Jump to content
IGNORED

Pink


steins

Recommended Posts

Televizija Pink otkupila je danas prava na prenos utakmica između Srbije i Hrvatske u ciklusu kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u fudbalu 2014. godine u Brazilu, saopštio je danas vlasnik te televizije Željko Mitrović. pa ti vidi

Link to comment

Koji slatki idioti na TV Pink :isuse:Danas su u vestima intervjuisali nekog turistu koji je napadnut u Hrvatskoj, pa su na njegov zahtev iz bezbednosnih razloga zamutili sliku, ali bez problema se mogao razaznati izgled sagovornika. Isto tako, ni glas nije bio dovoljno promenjen.Nakon toga, ajde da vidimo kako varaju jadne potrošače. Trk do Idee, gde nude aluminijumsku foliju od 30 metara. Odmotali su je nedovoljno pažljivo, tako da sva bude u fronclama, pa još nisu ni čvrsto zategli, te je iz tog razloga smanjena realna dužina :rolf:

Edited by Quizmaster
Link to comment

Moram negde da postavim ovu papazjaniju DJV. Krenuo od Pinka pa gde ga put dovede mozete pretpostaviti. Ovo mi je vrh vrhova.Е, сад, интересантно је да ове формулације до „у длаку“ личе на оно што је, колико јуче, као и свих претходних година, на овим страницама писала моја маленкост, и о чему масовно, више или мање ефектно, говоре и пишу многи коментатори по „Политици” и Новој српској политичкој мисли. Не буним се и не тражим орден ни „ауторска права“. Не волим секташтво, баш као што не волим ни његов антипод – превртљивост и бескрупулозни опортунизам. Укратко: волим кад се „истина шири“ и „побеђује“.cela bljuvotina

Link to comment
A nac. dnevnik vodi lik koji izgleda kao da je pokupljen sa Severa (Marakane)/ Juga (JNA) i obučen u odelo
Ja tek sad shvatio odakle mi je ovaj nazovi novinar poznat. Bio sam ubedjen da često viđam samo nisam bio siguran gde.On je ustvari PR Kliničkog centra i u medijima je kad god se neka nesreća desi. Sad je bio na vestima B92 povodom incidenta na Beer festu.Malo priča o teškim nesrećama i životno ugroženim pacijentima, pa onda malo o po život opasnoj Hrvatskoj tunjevini. Pa da, to je slično. :isuse:

Edited by mr@ki
Link to comment
Ja tek sad shvatio odakle mi je ovaj nazovi novinar poznat. Bio sam ubedjen da često viđam samo nisam bio siguran gde.On je ustvari PR Kliničkog centra i u medijima je kad god se neka nesreća desi. Sad je bio na vestima B92 povodom incidenta na Beer festu.Malo priča o teškim nesrećama i životno ugroženim pacijentima, pa onda malo o po život opasnoj Hrvatskoj tunjevini. Pa da, to je slično. :isuse:

Pisao sam vec o tome...Ortaci sa pinka su fino rasporedjeni po institucijama...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...