Jump to content
IGNORED

Internet kupovina


Alphons

Recommended Posts

Zašto neki slatkiš nije u kadru?

 

 

 

 

 

 

On 29.7.2020. at 13:04, panta rhei said:

pitah na igre, pa rekoh ajd i ovde. kakva su iskustva sa game centar ili neka preporuka online za ps4. placanje stranom karticom ili paypal a dostava na srpsku adresu, dakle neki domaci shop.

 

Dobra iskustva sa Game Centrom.

 

Link to comment

Ovaj dechatlon sajt treba spaliti

Najgori, sve izmesano, lose sortirano, prevod, lupetanja

A tek otvoriti obican nalog i naruciti je podvig, osecaj ko da me neko namerno zajebava

 

 

A i opremljenost spram radnji u susedstvu je krš

Edited by InvisibleLight
Link to comment
On 5.8.2020. at 19:19, Ras said:

 

Dobra iskustva sa Game Centrom.

 

samo da potvrdim da je i moje iskustvo bilo ppzitivno, za 3 dana zavrsena isporuka. malo mi je zasmetalo sto nema statusa preko mejla, mozda je bilo u akantu ali nisam gledao.

nego imam jos jedno pitanje: kevi riknula ves masina pa bih isto da narucim online. ono sto je vazno je da donesu do mesta ma kome masina stoji u stanu. rade li tako nesto?  vidim tehnomanija kaze besplatna dostava, ne mora cak ni besplatna da bude nego bas do mesta. da li je neko imao iskustva sa belom tehnikom i dostavom. neki savet.

Link to comment
13 minutes ago, panta rhei said:

samo da potvrdim da je i moje iskustvo bilo ppzitivno, za 3 dana zavrsena isporuka. malo mi je zasmetalo sto nema statusa preko mejla, mozda je bilo u akantu ali nisam gledao.

nego imam jos jedno pitanje: kevi riknula ves masina pa bih isto da narucim online. ono sto je vazno je da donesu do mesta ma kome masina stoji u stanu. rade li tako nesto?  vidim tehnomanija kaze besplatna dostava, ne mora cak ni besplatna da bude nego bas do mesta. da li je neko imao iskustva sa belom tehnikom i dostavom. neki savet.

iskustvo je odavno

hoće da je nabudže, a ti ih onda častiš za to

 

na neki način im unapred to staviš do znanja

 

e

bila je isto veš mašina u pitanju, čak su i izvadili one sigurnosne šipke

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

@Ras: kada sam kupovao prvi put belu tehniku mene je to malo neprijatno iznenadilo, kada sam docekas frizider a zivis na drugom spratu ne zelis na ulici da saznas da je placena isporuka samo do adrese.

 

@levi: to su samo oni resili da uzmu tu crvenu kojom treba da castis ljude da ti unesu stvar. Ako vec nece da pruze tu uslugu kada si kod njih potrosio pare radije bih to dao ljudima u ruke.

Link to comment
8 hours ago, panta rhei said:

samo da potvrdim da je i moje iskustvo bilo ppzitivno, za 3 dana zavrsena isporuka. malo mi je zasmetalo sto nema statusa preko mejla, mozda je bilo u akantu ali nisam gledao.

nego imam jos jedno pitanje: kevi riknula ves masina pa bih isto da narucim online. ono sto je vazno je da donesu do mesta ma kome masina stoji u stanu. rade li tako nesto?  vidim tehnomanija kaze besplatna dostava, ne mora cak ni besplatna da bude nego bas do mesta. da li je neko imao iskustva sa belom tehnikom i dostavom. neki savet.

tmanija nama dva puta unela mašinu u stan, izvadili blokade, pokupili staru mašinu i otišli

Link to comment

Ja sam prosle godine kupila ves masinu Beko u http://www.bshop.co.rs

mislim da im je to zvanicna prodavnica za Beko. Kad se javila devojka da potvrdi narudzbinu rekla mi je da je kod njih isporuka - ne do zgrade, nego lepo udju u stan i ti im kazes gde da stave masinu i da tako trazim, takav dogovor imaju. I da raspakujem masinu odmah, ako ima nekih ostecenja odmah da javim, jer neko kupi pa ne koristi odmah. Ja sam joj rekla da meni masina treba za juce i da nema problema. Bila je vrlo ljubazna i momci cu uneli masinu i sve uradili kako sam trazila.

Za vadjenje onih sipki unutra sam zvala majstora.

Link to comment
57 minutes ago, renne said:

tmanija nama dva puta unela mašinu u stan, izvadili blokade, pokupili staru mašinu i otišli

super. pretpostavljam da mora da se naglasi, ali sa kim to dogovaras, sa njima pri narudzbini ili sa kurirom koji donosi robu? posto ja narucujem i placam karticom van srbije a keva dobija, tako da bih da idem na sigurno. 

probao kod gigatrona, ali nigde u procesu porudzbine ne vidoh da moze da se izabere opcija te plus dostave.

ps ovo je stan na 3. spratu bez lifta pa i to igra ulogu. ja pokusavam da provalim razliku izmedju obaveze i dogovora. oba mi odgovaraju samo sa kim se dogovoriti.

Link to comment

Kod moje keve su par nedelja pre korone doneli mašinu pešaka na treći sprat, raspakovali je u hodniku, uneli i montirali, bez specijalnog dogovora (Tehnomanija)...

Link to comment
19 minutes ago, panta rhei said:

super. pretpostavljam da mora da se naglasi, ali sa kim to dogovaras, sa njima pri narudzbini ili sa kurirom koji donosi robu? posto ja narucujem i placam karticom van srbije a keva dobija, tako da bih da idem na sigurno. 

probao kod gigatrona, ali nigde u procesu porudzbine ne vidoh da moze da se izabere opcija te plus dostave.

ps ovo je stan na 3. spratu bez lifta pa i to igra ulogu. ja pokusavam da provalim razliku izmedju obaveze i dogovora. oba mi odgovaraju samo sa kim se dogovoriti.

kuriri to rade

samo pitaju gde treba da se smesti mašina

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...