Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Најбоља игра свих времена, а хипстери могу да га дувају са својим Меник Мајнерима.

Link to comment

koliko si igrao miraleme? mene igrica izbaci posle nekoliko minuta zbog toga sto mi igra jede previse memorije. malo mi je to cudno. u pocetku sve ok ali posle nekoliko minuta pocinje sa seckanjem  sve dok me ne izbaci. 

Link to comment

Најбоља игра свих времена, а хипстери могу да га дувају са својим Меник Мајнерима.

sve od rockstara je najbolja igra svih vremena.

 

koliko si igrao miraleme? mene igrica izbaci posle nekoliko minuta zbog toga sto mi igra jede previse memorije. malo mi je to cudno. u pocetku sve ok ali posle nekoliko minuta pocinje sa seckanjem  sve dok me ne izbaci.

mozda pola sata, bez problema. ali ja imam 8gb i vidoja od 3gb.

Link to comment

Isto je i kod mene. No, štekam lovu za novu grafičku i još četr' kile RAM-a, pa da igram Witcher III.  ^_^

Naći će se vremena i za GTA V.

Link to comment

To je neki bug s memory leakom, 4GB bi trebalo da je dovoljno za normalno igranje. Verovatno ce biti neki patch koji to sredjuje, bar se nadam...

Link to comment

4gb je minimum, sto znaci da vrlo lako moze da bude i nedovoljno. bojim se da je kupovima dodatnog rama realnija opcija od cekanja na patch.

 

 

inace, samo cinjenica da mozes da sutnes macku cini ovu igru boljom od ostalih najboljih igara ikad.

Link to comment

Dobro, ja bar imam sta da igram :D Dajem im do kraja godine da to srede, a onda cemo razmotriti opcije...

 

Trenutno gustiram Assassin's Creed dvojku (prvi AC koji igram), prijatno sam iznenadjen kolicinom sadrzaja koji nudi za 1 mejnstrim igru. Misije s asasinacijom™ su su naravno najbolji deo, ali ni ostalo nije za baciti. Od potpunog uzivanja me odvaja gomila glupavih detalja, recimo to sto Ezio ima potpuno isti oziljak na usni kao i njegov daleko manje zanimljivi potomak (a ne deli ih ni 600 godina), ili cinjenica da je dovoljno sesti na klupicu da bi postao nevidljiv strazaru koji te vec pet minuta sumnjicavo gleda ispod oka, ili to sto je posle pentranja na jednu od brojnih kula (neophodno za otkrivanje mape, inace tesko smaranje) najbolji metod za silazak strmeknuti se glavom nadole u sto metara daleki plast sena na dnu koji je UVEK tu... ima toga dosta, ali i pored svega toga je globalni utisak ipak pozitivan. I Venecija je bas lepa!

Edited by Calavera
Link to comment

to sto je posle pentranja na jednu od brojnih kula (neophodno za otkrivanje mape, inace tesko smaranje) najbolji metod za silazak strmeknuti se glavom nadole u sto metara daleki plast sena na dnu koji je UVEK tu... 

 

Čista vinizacija™. Šta bi ti, da moraš ne samo da se pentraš do vrha nego posle i da silaziš?

 

BTW, i ja sam počeo da igram od AC2... ali sam tu i završio. Dosta mi je bilo talijanskih akacenatta, gde posle još da izigravam indijanca asasina i pirata asasina i šta sve već ne :yawn2:

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Ja se vratio na Oblivion, mada, i dalje stojim da, što se širine, slobode, mogućnosti (a bogami i težine, a samim tim i osjećaja zadovoljstva kad se nešto pređe ili učini) tiče, da je Morrowind keva nad kevama. Jedino što ono silno hodanje, dok se malo ne nasviraju athletics, acrobatics i speed, zna da smori, kao i one ptičurine što napadaju putnike namjernike. 

Edited by James Marshall
Link to comment

Ja se vratio na Oblivion, mada, i dalje stojim da, što se širine, slobode, mogućnosti (a bogami i težine, a samim tim i osjećaja zadovoljstva kad se nešto pređe ili učini) tiče, da je Morrowind keva nad kevama. Jedino što ono silno hodanje, dok se malo ne nasviraju athletics, acrobatics i speed, zna da smori, kao i one ptičurine što napadaju putnike namjernike. 

 

 

Jašta!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...