Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Samo jedno dodatno pitanje za Ayatollah-a. U kom periodu se desava radnja u igri (ako kazes Balrogov les, pretpostavljam period druge i trece knjige)? 

Link to comment

Zaboravih da se i ja check-inujem kao uspesno preziveli iz This War of Mine.

 

Malo je reci da sam izdominirao. krenuo sa troje (Bruno,Pavle i Marko) posle dosla Arica a pred kraj i Marin. Svi preziveli, komsijama svaki put pomogao, ruke ni jednom okrvavio, metkove koristio samo za odbranu sklonista, cak nisam pljackao ni bespomocni bracni par iz kuce pored.

 

Rat prosao za 45 dana, zima laganaze odradjena jer me je usralo da pocne u trenutku kada sam imao jedno 4 mesa i 10 konzervi. U principu kada se oformi sveto trojstvo od 1) maksimalno zabradjene kuce 2) dve zamke za pacove) i 3) one najosnovnije destilerije sve ide dosta lakse.

 

Honorable mention za brata iz garaze koji me je par puta pri trejdu prilicno izvukao

 

Elem ne znam da li ima uticaj ponosanje tokom igre na epilog ali moji su svi nasli happy end. Jedan nasao dete, drugi izbegao u francusku, treca nasla closure sa ocem, itd

 

 

Dobra je igrica ali ne znam dal i bih igrao opet nakon jednog prezivljavanja. Eventualno da krenem sa stealth sleepr cell koja ce da napada vojsku i ratne profitere. Mada koliko sam video odradise update sa novim lokacijama, ubacivanjem svojih slika, pravljenjem likova, editovanjem svih elemenata rata, itd.

Link to comment

Samo jedno dodatno pitanje za Ayatollah-a. U kom periodu se desava radnja u igri (ako kazes Balrogov les, pretpostavljam period druge i trece knjige)? 

 

Teško je to jednostavno opisati, obzirom da nije baš konzistentno. Radnja igre se dešava na marginama dešavanja sve tri knjige, i paralelno sa njom. Kako igrač u Epic questu prolazi kroz pojedine zone, on se kreće i kroz vreme i dolazi na pojedine lokacije u vreme bitnih događaja u njima, npr. u Book I se srećete sa Gandalfom u Briju nakon što su Aragorn i Hobiti krenuli ka Rivendelu, da biste ih sve zajedno opet sreli u Rivendelu, odakle oni krenu na jug, a vi ka Angmaru. U Book II igrač ide kroz Moriju i Lorijen nakon Družine Prstena i stiže taman na početak lorijenskog napada na Dol Guldur (koji se u knjizi desio dosta kasnije, nakon pada Saurona mislim), ali čak i pre prelaska u Mirkwood sa Golden Hostom može da počne da radi Book III, odnosno da prikuplja rendžere na severu i formira Grey Company koji traži Aragorna po Rohanu, što se događa mesecima pre događaja sa kraja Book II.

 

Svičovanje između  quest line-ova praktično ima dejstvo vremeplova (barem za one koji poznaju knjigu), i često dovodi do bizarnih situacija da pojedine likove možete sresti na nekoliko lokacija u igri, npr. u Rivendellu ima jedna kućica u kojoj članovi Družine Prstena uvek borave, bez obzira gde ste vi i oni stigli u Epic questline-u (doduše, uvek piše December 25th 3018 kada uđete). Developeri pokušavaju ovo da amortizuju time što se veliki deo Epic questa radi u one time instancama, ali to im samo delimično uspeva. 

 

Pored ovoga, ima pojedinih delova igre koji se događaju i van događaja iz knjige i mnogo pre nje, npr. opisani Sauron u Eregionu, koji se događa u Drugom Razdoblju, ali to su veoma mali delovi igre, i obično predstavljaju priču nekog NPC-a koji se tu zatekao.

 

Btw, ostao sam dužan za slike sa mojim avatarima. Međutim, iz nekog razloga ne mogu da ih uploadujem, kao da se interfejs u gornjem prozora za poruke promenio (klik na Image mi nudi samo linkovanje, ne i upload slika sa diska).

Link to comment

:torbica:

 

 

edit. zbog ljudi kao što je moća vredi pokrenuti gejming kanal na twitchu/jutjubu... :lol:

 

 

moćo, ti si mala ćelija i jedeš manje ćelije od sebe dok izbegavaš veće koje isto teže da te pojedu... cilj je da postaneš najveća ćelija i da te ne pojedu

Edited by Singer
Link to comment

Jedes staticne lopte, od njih rastes. Juris druge zive lopte i jedes ih ako si veci od njih (i rastes mnogo vise nego od staticnih loptica), i bezis od vecih lopti. 

Evolucija uzivo.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

sto si veci to si sporiji, naravno.na space bar se prepolovis , a na w mozes da se ubrzas(al ne ceo, nego kao izbacis jedan manji deo lopte) I izedes nekog manjeg...I tako...

Edited by Montmorency
Link to comment

Ne volim voznje al ovo izgleda odlicno

 

Ni ja, osim relije. To je tako dobra zajebancija, Colin Mc Rae IV smo vozili u lanu po nas 8. vrhunsko zezanje.. Mnogo je zanimljive voziti po snegu, prašini i zemlji, nego po betonu gde je manje više ponašanje automobila uvek isto. 

 

Sad baš treba da izađe poslednji Dirt (serijal koji je nasledio Kolina).

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...