Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Ja obrnuo pre dva dana. Ako si voleo Assassin Creed voleces i ovo, mehanika igre je dosta slicna, s'tim sto su komboi i kontrole generalno dosta intuivnije u middle earth-u. Iako tvrde da je igra zahtevna meni se cini dosta dobro optimizovanom, naprimer na mom racunaru na kome je Murdered soul suspect seckao ovo je radilo bez da je igra ijednom zastala, a predeli su dosta veci i bogatiji nego u MSS.

 

Sto se tice price Lotr fanboyi poput mene ce uzivati. Igru pocinjete kao rendzer Talion na braniku Black Gate-a, vremenski period je malo pre unistenja prstena, dok Sauron nije bio dovoljno jak da se materalizuje u telesnom obliku. Ubrzo kapiju napada armija Uruk Hai orka, koji ubijaju Talionovu porodicu ispred njega, a zatim mu prerezu grlo. Talion se "budi" onemogucen da umre jer ga zaposeda duh elfa, koji za sebe ne zna ko je. ispostavice se kasnije da se radi o Kelembrimboru ( vise necu spoilovati ) nerdovi ce sigurno uzivati da slusaju i istrazuju secanja kovaca 9 ljudskih, 7 patuljackih i u tajnosti napravljenih 3 prstena za elfove. Ja sam se na pocetku nadao da su Taliona udruzili sa Feanorom, tvorcem simlarila i jednom od najvaznijih istorijskih licnosti Tolkinovog sveta, no bio sam i vise nego zadovoljan mogucnoscu da prisustvujem trenutku izrade prstenova. U jednom delu postoji i malo odstupanje od lore-a, opravdanje moze da se nadje u tome sto ni sam Tolkin nije dao konacan odgovor sta se dogodilo, u svakom slucaju doprinelo je dinamici igre i zaokruzenju price. Od poznatih cete jos susresti Goluma, koji ce vas provesti kroz jednu etapu price. Kraj nagovetava mogucni nastavak, ali mi se ne svidja pravac u kome bi isao.

 

Predeli su lepo odradjeni, mozete loviti nekoliko vrsta zivotinja, dve vrste mozete i jahati i koristiti ih kao oruzije protiv buljuka orkova koji vas napadaju, biljke uglavnom sluze samo da vam nadomeste hp. Zanimljiv sistem je uradjen sa hijerarhijom Uruk Hai, kapetani, elitni, veterani i warchief-vi, stalno su u sukobima radi autoriteta ostalim ratnicima i napretka na vojnoj lestvici. Ubistvo jednog otvara mogucnost da neko iz redova ostalih vojnika zauzme njegovo mesto. Orci ce dobijati unapredjenje obicno ako vas ubiju kao obican vojnik, ako vas ubije staresina njegova snaga ce rasti. Koristite mac, bodez i luk koji se mogu upgrade-ovati runama, koje opet dobijate ubistvom ork kapetana. U igri mozete pronalaziti razne predmete koji imaju sacuvana secanja i osetiti jos malo atmosfere Srednje zemlje i njene istorije.

Link to comment

:lol:

 

Ukrašću ti ideju ako ikad budem radio recenziju ME serijala, izvini.

 

Brankica™ je jedan od najiritantnijih likova u igri, a konkurencija je žestoka. Inače, toliko zajebane reportaže radi da je se Reapers plaše - njeno prisutstvo na brodu ti donosi military strength bonuse; ako se dobro pokažeš dok te intervjuiše, može u totalu da ti donese poena koliko npr. i Wrex ili Jack :isuse:

 

Evo ti jedna grupna u spojleru za prikaz

 

 

 

 

Mass%20Effect%203%5B50%5D.jpg?download=1

 

Meni je trojka bila ok, naročito proširena sa svim dlc-ovima. Ima dosta momenata za cerekanje. Pijana Tali koja izmišlja nazive za slamčice :0.6: , truje se sirom i povraća u kupatilu, Kasumi koja vrši stealth inspekciju donjeg veša, Garus koji se buni kada ga ne vodis u misiju a i ostali dobacuju :)

 

Garus koji obećava da neće govoriti I need to calibrate something ako Liara prestane da govori By the Goddess. :D

 

realno, jedino je kraj bas sranje, bilo koju opciju da uzmeš (a i četvrti izbor je truba). Srećom, postoji fan made happy ending mod koji jeste sjajan završetak jedne odlične triologije a i ostavlja mogućnost za nastavke. 

 

 

Link to comment

Ja obrnuo pre dva dana. Ako si voleo Assassin Creed voleces i ovo, mehanika igre je dosta slicna, s'tim sto su komboi i kontrole generalno dosta intuivnije u middle earth-u. Iako tvrde da je igra zahtevna meni se cini dosta dobro optimizovanom, naprimer na mom racunaru na kome je Murdered soul suspect seckao ovo je radilo bez da je igra ijednom zastala, a predeli su dosta veci i bogatiji nego u MSS.

 

Sto se tice price Lotr fanboyi poput mene ce uzivati. Igru pocinjete kao rendzer Talion na braniku Black Gate-a, vremenski period je malo pre unistenja prstena, dok Sauron nije bio dovoljno jak da se materalizuje u telesnom obliku. Ubrzo kapiju napada armija Uruk Hai orka, koji ubijaju Talionovu porodicu ispred njega, a zatim mu prerezu grlo. Talion se "budi" onemogucen da umre jer ga zaposeda duh elfa, koji za sebe ne zna ko je. ispostavice se kasnije da se radi o Kelembrimboru ( vise necu spoilovati ) nerdovi ce sigurno uzivati da slusaju i istrazuju secanja kovaca 9 ljudskih, 7 patuljackih i u tajnosti napravljenih 3 prstena za elfove. Ja sam se na pocetku nadao da su Taliona udruzili sa Feanorom, tvorcem simlarila i jednom od najvaznijih istorijskih licnosti Tolkinovog sveta, no bio sam i vise nego zadovoljan mogucnoscu da prisustvujem trenutku izrade prstenova. U jednom delu postoji i malo odstupanje od lore-a, opravdanje moze da se nadje u tome sto ni sam Tolkin nije dao konacan odgovor sta se dogodilo, u svakom slucaju doprinelo je dinamici igre i zaokruzenju price. Od poznatih cete jos susresti Goluma, koji ce vas provesti kroz jednu etapu price. Kraj nagovetava mogucni nastavak, ali mi se ne svidja pravac u kome bi isao.

 

Predeli su lepo odradjeni, mozete loviti nekoliko vrsta zivotinja, dve vrste mozete i jahati i koristiti ih kao oruzije protiv buljuka orkova koji vas napadaju, biljke uglavnom sluze samo da vam nadomeste hp. Zanimljiv sistem je uradjen sa hijerarhijom Uruk Hai, kapetani, elitni, veterani i warchief-vi, stalno su u sukobima radi autoriteta ostalim ratnicima i napretka na vojnoj lestvici. Ubistvo jednog otvara mogucnost da neko iz redova ostalih vojnika zauzme njegovo mesto. Orci ce dobijati unapredjenje obicno ako vas ubiju kao obican vojnik, ako vas ubije staresina njegova snaga ce rasti. Koristite mac, bodez i luk koji se mogu upgrade-ovati runama, koje opet dobijate ubistvom ork kapetana. U igri mozete pronalaziti razne predmete koji imaju sacuvana secanja i osetiti jos malo atmosfere Srednje zemlje i njene istorije.

 

Tnx!  :thumbsup:

Link to comment

Jebote, kako sam se navukao na ove karticne igre. Hearthstone mi je bio gateway drug, sad grindam M&M: Dual Champions maksimalno.

 

 

Ja igrao DoC pre nekih godinu dana i to prilicno ozbiljno. Onda nabudzio one kristale kupio neku ultra rare kartu koju sam imao al iza koju nigde nije pisalo da moze da se ima samo jedna u decku. Tj pisalo je kada se izgugla na nekom forumu. Pa sam ispizdeo i izbrisao igru.

 

Pre par dana instalirao Hearthsone pod pritiskom okoline i evo sad lagano grajndam i ucim. Ovako na prvu loptu cini mi se da je HS dosta jednostavniji nego li DoC. Sa druge strane posto sam igrao prvo DoC trebalo mi je jedno 5 partija da izbijem naviku da mlatim samo heroja  jer sam tako u mogucnosti :D

Link to comment

одиграо једну пријатељску, доста добро су скинули теодосића

 

ja odigrao 10+ utakmica pa neki utisci:

 

-dosta tesko upravljati igracima, ne znam jel to do mene i do toga sto igram na tastaturi a ne sa dzojstikom ali je uzasno. mnogo ispadam u odbrani zbog toga.

-jedno deset promasenih zicera imam po utakmici. i to ponekad u situaciji 1v0. lopta iscuri™ iz kosa. jedno 7/10 suta promasim na low postu sa centrom. dok na suprotnoj strani naravno nije ni priblizno tako.

-gotovo je nemoguce ukrasti loptu. 

-napraviti blokadu je jos teze. moras sekundu, sekundu i po ranije pritisnuti blokadu da bi ti igrac skocio taman na vreme kada suter uputi loptu. bukvalno moras citati misli ai-a kad ce sutnuti loptu.

-kod dodavanja gotovo uvek lopta ide u for. kao kad na pesu stisnes trougao. i onda se totalno sjebe napad. dzabe ti je igrac u dobroj poziciji dodavac ce mu dati pet metara dalje loptu i onda se mozes samo jebati.

-protivnicki igrac kad probije mog playmakera (obicno zbog toga sto mi je tesko upravaljati defanzvicem) i digne se na sut sa nekih 5-6 metara u 96% pogadja. yeah right.

-komp jedva da sutira trojke. sve se svodi na guranje lopte dole iliti poentiranje iz reketa. ovde ipak opet mozda ima i do mene i teskim namestanjem igraca. tu bih dodao da mi centri ponekad izadju visoko bez ikakvog razloga i protivnicki centar ostane sam samcat u radisu od 5 metara i samo polozi loptu u kos. ovo se desi jedno 3-4 na utakmici.

- jedan plus u odnosu na '14. u stvari mozda i nije plus nego je do moje taktike a to da je skok mnogo bolje uradjen. komp mi sada ne napravi po 15 skokova u napadu nego ih redovno skupim. doduse sad sam igrao protiv knicksa i melo je igrao centra, skako je kao wilt u napadu pri tome pogadjao kao bird...

 

to je otprilike to. verovanto sam jos nesto zaboravio. nije bas toliko lose ima gomilu dobrih stvari.

Link to comment

Vise ne. Ostao sam bez accounta, a svetski me mrzi da lvlujem i skupljam heroje ispocetka.

 

 

Imam instaliranu Dotu 2, al to nema sanse da igram. Em je nepotrebno komplikovano, em sto za ulazak u igru moram da spremim teorijsku materiju na nivou nekog kapitalnog ispita na pravnom.

Link to comment

Vise ne. Ostao sam bez accounta, a svetski me mrzi da lvlujem i skupljam heroje ispocetka.

Ja se prevario dvaput da instaliram LoL i oba puta mi obrisali nalog zato sto sam 'neaktivan', nisam znao da brisu i izlevelovane

 

Imam instaliranu Dotu 2, al to nema sanse da igram. Em je nepotrebno komplikovano, em sto za ulazak u igru moram da spremim teorijsku materiju na nivou nekog kapitalnog ispita na pravnom.

hah, sta ima da spremas teoriju, za razliku od fakulteta ovde ne mozes da 'padnes', klikni 'play game' i uci kroz greske ... jeste, malo ce da te psuju saigraci, ali njima je i ovako i onako uvek drugi kriv za poraz. Vremenom ces steci vestinu da tempiras prebacivanje krivice na drugoga u pravo vreme (i to se uci kroz igru :)). Od skoro postoji i 'coach' opcija, pa javi ako ti treba pomoc ... samo jedno malo upozorenje kad udjes u stos:

 

sy8x.jpg

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...