Jump to content
IGNORED

Pink


steins

Recommended Posts

Ajde prepricajte za nas koji su imali preca posla da gledaju utakmicu i dernjaju se na TV...Sta je to bilo?
nekakav srpski plejboj izbor, koji je licio na izbor za mis u kafani na ibarskoj magistrali, prepakovan u pinkovu produkciju. sve grozno... estradna bina po kojoj se uvijaju profesionalke, odvratni voditelji, ziri sa suzanom mancic, amidzicem i sponzorima...
Link to comment

Moze li meni neko, kao laiku, da objasni razlog Pinkove propasti. Najgledanija su privatna televizija, program im je socijala, reklame po petnaest minuta, a ne mogu ni radnike da isplate. Nikako mi to ne ide u glavu.

Link to comment
Moze li meni neko, kao laiku, da objasni razlog Pinkove propasti. Najgledanija su privatna televizija, program im je socijala, reklame po petnaest minuta, a ne mogu ni radnike da isplate. Nikako mi to ne ide u glavu.
Koliko znam na Pinku su sve zaostale plate isplaćene pre Nove godine. Nisu oni propali kao televizija, Pink imperija ima i avione, filmski studio... parice se malo prelivaju.
Link to comment
  • 2 months later...
Ne bih, razume se, o vizualnim i verbalnim detaljima njegovog očajanja.
<_< baba je oduvek bila sadista na masovnoj skali... Edited by Hella
Link to comment

Pink je za proleće najavljivao novu "Farmu" pa se ućutao. S obzirom da se radi o projektu koji u startu zahteva velike investicije, ipak je deficit love u pitanju ...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...