Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Trebao bi ovih dana da uzmem Wii najverovatnije u Beosoftu pa me zanima jel neko igrao ili mozda ima i kakva su iskustva? Jel stvarno toliko zabavno kao sto izgleda?
Wii je ekstremno nezabavan i apsolutno preskup za ono što pruža :) Biće dobro par dana, posle sledi smor, naročito zbog sistema igranja sa mahanjem, koji je dobar dok ne provališ da je mahanje totalno nerealno u smislu zakona fizike. Ovo iz nekog ličnog iskustva onih par nedelja, koliko je bio kod mene na testu. Prve nedelje sam ga igrao prva 3 dana, posle napravio pauzu od 3 dana, pa ga opet poslednjeg dana 1. nedelje igrao. Drugu nedelju je presedeo ugašen...BTW imam i PS3, a i Xbox360 sam imao do pre neki dan par meseci, pa sam ga prodao. Slobodno pitaj ako te nešto zanima oko konzola...samo da nije komplikovano angry.gif :D
  • Replies 9.5k
  • Views 772k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • pokupite sifua na epicu dok možete, imate 24 sata:   https://store.epicgames.com/en-US/p/sifu

  • gejming godina 2020. u očima i rukama mog desetogodišnjeg sina   malo neočekivan review. al nešto kontam da bi moglo da vam bude zanimljivo. ono što je bitno razumeti za početak je d

  • napadaj
    napadaj

    Kupite novi broj Sveta kompjutera, 500. po redu. Fenomenalan je, ubacili su kao dodatak Svet igara sa retro pregledom od 1977. do 2001. godine, pa su tu recenzije Super Marija, Mortal Kombata, Sensibl

Posted Images

Ok, postavio sam TeeWars server na --> 77.46.203.27:8303 Sifra je: pppIgru mozete skinuti --> DownloadAko nesto ne stima PM-ujte me ovde, ostacu ulogovan par sati

Hihi, 1vs1 al' je bilo fino :)capture2du7.jpg

Preko mreže sam igrao FreeCiv na Linuxu, ali 4 nisam probao. Btw, vrlo rado bih kupio oriđinale Civ4, samo kad bih znao kako i gde...
providno lažeš :lol: elem, ja sam civ3 oriđinale kupio jerbo sam ušao u mac store (do tada nikad ranije nisam), a ogroman poster i prst debela knjižica koja ide uz to su me oborili s nogu, pogotovu što me je bio blam da izađem iz radnje a ništa ne kupim ;)

A sto da bachi 75$ kad moze i za dz :) A koliko vidim po forumima, ljudi se cak zale da im za tih 75$ ne radi multiplayer :huh: Nego pade mi na pamet, koliko vas igra CS 1.6 ? Zakup 24/7 servera za max 12 igraca je samo 20 ? mesecno ... mogli bi da organizujemo nego forumsko prangijanje ? Igrica je naravno besplatna - saljem linkove interesentima :rolleyes:

A sto da bachi 75$ kad moze i za dz :) A koliko vidim po forumima, ljudi se cak zale da im za tih 75$ ne radi multiplayer :huh: Nego pade mi na pamet, koliko vas igra CS 1.6 ? Zakup 24/7 servera za max 12 igraca je samo 20 ? mesecno ... mogli bi da organizujemo nego forumsko prangijanje ? Igrica je naravno besplatna - saljem linkove interesentima :rolleyes:
jebo sam ti sve kad sam stigo, 3 noći nisam spavao zbog UFO-a
jebo sam ti sve kad sam stigo, 3 noći nisam spavao zbog UFO-a
Yup, as I said before, best game ever ... zajebano kad ti se uvuce pod kozu :wink: Bolje se secam dogodovstina iz igrice o jurnjavi za alienima od pre 10 godina nego onih iz RL :blush::rolleyes:

Edited by BOOGIEMAN

Da li je neko igrao i je li uopste moguce igrati Panzer General online?Inace, podrzavam ideju za Counter.

Inace,kuci igram samo i isljucivo zadnji Football Manager. Prvo sam uspeo da unistim Bolton a sada i Valensiju. Skor u prvenstvu mi je trenutno 9-6-8 :lol: Ziga: 34 meca u svim takmicenjima - samo 15 golova :(
Ja igram 2012/13. sa Dinamom. Realna je igra, tek sam ove sezone ušao u Ligu prvaka. :blush: Financial control mi je 19 (vrijednost kluba oko 140 mil. KM), Squad discipline mi je 19 (1 Mamićevski režim :fashisto:) no ostale su mi brojke ispod 10, Hands on approach 1 4-orka. :D Kuriozitet: od iole uglednijih evropskih klubova, mušterije su mi samo Sampdoria i - Ajax. :o
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Da li bi mi neko mogao preporučiti neku igricu u kojoj bi se vodilo preduzeće ili nešto slično ?

nekoliko dana se ne skidam s kompa zbog FM08 i rešila devojka da i ona nešto zaigra

Da li bi mi neko mogao preporučiti neku igricu u kojoj bi se vodilo preduzeće ili nešto slično ?

nekoliko dana se ne skidam s kompa zbog FM08 i rešila devojka da i ona nešto zaigra

prison tycoon :D
Da li bi mi neko mogao preporučiti neku igricu u kojoj bi se vodilo preduzeće ili nešto slično ?

nekoliko dana se ne skidam s kompa zbog FM08 i rešila devojka da i ona nešto zaigra

Ako se zezneš i instaliraš Simse ne gine ti kupovina drugog kompa :D

Edited by Biohemija

u vezi nba bi imao par pitanjca -_- koja je fora sa onim solary capom i tako te gluposti oko placanja igraca, i kako da trejdujem dva moja balvana za 1 onako srednju zvezdu, a da se ta ponuda dopadne tom timu ^_^

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.