Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Ne znam koliko je neophodno, meni je dosta da vidim jacinu protivnika. Jeste malo nezgodnije ako se desi da imaju dosta strelaca, ali u globalu nije previse bitno.

Link to comment

Na 3 nivou, vidis tacan broj jedinica. Ponekad "sama igra", pogresno proceni potencijalni ishod.

 

Mene je ovaj novi serijal odusevio. Nema previse promena u nacinu igranja, no atmosfera je prosto ocaravajuca.

Edited by Miljenko
Link to comment

I mislio sam, ali opet ne znam koliko je to neophodno. Ja sam sad vec u sumi smrti, a nisam uzeo ni prvi nivo Scoutinga i ne smeta. Doduse, igram na Normalu...

Link to comment

Sumnjam, nisam ja nesto preterano vican ovom zanru. Stvar je u tome sto ja uvek hvatam sebe kako stedim rune za skillove s nekim opipljivijim rezultatima, a Scouting mi nije izgledao kao da se nalazi u tom rangu. A i uopsteno govoreci, tesko da ces negde zapeti u ovoj igri, ako naletis na prejake protivnike samo se vratis u prethodnu regiju i nabijas experience ciscenjem svega sto mrda :D

Link to comment

To za skupljanje experience poena stoji. Dobro si me podsetio, da nastavim Dark Side. Odoh da otmem par princeza, inace ce zmajevi otkazati poslusnost. :evil:  :blush:

Link to comment
 

 

Svaka cast za post :Hail:. Hvala sto si izdvojio vreme da mi odgovoris ovako detaljano. Raduje me par stvari, ja iako sam izuzetno takmicarski nastrojen MMORPG-jeve igram uglavnom u PvE i ogranicenom PvP okruzenju. Mogucnost susretanja protivnickih igraca u zajednickim zonama daje odredjenu dozu neizvesnosti i adrenalina, ali meni je precesto frustrirajuce. Igra ima odlicnu bazu za lore, koji je ogroman i drago mi je da ga razvojni tim razume i prati. Posebno mi se svidja opis zajednice. Jedno vreme sam igrao SWTOR i tamo sam stvarno uzivao, kad je poceo da mi oduzima dosta vremena iz nekog glupog razloga sam presao na WoW. Nisam mogao da verujem koliko je toksicna zajednica u odnosu na moju prethodnu Jedi druzinu. Izdrzao sam mesec dana i nikad nisam prezalio napustanje SWTOR ekipe. Tolkina obozavam, Silmarilion mi je biblija, citam ga bar jednom u godinu-dve, trebalo bi da se uklopim, ako resim da se bacim u putovanje Srednjom Zemljom. Jos jednom hvala.

Link to comment

Jebite se, sad se i meni igra, a MMO sam uvek zaobilazio u širokom luku. (Jedini izuzetak je bila ona P2W sa mechovima kojoj sam stigao i ime da zaboravim. I ona neka FRP gde se slupaš na neko ostrvo, takođe nominalno besplatna.) Jedno 80% imena i termina iz Ayatollahovog posta mi zvuči tek onako maglovito poznato, nisam čitao Tolkina skoro 20 godina...

Link to comment

Zabavna borba protiv djenerala Karadora u King's Bountyju, najpre naleteo na 1 fountain of rage na ulasku u zemlju smrti, malo se tu obnovio pa odsprintovao do njegovog zamka izbegavajuci ove sitnije protivnike na putu, ukljucujuci i gomilu onih zajebanih zmajeva ispred samog zamka, dovoljno da pocnem borbu s rageom od 54. Onda par puta bacim onaj spell za masovno ubijanje undeadova gadjajuci mu primarno necromancera, i to u kombinaciji s nekoliko manjih skirmisheva u borbi mi daje dovoljno ragea da bacim Black Hole koji mu posteno osakati vojsku. Ubijem mu necromancera, ozivim ga svojim necromancerom i onda s njima dvojicom nastavim da ozivljavam njegove jedinice cim umru, ne dajuci djeneralu vremena da uradi to isto, sto je i cinilo borbu toliko teskom. Na kraju sam mu uzeo sve i sjebao mu onaj obelisk ili sta vec, a da mu je pola mane ostalo neiskorisceno :D

Edited by Calavera
Link to comment

Da. Kada uspes zatrpati polje, protiv njega, skoro da si resio pola bitke. Osim ako nemas bas mnogo slabije snage.

Zavisi malo i od startne klase.

 

Link to comment

Eh, to je standardna strategija protiv njega? A meni se javilo da sam takticki genije :(

 

Ja sam lvl 22 Warrior, ali ulozio sam dosta poena i u Mage skill tree, skoro potpuno ignorisuci Mind.

Link to comment

Eh, to je standardna strategija protiv njega? A meni se javilo da sam takticki genije :(

 

Ja sam lvl 22 Warrior, ali ulozio sam dosta poena i u Mage skill tree, skoro potpuno ignorisuci Mind.

 

Ne, ne, nema tu neke standardne strategije(mada ja nikada i ne citam te walkthrough dzidza-bidze). Htedoh reci, da cim ostane bez necromancera, nije toliko problematican. Sto pre, to bolje.

 

Ako budes probao i drugi deo, Armored Princess, videces da je ispoliraniji od prvog. Prva igra je imala neke overpowering kombinacije(slab si kao mag, ali kada malo prokljuvis magije, lele).

 

Aha. Sada vidim klasu. Onda ostaje bum-tras metoda, mada mozes razviti osnovne magije, ali ce trebati vremena. Ti si 22. nivo, tako da je lik vec prilicno jak. :thumbsup:

Edited by Miljenko
Link to comment

Ne citam ni ja, pogledao sam pre pocetka koja se klasa preporucuje i to je to :D A necromanceri i nisu toliki problem, nego sto i sam djeneral baca Necro Call cim mu neka od jedinica zagine. Sa 2 jedinice necromancera (svojim i protivnickim) se ipak moze prestici u toj nameri, a i zajedno imaju taman dovoljno aktivacija tog abilityja da polako preuzmu sve jedinice na terenu. Doduse, ima i onaj spell za resetovanje abilityja, ali meni je mane brzo nestalo nakon rokanja njegovog necroa.

 

Probacemo i Armored Princess uskoro :)

Edited by Calavera
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...