Jump to content
IGNORED

Internet kupovina


Alphons

Recommended Posts

Buhaha, usluga carinjenja, koju oni ne vrše, koja je skuplja od carine...znam ljude koji su dobili neku nenormalnu poštarinu da plate dhl-u, pa su se bunili, pa su im ovi kraljevi smanjili cenu, pijaca...

Link to comment
22 hours ago, beta kentauri said:

čekam dhl pošiljku na iznos 52 evra. očekujem cirkus oko carine :isuse:

Čarobna reč za klepanje na DHL pošiljkama se pre zvala ležarina. Kao mora da odleži dan dva na carini a onda se smrzneš od cifre

Link to comment
  • 3 weeks later...
On 30.10.2020. at 13:28, InvisibleLight said:

Jel neko cekao nekad nesto iz bugarske?

Rece brat bugarin 10radnih dana a proslo vec 15 i nista. Buggar!

:sad:

(Ebay,mali iznos, nema carine a nema ni trekovanja)

 

 

 

stigao paket iz bugarske, a ja poslala zahtev za refund kad proslo 4 nedelje a prodavac deaktivirao ebay nalog i ebay mi vratio pare

kako sad da uplatim kad taj prodavac vise ne postoji? idem da vidim, mozda je vaskrso..

 

al stigao je, bodić lejkersa sa imenom bratanca i brojem 23

presretna sam!!! :wub:

  • Wub 1
Link to comment

Evo i za mog tromesecnog usranka

Pamuk,detalji, cena, feedback, sve najbolje, nznm sto je nestao s ebaya, a imao je pa stotinak bodica, nba timovi, muzicari, automobili.

 

20201120_193159.thumb.jpg.e087b8352a330557377f86516b8e6603.jpg

 

Na zadnnjem dely preko celih ledja 23 i ime moje ljubavi 

  • +1 2
Link to comment
On 21.10.2020. at 23:04, Lezilebovich said:

mislim da može i na tehnomedia.rs - to je trenutno jedini neSNS distributer tehnike

 

Hvala za ovo - prosla uplata sa inozemskom karticom.

 

Sa odlicnom potvrdom na kraju (bold u sredini moj) :isuse: :

 

Quote

Hvala Vam na kupovini! 

Potvrda o izvršenoj porudžbini je poslata na Vaš e-mail.

 

Uskoro će Vas kontaktirati naš operater sa call centra, u roku ne dužem od jednog radnog dana od trenutka prijema narudžbenice, radi provere ispravnosti Vaših podataka i potvrde narudžbenice.
Zahvaljujemo se na ukazanom poverenju.

 

Vaša Tehnomedia!

 

 

 

Link to comment

Ma nije, možda je 1000 din bila granica da se baš ne zloupotrebi besplatna poštarina na neke jeftine gluposti. Znam da nisam plaćao ništa dodatno za razne patike od 3-4000 a sad mrk.

Link to comment

Kupila nesto sa maminom BancaIntesa karticom na dijaspora.shop, ali ispadne da je uradjena samo profaktura, kako vidim u PDF fajlu, i kako mama kaze, ne vidi se da je ista skinuto sa nje. Sta sad to znaci i kako je to moguce, kada mi je prilikom placanja trazen i onaj sigurnosni kod koji se posalje putem SMSa, i na kraju pisalo da je placanje uspesno izvrseno?

 

Ovo im stoji u opisu placanja:

Quote

- Plaćanje platnim karticama
Prihvatamo sledeće platne kartice : VISA, MASTER CARD, MAESTRO, AMERICAN EXPRESS, DINA, PayPass™ platni stiker. Nakon potvrde narudžbenice, bićete preusmereni na sajt Banka Inteza. Na tom sajtu vršite unos podataka sa platne kartice. Ukoliko je transakcija uspešno obavljena bićete vraćeni na naš sajt sa obaveštenjem da je plaćanje uspešno obavljeno. Ukoliko transakcija iz nekog razloga ne bude obavljena, takođe ćete biti vraćeni na naš sajt sa obaveštenjem o neuspeloj transakciji. Tada možete pokušati ponovo ili izabrati drugi način plaćanja. Iz sigurnostnih razloga, podaci o vašoj platnoj kartici su vidljivi samo banci kao procesoru kartica, pa se kompletan proces naplate obavlja na stranicama banke. Niti jednog trenutka podaci o platnoj kartici nisu dostupni našem sistemu.
Prilikom unošenja podataka o platnoj kartici, poverljive informacije se prenose putem javne mreže u zaštićenoj (kriptovanoj) formi upotrebom SSL protokola i PKI sistema, kao trenutno najsavremenije kriptografske tehnologije

 

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...