Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

 

Hvala Belzebubu, hvala Isusu, Budi, Sotoni i Muhamedu, hvala gospodarima Kobola, zelim da se zahvalim svojim roditeljima koji su me napravili, Mitri koji je Sunce na nebu, Ozirisu, hvala nasumicnoj i slepoj evoluciji i arhandjelima i svim svecima.

Link to comment

zasto nisam video da ga iko najavljuje? evo upravo sam prelistao neki gejmerski casopis dok sam cekao voz i nista.

 

i zasto sad, usred leta? mora da je brljotina.

Edited by Miralem
Link to comment

zasto nisam video da ga iko najavljuje? evo upravo sam prelistao neki gejmerski casopis dok sam cekao voz i nista.

 

i zasto sad, usred leta? mora da je brljotina.

Tek su najavili.

Link to comment

Da, neće za 17 sati da izađe igra :D

 

Ja moram skrušeno, pokajnički da priznam da nisam završio New Vegas, tako da nemam pravo da se uzbuđujem oko najave sledećeg dela. Zato kad Bioware najavi sledeći Mass Effect...

Link to comment

Nista to nije strasno, neki ovde nisu igrali nijedan Fallout od dvojke. Nego, kad smo kod seksi najava:

 

 

Nego, ovaj Vanishing of Ethan Carter je teska prevara. John Walker je onomad spomenuo kako je ovo najlepsa igra ikada, a ja to prosto ne vidim - Carter ide na fotorealizam u dobu kad racunari jos uvek nisu sposobni za tako nesto. A kad se oduzme grafika, od igre ostaje 1 veliko nista, bazas okolo tim seksi neinteraktivnim krajolikom i meditiras nad zlehudom sudbinom. Nije to samo po sebi lose, i mozda bih odvojio jos koji trenutak uz igru da u nekom rivjuu nisam procitao da, uprkos tome sto igra na samom pocetku tvrdi da ne drzi igraca za ruku (ozbiljno, to je prva stvar koja se vidi kad se zapocne igra), na samom kraju proverava sve predmete u inventaru i ako ste neki kojim slucajem propustili, a sva je prilika da jeste jer je igra prilicno nelinearna - ajde ti decko lepo nazad i pretrazi svo to grmlje kako valja, vidis da ti je nesto promaklo. 1 uzas.

 

Zato trenutno ostrim reflekse uz Guitar Hero: World Tour, zabavno je ovo bre i bez onih dodatnih GH dzidzabidza -_- Bar na hardu i expertu, gde zaista imas osecaj da sviras to sto se trenutno cuje.

Edited by Calavera
Link to comment

Nego, kad smo kod seksi najava:

 

1. amateri nose maslinasto zelene maskirne uniforme za urbane misije :isuse:

2. xcom.com adresa :isuse:

 

Nadam se jačoj priči i mnogo boljem voice actingu :jerry:

Link to comment

Nadam se bilo kakvoj priči, vizuelno ovo lepo izgleda, ali ja nikakvu motivaciju za igranjem Enemy within nisam imao posle završetka originala.

Link to comment

 

 

14-tog glavna premijera na E3, biće strimovanja i čuda... biće ko za Oskare ili mečeve boks šampiona :)

 

E3 2015

 

Bethesda - June 14 - 7pm PT / 10pm ET

 

Bethesda's announced its first ever E3 conference on Feburary 10, 2015. While there is still little information about the conference, there are rumors that Bethesda will announce the next Fallout game.

Link to comment

U mojoj vremenskoj zoni skoro osam :unsure:

 

Sad kad uvale najavu da će na E3 biti predstavljena najava najave za sledeći Fallout.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...