Jump to content
IGNORED

Pink


steins

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ovo vise nije smesno:Hoće da se ubije zbog oca u "Trenutku istine"Aleksandar Milanović iz okoline Lazarevca traži od TV Pink ukidanje dela emisije "Trenutak istine" u kojoj je gostovao njegov otacMilanović preti da će da skoči s nekog od beogradskih mostova ili se spaliti, ukoliko ne uspe da u razgovoru sa vlasnikom TV Pinka Željkom Mitrovićem, spreči emitovanje emisije "Trenutak istine",koja je po njemu nemoralna, vređa čast i dostojanstvo porodice, pišu "Večernje novosti"."Sestra i ja nismo ni slutili da naš otac Slobodan može da ode toliko daleko i da za novac, pred očima javnosti, iznosi porodične stvari. Kao deca smo bili njegove žrtve, pokušali smo to da prevaziđemo, zaboravimo... Sada on, za pare, gazi i po unucima i želi i njih da ponizi. Ovo ne radim samo zbog svoje, nego i zbog drugih porodica, koje mogu da dožive ovo što preživljava moja. Strašno!", kaže Milanović.Očajni sin je, posle višesatnog čekanja u holu zgrade TV Pink uspeo da porazgovara sa pravnicima ove televizije, kojima je podneo i zahtev za zaštitu porodice, koji su mu obećali da će snimak razgovora pripremljenog za emisiju "Trenutak istine" u kojoj je njegov otac "glavni glumac" iznova pregledati i pokušati da iz nje, koliko je to moguće, "ublaže" ili odstrane delove koji vređaju porodicu Milanović."Nadam se da će naš dogovor biti ispoštovan. U protivnom, potražiću pravdu pred sudom, a ako je ni tu ne nađem, ubiću se!", tvrdi Milanović a pišu "Večernje novosti".Savet RRA već je još krajem oktobra 2009. godine izrekao opomenu televiziji "Pink" i podneo zahtev za pokretanje prekršajnog postupka protiv te televizije zbog emitovanja emisije "Trenutak istine", od 7. oktobra 2009. godine.Savet RRA je jedno birokratsko govno sastavljeno od korumpiranih gmazova, koji svojom bezmudoscu i sporoscu omogucavaju lesinarima da rade to sto rade.

Link to comment

Mogu da im (pinku) pljunu pod prozor - otac rekao, otac snosi odgovornost. Pink ima samo moralnu (he, he) odgovornost. So, ako je do morala&postovanja privatnosti, Pink i Prvu bi trebalo ugasiti odmah, a Kosavu juche.Dakle, otac moze da izadje (pijan, nadrogiran, lud, neuracunljiv) i isprica najgore lazi/istine (neproverljivo!) o svojoj porodici - i to se bez pardona emituje, ma koliko se akteri tih lazi/istina kurobecali da ukazu na cinjenicu da ih niko za emitovanje fleka na njihovom prljavom (ili izmisljenom prljavom) veshu nije pitao.Ja bih da sam na mestu ovog momka, svega mi, prvo svratio do Pinka pre nego sto sebe ubijem.Edit: uopste, taj globalni fenomen potpunog devastiranja privatnosti mi je, u ovo doba politicke i svake druge korektnosti, milionskih tuzbi za "pricinjenu dusevnu bol" etc. je jedna od nabizarnijih karakteristika modernog drustva ogrezlog u medijima.

Edited by CowBoy
Link to comment

verovatno jer mu je fokus bio na Pinku, sem u onom grafikonu u kom objasnjava vlasnicku strukturu prihode i rashode Pinka, Hepija i Prve ceo tekst je iskljucivo o Pinku i ZM-ub92 je prezalio

Link to comment

Zanimljiv tekst iz Politike. Mene više zanima zašto to? Šta se dogodilo - programski u Pinku i/ili u zahtevima gledališća - pa Pink gubi? Ukus publike je evoluirao, a ovi se nisu adaptirali ili su se pojavili bolji "Pinkovi posle Pinka" koji bolje profitiraju na već viđenoj i nedodirljivoj formuli televizijskog uspeha? Pink jeste doživeo jednu "rijalitizaciju" (koliko vidim, u tom programu nema ništa osim Zvezdi Granda i inozemnih rijaliti formula, ili grešim? ima nekih estradnih talk showova?), koja se očigledno nije vratila na računu? Ili je jednostavno ranije bio uspešan jer je bio jedina televizija sa kakvim-takvim zabavnim programom? Kablovska? Internet? Otkud pad Pinka?

Link to comment
Zanimljiv tekst iz Politike. Mene više zanima zašto to? Šta se dogodilo - programski u Pinku i/ili u zahtevima gledališća - pa Pink gubi? Ukus publike je evoluirao, a ovi se nisu adaptirali ili su se pojavili bolji "Pinkovi posle Pinka" koji bolje profitiraju na već viđenoj i nedodirljivoj formuli televizijskog uspeha? Pink jeste doživeo jednu "rijalitizaciju" (koliko vidim, u tom programu nema ništa osim Zvezdi Granda i inozemnih rijaliti formula, ili grešim? ima nekih estradnih talk showova?), koja se očigledno nije vratila na računu? Ili je jednostavno ranije bio uspešan jer je bio jedina televizija sa kakvim-takvim zabavnim programom? Kablovska? Internet? Otkud pad Pinka?
Prva je uletela sa sličnim zabavnim konceptom(telenovele i talkshow), ne jednom, neznatno višem nivou, ali dovoljno da se malo podiđe publici, a sa druge strane, mislim da su se ljudi zasitili Granda, pa im ni to više ne donosi toliko... A ni rialiti im, čini mi se više neće prolaziti, čak iako bude Firči-Miloš kombinacija... Jednostavno, i tu su dosadili ljudima... Ubila ih preterana eksplatacija jednog modela, dok se nije smučilo svima...
Link to comment

dao si i sam odgovor.Dva najznacajnija su da se publika zasitila trash vizuelnog koncepta koji joj je bio dostavljan od strane Pinka + pojavili su se novi igraci koji vrlo dobro igraju na vec utvrdjenu temu komercijalne televizije.Ceo Pink je formiran na faraonskom principu, a kad faraonu ne bude dobro iz bilo kog razloga, ili jednostavno njegove idje postanu prevazidjene carstvo pocinje da se urusava.

Link to comment

Evo, nemam pojma, pitam, zanimljivo mi je to. Mozda, he bit off more than he could chew, što kaže narodni pesnik. Uzeo više kredita nego što je mogao da vrati. Ali bi svakako o ukusu publike da porazmislimo. Da li se ukus a) promenio (evoluirao) ili je b) ostao isti, ali disperzovao (?) na više kanala, jer ih sada ima.Plus, ako se ne varam, Pink je nekad izgledao drugačije. Simpsonovi, Prijatelji, čak su i Sopranosi bezuspešno išli, film u 21h manje-više svaki dan itd, a tad je bio i jedina televizija koja je uopšte imala nekakav filmsko-serijski program. Je l' toga ima još? Ja često čujem (od ljudi koji gledaju TV) da na Pinku prosto "nema (vise) sta da se gleda", mada ti ljudi i nisu bas neki reprezentativni uzorak. Mislim, ja bi da pomognem čoveku, uzeli mu i jahtu i sve, ko ce ako PPP nece..

Edited by Buck Naked
Link to comment

tada je kljucni covek uz ZM-a bio Robert Nemecek, koji je dovukao sve te serije i filmove na Pink. Posle je ljubav pukla, Nemecek je otisao na PTC, Avalu a nisam siguran da neko kratko vreme nije bio i na b92. To je bila dobitna kombinacija za Pink, posle se ispostavilo da niko od obojice nije ponovio slican uspeh kao glavni covek jednog el. medija

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...