Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Не користим ништа. Када се џојпеди покваре купим нове, али то је једном у пар година а и никада ми се нису покварили од стајања па да их подмазујем, углавном се скроз разглаве или сломе. :)

Link to comment

Retro 2D platformeri koji nas podsecaju na zaboravljene NES dragulje su retko sami po sebi kvalitetni naslovi, ali Shovel Knight je 1 lep izuzetak. Kontrole su ultra jednostavne, sto je i logicno kad se uzme u obzir na sta su ciljali:

 

2634287974241518.JPG?0.19313260267924226

 

Sama igra je krajnje simpaticna, svako od 8 antagonista (zabludelih kolega vitezova) koje treba izlopatati™ ima svoj licni nivo, koji su svi redom zabavni i prilicno razliciti. Igra nudi i par lepih novotarija, recimo to sto je moguce unistavati checkpointe na nivoima za dodatnu kintu, ali se onda vracas na onaj pre njega kad zagines. Jedino sto mi se ne svidja je sto su fajterski delovi malo prelaki, s obzirom da sam u mogucnosti da uvek nosim 2 pehara koji u potpunosti obnavljaju health i manu, ne kostaju nista za upotrebu i mogu opet da se napune posle svakog nivoa. Doduse, u kasnijim nivoima je izazov ionako uglavnom u preciznom skakutanju, tako da...

 

Link to comment

sta od aktualnih konzola moz da se chipuje, il kako se to vec kaze, pa da mogu da rabim piratse?

xbox 360 ili sony playstation 3. Neke PS3 ne mogu da se čipuju(ili nisu mogle kada sam ja prodavao moju koju sam dobio u nekom džoranju). Ugl, može da se provali po serijskom broju pozadi, tj zna se koji mogu koji ne.

Link to comment

pošto su čipovane igre?

Ako mesec dana neta košta 1500 dinara npr, a igricu skidaš pola sata, izračunaš koliko vredi pola sata neta od - broj dana u mesecu X 24h u danu - sati. :)

Edited by Mil@n
Link to comment

Ako mesec dana neta košta 1500 dinara npr, a igricu skidaš pola sata, izračunaš koliko vredi pola sata neta od - broj dana u mesecu X 24h u danu - sati. :)

 

džizse :isuse:

ja mislio da se valjaju na tezgi međ filmovima i igrama jer ja na net trafici kupujem iključivo za PC

Link to comment

Да, али ААА наслови од скора не.

 

Купи чиповану PS3 са хардом на коме је гомила игара и док их одиграш пашће цена и четворке и игара за њу, па онда узмеш четворку и док одиграш те за њу већ ће моћи или да се и она чипује или ћеш ти умрети од старости.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...