Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

pomagajte

ukljucio sam dzojstike posle par godina i desava mi se da kada podesavam komande, racunar prihvata nesto sasvim drugo

dakle kada izaberem x, meni na monitoru stoji da sam izabrao krug, itd...

radi se o pc i pes 2014, ako to nesto znaci

prilicno sam siguran da sam imao ranije ovaj problem i da se ne radi o nekakvom kvaru, ali odavno nisam nista igrao i nema sanse da se setim koje je resenje

Link to comment

PC PES je čuven po sjebanim setinzima za kontrole. Ako ti podešavanja u samoj igri ne rade kako treba, izađi i potraži po folderima instalacije fajl pod imenom "settings.exe" ili nešto slično; njega pokreneš i tu podesiš koji je koji taster. Onda to zatvoriš, pokreneš igru, i probaš opet da podesiš u njoj - trebalo bi da ti tako dozvoli.

 

S druge strane, možda te buni samo izgled komandi? Ako je samo to u pitanju, tj. kontroler koji imaš vizuelno odstupa od Konamijevih PS standarda, onda sve radi OK i treba prosto da se navikneš na podešavanja koja si izabrao. Pamtiš da je npr. dodavanje X iako na ekranu piše da je O.

Link to comment

U suštini otvori settings file i tamo sredi kontrole,mislim da u samoj igrici nema šta da nameštaš. Znači otvoriš settings file koji ti je tamo gde ti je instalirana igrica i otvoriš ga. Onda odeš na controllers i trebalo bi da ti učita u padajućem meniju tvoje džojstike. Tamo nameštaš kontrole po sistemu klikneš mišom na džojstik na ekranu i onda pritisneš to isto dugme na džojstiku.

Edited by theanswer
Link to comment

ima li nekih naznaka kad ce izaci crack za fifu. citao sam negde da se prosle godine cekalo nekoliko meseci za crack ;o

 

za to vreme možeš da uštediš za original, ako ti se već toliko igra

Link to comment

za to vreme možeš da uštediš za original, ako ti se već toliko igra

 

ne igra mi se uopste toliko. nego eto samo da pitam. fudbal nisam ozbiljnije igrao jos od pes 6 tako da cu izdrzati

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...