Jump to content
IGNORED

Pink


steins

Recommended Posts

MItrovic u subotu zvao jednu od dve najjace PR agencije(nema veze sa Saperom) citat "znas mi smo druga najgledanija televizija, ubedljivo, a to se tako ne prezentuje, pa ako bi mogli da nam pomognete"

Link to comment
  • 3 months later...
Ovaj Playboy Playmate ne pobudjuje neko interesovanje na PPP? angry.gif
ne mogu ovog predojevica da smislim koliko god sisa i guzica kruzilo okolo.a i malo je mucno sve zajedno.
Link to comment
ne mogu ovog predojevica da smislim koliko god sisa i guzica kruzilo okolo.a i malo je mucno sve zajedno.
Ajde prepricajte za nas koji su imali preca posla da gledaju utakmicu i dernjaju se na TV...Sta je to bilo?
Link to comment

Koliko primetih, bio neki izbor za plejbojevu zečicu, slično izboru za mis ... pobedila soraja (poližeš nam jaja!), ona što bila u rijelitiju, a valjda treća bila anastazija buđić, i ona valjda bila u nekom rijelitiju ... bio i neki žiri u studiju i tamo primetih šeficu žirija guzanu dajčić (suzanu mančić) i onog amidžića, što vodi amidži šou. Nisam primetio lažanskog i đoku kortinu, što je zaista čudno ... program vodili predojević i ona što se slikala u plejboju, rada radenović (

) ... bio i neki foto šuting na motoru ... dosadnjikavo, nije bilo ni prskanja niti rvanja u blatu ...
Link to comment

ja sam se bio smorio kada sam cuo da je isao izbor za Playboy Playmate na nacionalnoj frekvenciji a da ga nisam gledao. A posle kada sam skontao da je to neka lokalizovana verzija onda mi je bilo drago sto sam propustio. Mislim da svako ko je 3 puta upalio TV i dva puta otisao na net je video golu Soraju ili ovu drugu Anastasiju i to hteo ili nehteo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...