Jump to content
IGNORED

Pink


steins

Recommended Posts

Da li je Mitrović platio carinu u Srbiji za tu jahtu ?Jahta je u vlasništvu neke firme na Gibraltaru a kazna tj carina je ispostavljena nekoj firmi u Hrvatskoj.Gde je tu Srbija ? :unsure:

Link to comment
Saopštenje: Ostalo je još 9 dana do sednice upravnog odbora Pinka,zakazane za četvrtak 18.08.2011.godine.To znači još 9 dana pokušaja da se pronađe mirno rešenje. Mitrović se u međuvremenu sprema za najtvrđu i najbrutalniju bitku ikada,vraća ljude sa odmora,pripremaju se prilozi,skupljaju materijali,prave analize i potkrepljuju dokazi protiv institucija i lica u Hrvatskoj,koja su odgovorna za nezakonit i korupciono-kriminalni rad!      Takođe, Mitrović sprema niz javnih pitanja za vladu RH kao i Jadranku Kosor lično! Bez obzira na razrešenje problema broda,neke mere, a u okviru novog programskog koncepta se mogu sa sigurnošću očekivati, a sve u interesu srpskih potrošača i građana Srbije!Ono što mene ohrabruje,kaže Mitrović,jeste značajno buđenje hrvatske javnosti i visok stepen zabrinutosti oko pitanja incidenata koje srpski državljani doživljavaju u Hrvatskoj! Dubrovnik je bila demonstracija dobre volje, da ne kažu posle da smo bahati, arogantni i nekomunikativni Srbi.Znači pokušali smo sve što podrazumeva savremena I civilizovana komunikacija!
Link to comment

znao sam za Oktobar, ma nije to ni bitno. interesanto mi bilo to što ovde glumi Hrvata. nego, pročitah sad ovo saopštenje, stvarno bolesno. pitam se da li je on (ili bar neko drugi sa te televizije) svestan da zbog ovakvih stvari može da najebe?

Edited by mr@ki
Link to comment
znao sam za Oktobar, ma nije to ni bitno. interesanto mi bilo to što ovde glumi Hrvata. nego, pročitah sad ovo saopštenje, stvarno bolesno. pitam se da li jel on svestan da zbog ovakvih stvari može ozbiljno da najebe?
Gde? U zemlji Srbiji?
Link to comment
Gde? U zemlji Srbiji?
nije da ja imam poverenja u RRA i institucije, ali čini mi se da je sad vrag odneo šalu i da će ga ipak neko morati malo obuzdati. Edited by mr@ki
Link to comment

ufatih pinkov dnevnik... stvarno petnes minuta drobi o jahti... ostalih deset o pistacima kupljenih u idei... nezadovoljni potrosac reklamirao je crve u pistacima i porucio pecarosima da ako im treba nesto za grickanje, kao i mamac dodju u... pa ne rece gde neg samo prikazase logo idee...i naravno na kraju pink obara rekorde gledanosti sa 20% prva 11%... rtsa nema, verovatno je diskvalifikovan...

Link to comment

jesam dobro cula na b92 - obustavljena prodaja jahte (da li zbog zalbe, propustila sam detalje)?onakvog smo covjeka nasli da pljujemo a eto sad i hrvati kazu da je ljudina :(

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...