Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Trebao bi ovih dana da uzmem Wii najverovatnije u Beosoftu pa me zanima jel neko igrao ili mozda ima i kakva su iskustva? Jel stvarno toliko zabavno kao sto izgleda?
Wii je ekstremno nezabavan i apsolutno preskup za ono što pruža :) Biće dobro par dana, posle sledi smor, naročito zbog sistema igranja sa mahanjem, koji je dobar dok ne provališ da je mahanje totalno nerealno u smislu zakona fizike. Ovo iz nekog ličnog iskustva onih par nedelja, koliko je bio kod mene na testu. Prve nedelje sam ga igrao prva 3 dana, posle napravio pauzu od 3 dana, pa ga opet poslednjeg dana 1. nedelje igrao. Drugu nedelju je presedeo ugašen...BTW imam i PS3, a i Xbox360 sam imao do pre neki dan par meseci, pa sam ga prodao. Slobodno pitaj ako te nešto zanima oko konzola...samo da nije komplikovano angry.gif :D
Link to comment
Preko mreže sam igrao FreeCiv na Linuxu, ali 4 nisam probao. Btw, vrlo rado bih kupio oriđinale Civ4, samo kad bih znao kako i gde...
providno lažeš :lol: elem, ja sam civ3 oriđinale kupio jerbo sam ušao u mac store (do tada nikad ranije nisam), a ogroman poster i prst debela knjižica koja ide uz to su me oborili s nogu, pogotovu što me je bio blam da izađem iz radnje a ništa ne kupim ;)
Link to comment

A sto da bachi 75$ kad moze i za dz :) A koliko vidim po forumima, ljudi se cak zale da im za tih 75$ ne radi multiplayer :huh: Nego pade mi na pamet, koliko vas igra CS 1.6 ? Zakup 24/7 servera za max 12 igraca je samo 20 ? mesecno ... mogli bi da organizujemo nego forumsko prangijanje ? Igrica je naravno besplatna - saljem linkove interesentima :rolleyes:

Link to comment
A sto da bachi 75$ kad moze i za dz :) A koliko vidim po forumima, ljudi se cak zale da im za tih 75$ ne radi multiplayer :huh: Nego pade mi na pamet, koliko vas igra CS 1.6 ? Zakup 24/7 servera za max 12 igraca je samo 20 ? mesecno ... mogli bi da organizujemo nego forumsko prangijanje ? Igrica je naravno besplatna - saljem linkove interesentima :rolleyes:
jebo sam ti sve kad sam stigo, 3 noći nisam spavao zbog UFO-a
Link to comment
jebo sam ti sve kad sam stigo, 3 noći nisam spavao zbog UFO-a
Yup, as I said before, best game ever ... zajebano kad ti se uvuce pod kozu :wink: Bolje se secam dogodovstina iz igrice o jurnjavi za alienima od pre 10 godina nego onih iz RL :blush::rolleyes: Edited by BOOGIEMAN
Link to comment
Inace,kuci igram samo i isljucivo zadnji Football Manager. Prvo sam uspeo da unistim Bolton a sada i Valensiju. Skor u prvenstvu mi je trenutno 9-6-8 :lol: Ziga: 34 meca u svim takmicenjima - samo 15 golova :(
Ja igram 2012/13. sa Dinamom. Realna je igra, tek sam ove sezone ušao u Ligu prvaka. :blush: Financial control mi je 19 (vrijednost kluba oko 140 mil. KM), Squad discipline mi je 19 (1 Mamićevski režim :fashisto:) no ostale su mi brojke ispod 10, Hands on approach 1 4-orka. :D Kuriozitet: od iole uglednijih evropskih klubova, mušterije su mi samo Sampdoria i - Ajax. :o
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Da li bi mi neko mogao preporučiti neku igricu u kojoj bi se vodilo preduzeće ili nešto slično ?

nekoliko dana se ne skidam s kompa zbog FM08 i rešila devojka da i ona nešto zaigra

Link to comment
Da li bi mi neko mogao preporučiti neku igricu u kojoj bi se vodilo preduzeće ili nešto slično ?

nekoliko dana se ne skidam s kompa zbog FM08 i rešila devojka da i ona nešto zaigra

prison tycoon :D
Link to comment
Da li bi mi neko mogao preporučiti neku igricu u kojoj bi se vodilo preduzeće ili nešto slično ?

nekoliko dana se ne skidam s kompa zbog FM08 i rešila devojka da i ona nešto zaigra

Ako se zezneš i instaliraš Simse ne gine ti kupovina drugog kompa :D Edited by Biohemija
Link to comment

u vezi nba bi imao par pitanjca -_- koja je fora sa onim solary capom i tako te gluposti oko placanja igraca, i kako da trejdujem dva moja balvana za 1 onako srednju zvezdu, a da se ta ponuda dopadne tom timu ^_^

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...