Jump to content
IGNORED

Pink


steins

Recommended Posts

Izgleda da je Grand Ćoki promenio voditeljski par Grand zvezda. Da li iko zna šta je sa onom devojčicom koja je prešla sa studija B na Pink samo da bi vodila prošlu sezonu zvezda Granda? Da li se vratila na Studio B? Da li joj je otkazana saradnja i da li je na birou rada? Da li se sada kaje što je prešla na Pink? Da li će Horhe oženiti Lusildu?
Buba :wub:
Link to comment

Mogla bi ona na Prvu/Drugu...Mada verovatno će joj naći nešto u Emotion/Pink štali.Kao što sam čitao intervju sa nekom glumicom koja je glumila u seriji "Žene sa Dedinja" a onda su je angažovali za 48 sati svadba ...

Link to comment
bila vec na Prvoj draftivana za Exluziv, ali je htela nesto vise "sou program, ili bar neku zivu emisiju"
He he da ne spominjemo slucaj vremenke sa RTS-a ;)
Link to comment
vodi racuna sta ces reci o vremenki s PTCa, jedna od njih mi je sestra od tetke ;)
Ako ti je S. D. S. sestra od tetku pozdravi je od srca i reci da je najbolja riba na RTS :wub:
Link to comment
vodi racuna sta ces reci o vremenki s PTCa, jedna od njih mi je sestra od tetke ;)
Ako ti je S. D. S. sestra od tetku pozdravi je od srca i reci da je najbolja riba na RTS :wub:
Koja li je onda - G.S, A.R, A.S, L.M, B.V ili J.N?
Link to comment

iju

Potpredsednica "Pink Media Group" i predstavnica za medije te kompanije Tatjana Vojtehovski, posle skoro decenije rada, napustila je ovu kompaniju iz ličnih razloga. "Odluku sam donela iz potpuno ličnih razloga, lojalna svojim moralnim i profesionalnim principima", navela je Vojtehovski u saopštenju dostavljenom medijima. Ona je napomenula da se ne povlači iz javnog života.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...