Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Ja nisam primetio taj simbol, jedina teleport-opcija mi je autobus, a i on ide samo na odredjena (avaj, i malobrojna) mesta.

 

Mozda je to iz neke modovane verzije igre? Znam da ima neki mod koji iskljucuje patrole na checkpointima, samo sto sam ja budala hteo oridjidji™ dozivljaj :isuse:

uh moguće da sam je pomešao sa fc 3 :happy:

Link to comment

Opasno sam se sad izigrao sa Far Cry 3, bilo mi žao kad sam završio sve što je bilo za završavanje (osim par trka i naravno dobrog dela skulptura, to me je mrzelo da jurim) - za razliku od Far Crya 2 koji me je smorio u jednom poodmaklom trenutku baš zbog tog što se 'neprijatelji' stalno obnavljaju pa nemaš utisak napretka :(

 

FC3 ima sjajan sistem 'oslobađanja' koji koristiš po svojoj volji i nahođenju, tu ima i tog teleportovanja - mada ga i nisam previše koristio, vožnja mi je bila usper a omiljen sistem prevoza mi je bio da se popnem da vrh neke od planina pa da preletim zmajem. Recimo na onom donjem ostrvu sam veći deo 'antena' oslobodio u jednoj 'letećoj' turi, tj. s'brda na brdo.

Link to comment

Ubi me sa ovim. Počnem da igram u jedanaest uveče, kao samo malo pre spavanja, u pola pet mi se potroši baterija :isuse:

 

 

Zabavno je.

 

Prvi bunker sam batalio sam, jbg dok sam skapirao sta i kako shvatio sam da su arhitektonska resenja neodrziva i da sam izgradio sve sto mi se otvorilo gotovo odmah.

 

Drugi je isao dobro ali je ekipa bila suvise pacifisticna a jedini pravi fajter zabegao u istrazivanje pa su prvo napali raideri a onda nakon sto sam se herojski odbranio mucki na mene udarili i pacovi sto je bio kraj.

 

Sad cekam da mi se vrati mob sa popravke pa da udarim u trecu srecu :)

 

Btw jel zna neko kako funkcionise radijacija? cas su svi super, cas mi pola njih umire od iste iako nisu ni nos promolili napolje

Link to comment

Radijacija ti raste od nedostatka vode.

 

Meni prvi put kad su navalili Deathclaw, kao i u velikom Falloutu, sasro sam se.

 

Sad sam već dogurao da šaljem gotovo max stats likove napolju sa max količinom stimpackova (25), sve očekujem da se vrate s kakvim masnim ulovom. Do sad sam upecao par flamethrowera (17-19) i jedan mini bacač atomskih :D

Link to comment

Ja samo ne shvatam kad istraživači troše te stimpacks i radaways koje im dam? Ne mogu da ih nateram da uzmu, samo ih gledam kako giljaju dalje sa jedno 20% healtha i gomilom stimpacks u džepu. Onda odem da spavam, i sutra naravno moram da ih dižem iz mrtvih (što ubija suspension of disbelief).

 

Deathclaws mi još nisu svratili u vault, ne žurim da preteram populaciju preko 50, zauzet sam kreativnom eugenikom - pokušavam da treningom nabudžim statistike dečaka i devojčica pre nego što ih sparim, ali za sada ne vidim nekog efekta na statistike potomstva :(

Link to comment

Ha, ja imam dva ta izuzetna primerka, Dr. Li i neki tip čijeg se imena ne sećam ali su mu stats tu negde skoro kao njoj. Deca im ipak ispadaju sačuvaj bože, sve jedinice i dvojke :( Ne znam ni kakav je inbreeding issue, polubraća i polusestre u prvom kolenu neće ništa da rade, pretpostavljam da posle određene generacije to prestaje da im bude problem?

Link to comment

E da, i meni su u početku prijavljivali "It is nice to hang out with family" ali na kraju se to sve izmiješa u kurac. Elem, što se tiče onih stimpekova, koriste ih sami kad dođu negdje "da se umire", ali ja ponekad zaboravim da ih opozovem kad je vrijeme, mada mi sad znaju švrljati ovi najjači (mislim da je max lvl 50) po dan i po, skoro dva i preteknu sa 25 stimpekova. Ja sam odavno prestao da se širim rađanjem, ne dam ovim blejačima da se susreću, držim žene u jednoj dnevnoj, muške u drugoj, razmišljam da ukinem i radio. 

Link to comment

Nezaposlenost, nerešena stambena pitanja, bitno da si podlegao postapokaliptičnom gej lobiju i teraš dečake da se ekskluzivno druže sa dečacima a devojčice sa devojčicama :mad:

Link to comment

Radijacija ti raste od nedostatka vode.

 

Meni prvi put kad su navalili Deathclaw, kao i u velikom Falloutu, sasro sam se.

 

Sad sam već dogurao da šaljem gotovo max stats likove napolju sa max količinom stimpackova (25), sve očekujem da se vrate s kakvim masnim ulovom. Do sad sam upecao par flamethrowera (17-19) i jedan mini bacač atomskih :D

 

 

Za vodu pojima nisam imao, hvala!

 

Super je fora sa lunchbox-evima, jedino sto mi smeta je sto na pocetnim nivoima kada imas samo 2-3 naoruzana lika, odbrana od raidera izgleda kao jurnjava sa Duskom Dugouskom. Izvucem jednog iz podruma sa puskom dok on dodje gore raideri otisli u drugu sobu, nekako se svo troje nadju u istoj sobi i umesto da krene ciscenje, raideri odu u manju sobu pa onda opet prevlaci i salji u drugu sobu, dok ne pobegnu opet i tako u krug. Trebalo i da uvedu opciju da mogu da se autoamtski jure.

Link to comment

Ma ja sad imam dvoje napucanih kod vrata sa dva bacača plamena, rejderi ne stignu da prođu od njih, sve troje zaglave u toj sobi. S druge strane, Deathclaws mi i dalje prave ršum i prođu najmanje 5-6 soba. Ne budžite radio nipošto, priziva deatclaws, a to je trauma. U početku samo povećanje populacije prokreacijom, ništa imigracija.

Link to comment

Ma ja sad imam dvoje napucanih kod vrata sa dva bacača plamena, rejderi ne stignu da prođu od njih, sve troje zaglave u toj sobi. S druge strane, Deathclaws mi i dalje prave ršum i prođu najmanje 5-6 soba. Ne budžite radio nipošto, priziva deatclaws, a to je trauma. U početku samo povećanje populacije prokreacijom, ništa imigracija.

 

Radio privlaci Deathclaws? Pa kako onda da dovedem premium likove u skloniste, sem da me usere preko lunchbox=a?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...