Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Dosao sam do slicnog zakljucka kao i tvoj AV :(

 

da postoji emulator ovi sa wbb bi znali za njega.

 

evo vam requirements za SOM (dobra skracenica)

 

http://mondo.rs/a732243/Mob-IT/Igre/Igra-koja-zahteva-PC-azdaju.html

 

Imam bas pomenuti i52500k al je moja 7790 dosta slabija od njegove graficke. Morao bih da dokupim i 4 giga rama al to ionako odavno imam u planu.

 

Ok gasim torrent, samo cu plakati bezveze.

Link to comment

'Ајде што изгледа, неко што има једну нову фору: ако гекнеш или побегнеш, противник јача и постаје мини-бос. Ако те више пута убије исти Орк, он постаје скоро па централни карактер у игри. Значи, имитација ММО у сингл-плејеру и игра која је другачија за сваког играча у сваком преласку. Јако важна игра, бар ми је то први утисак.

Link to comment

Retko sta smori kao saznanje da ti masina nije dovoljno jaka za neku novu igricu.

 

Na moju srecu entuzijazam za igrice mi je na all time low pa mi uglavnom dosta da se zabavljam sa Age of mythology. To mi nikad nece dosaditi.

Link to comment

Retko sta smori kao saznanje da ti masina nije dovoljno jaka za neku novu igricu.

 

Na moju srecu entuzijazam za igrice mi je na all time low pa mi uglavnom dosta da se zabavljam sa Age of mythology. To mi nikad nece dosaditi.

 

Ako volis strategije, probaj Europu Universalis 4.

Link to comment

Otprilike tako i kod mene, imam instaliran Serious Sam, Morrowind, Oblivion i Skyrim, Kult: Heretic kingdoms, par emulatora i to je to sto igram vec tri godine. Novembra izlazi sequel Kulta i to je to za narednih godinu dana, verovatno :D

Link to comment

 

 

Na moju srecu entuzijazam za igrice mi je na all time low

Plus milion, ostarilo se drastično :(

 

Imam jedno desetak instaliranih, za većinu sam čak dao pare na HumbleBundle, ali ništa me ne drži.

Tek kad pomislim koliko neinstaliranih a otključanih mi stoji na Steamu, muka me hvata.

Link to comment

ja bih mozda igrao ovaj som da razumem o cemu se radi ovde :/

SOM ti je by all accounts Assassin's Creed za Lord of the Rings nerdove. Ti si neki ghost-haunted ranger koji ide okolo i rastura orke na buljuke, i... to je otprilike to.
Link to comment

Do jaja je. Verovatno najbolji za Medieval 2. Ako si fan fluffa, ima da te obori s nogu kolicinom detalja. Medjutim, ovo je ipak i dalje mod, i svo vreme ce te pratiti osecaj da igras zamaskirani Medieval 2.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...