuelnim igrama :)

 

Watchdogs je prva koja me je zezala. Slabo igram igrice al ovo sto sam igrao je lepo sljakalo. Far cry 3, Bolni Maksa 3... Bilo je tu sigurno jos par zahtevnijih naslova al se sad ne merem setiti.

 

Na ovo sam isto sumnjao da je jedan od uzroka povremenog seckanja. Imala je periode kad je savrseno glatko sljakala

 

https://www.vg247.com/2014/05/27/watch-dogs-nvidia-amd-support-will-cripple-performance/

 

@ gone fishing

 

music to my ears :)

 

Valjda cu se konacno nakaniti da dodam ram

Edited by katamaran
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...