Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Nedavno sam pročitao stripsku verziju romana Sanjaju li androidi električne ovce, na osnovu koje je rađen istrebljivač. Slike su iz nelinearne avanture sa više završetaka. Vi ste lik koji je takođe blade runner a vaši doživljaji se odigravaju paralelno sa onima iz filma. Muzika je fantastična.

 

blade%20runner.jpg?download=1

 

blade%20runner2.jpg?download=1

 

bladerunner3.jpg?download=1

 

bladerunner4.jpg?download=1

 

bladerunner5.jpg?download=1

Link to comment

dajte neku simple, igrivu i zaraznu igricu za dvoje. može sport, može old skul, platforma,... samo da je simple i zabavno.
btw PES 2014 je govno, probao pre neki dn 2013 (nisam igrao PES sto godina) i mnogo je bolja fuca

Link to comment

Maheem, kako ti imas tu slicicu na potpisu?

našao na funkysoulsu pa metnuo u potpis adresu sličke u uglaste zagrade kao kad stavljaš sliku u post

Edited by maheem
Link to comment

Pro Tip: Klik gore na username, pa na My Settings, pa levo na Ignore Preferences, i onda štikla za "ignore all signatures when reading topics and personal messages" Nema na čemu -_-

 

Nema veze sa Maheemom, nemam pojma šta čovek ima u potpisu, ali generalno je mnogo lakše skrolovati kad ti ne iskaču konstantno nečiji omiljeni citati i kriptični kreativni izbljuvci, a kamoli ničim izazvane slike.

 

/OT

Link to comment

Pro Tip: Klik gore na username, pa na My Settings, pa levo na Ignore Preferences, i onda štikla za "ignore all signatures when reading topics and personal messages" Nema na čemu -_-

 

Nema veze sa Maheemom, nemam pojma šta čovek ima u potpisu, ali generalno je mnogo lakše skrolovati kad ti ne iskaču konstantno nečiji omiljeni citati i kriptični kreativni izbljuvci, a kamoli ničim izazvane slike.

 

/OT

 

+1000000000

Link to comment

dajte neku simple, igrivu i zaraznu igricu za dvoje. može sport, može old skul, platforma,... samo da je simple i zabavno.

btw PES 2014 je govno, probao pre neki dn 2013 (nisam igrao PES sto godina) i mnogo je bolja fuca

Worms-Revolution-logo.jpg

Link to comment

Ja se vratio starim vrednostima. Igram Arcanum, uz istovremenu retrospektivu Tomb Raider serijala. Trenutno je aktuelan treci deo. To mi je bila prva psx igra, pa mi je i omiljeni deo serijala.

Link to comment

Probaj i Pocket tanks deluxe, zaraza na 30 Mb.

Ovo zaraza na 30mb me podseti na ona dva majmuna sto stoje po zgradama i gadjaju se bananama a posle pogledam sta je Pocket tanks kad ono kopija toga :)

 

 

55 KB

Edited by katamaran
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...