Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Pojma nemam sta je cija ekskluziva jer konzolu nisam pipnuo od prvog PS-a

 

Znam samo da me taj Red dead godinama nervira sto ne stize na PC.

A, ja mislio da čekaš ciljano na Soni zbog ekskluziva

 

Odličan je Red Dead, ova zombi varijanta mi je glupa, ali original je bio super, maltene zbog par takvih naslova se isplati uzeti neku konzolicu, da se ne drndaš sa grafičkim, dravjerima itd... Zabava nikad jeftinija. Na jebenom GTA V sam uštedio i živaca i eura, da ne pričam da je na 360 bio dostupan prije ihaj haj

Link to comment

Pa na hard disk. Možeš da imaš i više hdd-ova i menjaš po potrebi. Ali standard je 250gb za box npr a tu staje DOSTA igara.

Ma jok bre, uštekaš obični eksterni HDD na USB, kojeg možeš po potrebi da koristiš i na kompu (kad ne koristiš Xbox). Ionako ti treba radi prebacivanja igara, preko nejga je najlakše. Najelegantnija varijanta.  

Link to comment

Ma da, lagano, ima XBox USB slot. Ja imam neki terabajtni, a tu su mi i neke serije u šteku kad nađem vremena da ih pogledam. To ti je dostatno za cirka 150-200 full igara. 

Link to comment

A, ja mislio da čekaš ciljano na Soni zbog ekskluziva

 

Odličan je Red Dead, ova zombi varijanta mi je glupa, ali original je bio super, maltene zbog par takvih naslova se isplati uzeti neku konzolicu, da se ne drndaš sa grafičkim, dravjerima itd... Zabava nikad jeftinija. Na jebenom GTA V sam uštedio i živaca i eura, da ne pričam da je na 360 bio dostupan prije ihaj haj

Definitivno se isplati ako je samo igranje bitno. Ovaj komsija u zivotu ne bi mogao da skupi za komp koji bi mogao da potera GTA V. Ko sto rekoh covek hoce laptop od sto evra.

Link to comment

Definitivno se isplati ako je samo igranje bitno. Ovaj komsija u zivotu ne bi mogao da skupi za komp koji bi mogao da potera GTA V. Ko sto rekoh covek hoce laptop od sto evra.

Ne znam koliko se sad kreću ove polovne konzole, ali za koju deseticu evra preko stotke može se sigurno zatvoriti neki kombo konzola + eksterni hard. I naravno, obavezno kabl za džojped, drndanja sa baterijama mi je dosta, to je još nekih desetak evra. I za singl plejer dovoljno radosti. 

Link to comment

I ja dumao o konzoli jer jbg za desktopom nemam potrebe, igracki lap top u normalnoj do srednje nenormalnoj ceni tesko da moze da se nadje a sto se konzola tice na kraju ako ne uzmem nista dok ne izadje Zelda ima opet da se priklonim Nintendo jatu. Mada ako bih sutra uzimao to bi verovatno bio PS3

Link to comment

Ја сам узео Last of Us одмах чим сам узео PS, а од ексклузива је ту Uncharted серијал, иначе га правио Ноти Дог, исти студио као Last of Us. Пре неки дан је изашла апдејтована колекција од прве три игре, а у јануару излази четврти наставак. Од нових ексклузива за PS4 слипер хит је Until Dawn.

 

 

 

Jel ovo neki point&click ili ima i neke akcije ? 

Link to comment

 

Znam samo da me taj Red dead godinama nervira sto ne stize na PC.

 

 

+1

 

Sad mi pade na pamet, je l' ima negde da se iznajme te konzole?

 

 

---------------------

 

 

Jedva sam dočekao da se pojavi GTA 5 za PC, počeo malo da igram i onda stao, nisam ni pipnuo mesecima.

Link to comment

Jel ovo neki point&click ili ima i neke akcije ?

 

Interactive drama horror survival adventure.

 

Донт шут д месинџер. :fantom:

Edited by Прслин
Link to comment

+1

 

Sad mi pade na pamet, je l' ima negde da se iznajme te konzole?

 

 

---------------------

 

Ima. Cak mislim da nije previse skupo. Jurio me drugar jedno vreme da iznajmimo da igramo mortal kombat  :isuse:  Pored tolko dobrih igrica covek bi da se bije :)

 

edit: da ne reklamiram nikog pojedinacno

https://www.google.com/search?site=&source=hp&q=ps+3+i+ps4+iznajmljivanje&oq=ps+3+i+ps4+iznajmljivanje&gs_l=hp.3...3307.9405.0.9601.26.25.0.0.0.0.181.2694.0j22.22.0....0...1c.1.64.hp..6.20.2393.0.UNp89UQP8zE

 

edit 2: Podseti me ovo iznajmljivanje kad smo kao klinci isli u Rifata Burdzevica da iznajmljujemo Segu. Uzmemo je u petak uvece i onda nema spavanja preko vikenda. Secam se da smo bili ko zombiji kad smo je vracali

 

l.jpg

 

 

 

Jedva sam dočekao da se pojavi GTA 5 za PC, počeo malo da igram i onda stao, nisam ni pipnuo mesecima.

 

 

Ja sam ga kao iscekivao ko lud a sad ne mogu da se nakanim da ga kupim Imam 60-70 mbit-a net pa bi kupovina kratko trajala al bas nesto nemam volju za igricama. Cak ni za GTA.

Edited by katamaran
Link to comment

Interactive drama horror survival adventure.

 

Донт шут д месинџер. :fantom:

 

 

Super izgleda kada gledam, mada ne vidim neke horor elemente u tom klipu, ali kada procitam lici mi na knjigu sa vise zavrsetaka, nesto poput onog "Fahrenheit-a" 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...