Jump to content
IGNORED

Internet kupovina


Alphons

Recommended Posts

18 minutes ago, maheem said:

Hehe nema više kupovine iz UK bez dodatnih dažbina

kojih npr?

 

meni prekjuce stiglo iz UK nesto za bebu, besplatni DHL za porudzbine preko 4000 din (na sajtu ima i dinarske cene da izaberes).

narucila za 4800, i stiglo za 3-4 dana bez carine naravno, al ni pdv-a

Link to comment
18 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

da mi je da vidim taj ananas, pored kp, polovnihautomobila, limunda/kupinda

Ma debili, da je bilo pameti a tamo je tesko iikad bilo, jer su svi direktori rodjaci, kumovi...napravili bi to pre 10 godina. Prosle godine su masovno delili otkaze, ne zna se ko sta radi, vazno je samo da posaljes 150 exel izvestaj na dnevnoj bazi 

Link to comment

Misko moze lagano da se uguzi u trziste ako krene da narucuje drangulije na veliko sa alibabe i ovde ih nudi za sitne novce plus lepu marzu. Uz to jos posta krene pomalo da gubi paketice sa aliexpresa, narodu se vise isplati da dobije nesto za dva dana i 500 kinti vise, nego da ceka 2 i po meseca i mozda ne dobije. Usput pogasi i gomilu malih prodavnica koji posluju po istom principu. 

 

Biznis u Srbiji as usual, sve preko grbace malog coveka i malog preduzeca.

  • +1 3
Link to comment
7 minutes ago, goofs said:

Misko moze lagano da se uguzi u trziste ako krene da narucuje drangulije na veliko sa alibabe i ovde ih nudi za sitne novce plus lepu marzu. Uz to jos posta krene pomalo da gubi paketice sa aliexpresa, narodu se vise isplati da dobije nesto za dva dana i 500 kinti vise, nego da ceka 2 i po meseca i mozda ne dobije. Usput pogasi i gomilu malih prodavnica koji posluju po istom principu. 

 

Biznis u Srbiji as usual, sve preko grbace malog coveka i malog preduzeca.

Veruj mi, nisu ni za to sposobni

Link to comment
1 minute ago, Frank Pembleton said:

Pa dobro, nisu sposobni, onda to znači i da neće da plate one koji su sposobni.

.... Shiit has hit the fan!
 

Problem je sto debelo placaju one nesposobne

Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

da mi je da vidim taj ananas, pored kp, polovnihautomobila, limunda/kupinda

 

zaboravio si na sasomange :D

 

ako se već poziva na amazon, to će onda biti više od platforme za prodavce, nego će biti i njihovi magacini, roba, isporuke ... 

  • +1 1
Link to comment
A ok, verujem ako kazes da tehnicki nisu sposobni, samo htedoh reci da ima prostora na trzistu za bogatune sa velikom kintom i vezicama tamo gde treba. Sto je Miskovic.
To je Ali i hteo da napravi, jedan Hub u Srbiji ali sad sa Koronom se sve komplikuje pa je Miško možda preuzeo stvar u svoje ruke i srediće to dok kažeš 曲奇饼

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Moze po 100 e da ce to da propadne? Kakva je to firma : uvezu xy predmet, kod njih u njihovoj prodaji kosta 100 rsd a isto to sranje kod drugih koji uzimaju od njih kosta 80-90 rsd.Alavo, bezobrazno, nesposobno,dodaj sta god..

Edited by Haralampije
Link to comment
12 minutes ago, Haralampije said:

Moze po 100 e da ce to da propadne? Kakva je to firma : uvezu xy predmet, kod njih u njihovoj prodaji kosta 100 rsd a isto to sranje kod drugih koji uzimaju od njih kosta 80-90 rsd.Alavo, bezobrazno, nesposobno,dodaj sta god..

 

evo reci koji period i kako cenimo uspeh, pa da se kladimo ? ubeđen sam da će uspeti da izguraju to

 

Link to comment

period od 2 godine a za uspeh sta da ti kazem, necemo imati uvid u kasu. pa oni nisu u stanju godinama ni flashiranu vodu da distribuiraju i prodaju (pa je i dalje prave), posao koji svima ide u Srbiji, ko god da je zabo cev u zemlju

 

Link to comment
3 hours ago, InvisibleLight said:

kojih npr?

 

meni prekjuce stiglo iz UK nesto za bebu, besplatni DHL za porudzbine preko 4000 din (na sajtu ima i dinarske cene da izaberes).

narucila za 4800, i stiglo za 3-4 dana bez carine naravno, al ni pdv-a

Sorry, nisam naglasio da se radi o EU. VAT, carina, klepanje po džepu. Vrednost paketa 40e, platio sam 30e pride.

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...