Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

a tek za novu kažu da je zakon, čeka se lekić za istu 

 

Za xbox ne treba 8-)

 

Moj prvi susret sa fifom je bio 2012. Do tada je nisam pipnuo. Već tad mi je bilo za neverovati da ljudi uopšte igraju pes. A ovo izdanje fife world cup su mnogi proglasili za najbolji fudbal ikad.

Link to comment

daj, ne zajebavaj! PES 2013. je totalno kul fudbal bio dok nisu odlučili ponovo da ga izmisle sa PES 2014. čuo sam sa par strana da je FIFA "bolja" od PESa zadnjih par godina al meni je PES - PES... doduše stvarno nikad nisam FIFI dao šansu veću od videa od minut na youtube

Link to comment

http://www.ign.com/articles/2014/10/16/play-10-games-for-free-on-steam-this-weekend

 

 

 

The Free Weekend officially starts October 16 at 10:00 a.m. PT (October 17 at 4:00 a.m. AEST). To participate, players only need to have a Steam account. Any of the games included in the Free Weekend can be purchased at discount during the promotion.

The list of free games follows:

  • Awesomenauts

  • Blade Symphony

  • Company of Heroes 2

  • Don't Starve

  • Grid 2

  • Injustice: Gods Among Us

  • Killing Floor

  • Payday 2

  • Trine 2

  • XCOM: Enemy Unknown
Link to comment

daj, ne zajebavaj! PES 2013. je totalno kul fudbal bio

 

Ja ne pričam koji je kul, pričam koji je bolji...

 

 dok nisu odlučili ponovo da ga izmisle sa PES 2014. čuo sam sa par strana da je FIFA "bolja" od PESa zadnjih par godina al meni je PES - PES... doduše stvarno nikad nisam FIFI dao šansu veću od videa od minut na youtube

 

 

Ti si samo jedan u nizu onih što neće da menjaju nešto na šta su navikli, kao ni da probaju nešto drugo. Što je sasvim ok ali te taj minut videa ne čini kompetentnim niti relevantnim za priču šta je bolje. :P

Link to comment

čim je ti hvališ znači da je đubre

 

:cry:

 

. koje godine je uopšte fifa počela da se poredi sa pesom? tj. kada si grazumni prešao sa pesa na fifu?

 

 

Ja nikada nisam ni bio ozbiljan PES igrač, igrao sam ga povremeno sa ortacima još od pes 6, ali retko. Na stranu što sam talentovan pa sam uglavnom prao kao uljez u ekipi ove starosedeoce. 8-) Ali ipak su to godine i godine igranja svake verzije po malo. A onda sam došao u priliku da su mi svakodnevno dostupni i fifa i pes 2012. Tada sam prvi put probao fifu i više mi nije bilo ni na kraj pameti da igram pes, jednostavno je bilo besmisleno.

 

Sad, svako treba da igra šta mu se sviđa, to je najbitnije. Ali treba barem probati obe igre, ako je neko već neopredeljen. Pogotovu ako ti se pes ne dojmi. 

Link to comment

daj, ne zajebavaj! PES 2013. je totalno kul fudbal bio dok nisu odlučili ponovo da ga izmisle sa PES 2014. čuo sam sa par strana da je FIFA "bolja" od PESa zadnjih par godina al meni je PES - PES... doduše stvarno nikad nisam FIFI dao šansu veću od videa od minut na youtube

 

PES 2013 je pristojan, ali je FIFA 14 duplo bolja. A nisam ni dirao FIFU do te prošlogodišnje verzije, samo PES

Link to comment

Neam pojma šta pričate, meni je to kao da počneš da navijaš za zvezdu zato što ove sezone igra bolje od partizana.

 

U jbt  :wacko:

 

To je igrica koja je namenjena da pruži zabavu, tj kao simulacija fudbala. Valjda je bitnije koja je bolja u tome, koja ima manje bagova i koja pruža veći ugođaj u igri, a ne da si odigrao par prošlih pesova pa sad igraš to ceo život jer si se intimno vezao. :)

Link to comment

dobra analogija :lol:

 

ali ne za ovaj slučaj... jer je PES 2014 bio neigriv, ako ništa drugo, zato što su komande presporo reagovale a to nije bilo sređeno patchem.

 

ma to sam i ranije napisao PES 14 je kao da su ponovo hteli da izmisle igricu, probao demo i odlepio od gluposti... posle čuo od sa više strana da je i puna verzija bruka. od tad ni ne igramo a ako baš treba da se odigra koja da te mine želja to je PES 13.

 

U jbt  :wacko:

 

To je igrica koja je namenjena da pruži zabavu, tj kao simulacija fudbala. Valjda je bitnije koja je bolja u tome, koja ima manje bagova i koja pruža veći ugođaj u igri, a ne da si odigrao par prošlih pesova pa sad igraš to ceo život jer si se intimno vezao. :)

 

pa ja taj fudbal igram od kad se pojavio a ako ću baš da izlažem celu istoriju fubal sam počeo da igram sa prvom EA fifom pa sve do pojave ISS fudbala, odnosno konami Wining Eleven kad je krš od grafike izdominirao bagbagbagbagbag GOOOO FIFU. Svake godine smo davali šansu FIFI i svake godine bivali razočarani rukometnim rezultatima i iksiksikskrugkocka GOOO kombinacijama. Pojavljuje se PES 2006 i ćao, pozdravili smo FIFU i poželeli joj sve najbolje.

 

Poslednje dve-tri godine čujem kao da je FIFA bolja, da je uspela pored šminke da postigne realnost fudbalske simulacije. Jbg, cool story bro. Kasno.

Nema se vremena a ako već mora da se baci fudbal uvek će opcija biti PES naspram FIFE.

Link to comment

Ја издао и са Виниг илевна и то стриктно на јапанском (Бронкоооохорстоооо за Ђованија ван Бронкхорста, мој ортак је само њиме бодио лопту јер смо се сви толико смејали коментаторима да је могао да нам шукне голчине њиме када је хтео) пре три године прешао на Фифу.

 

Немој да си лојалан корпорацијским преварама, бирај шта је боље - тако подстичеш капитализам да развија свет.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...