Jump to content
IGNORED

Pink


steins

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
zakačih koncert Cece u Guči koji trenutno ide na Pinku - bubanj joj svira bubnjar iz Eyesburna. :isuse:
Bio raspad početkom godine, krajem februara čini mi se...
"S velikim ponosom objavljujemo da se naš bubnjar sprema za veliku svetsku turneju u pratnji najveće srpske majke Svetlane Ražnatović. Bog ih blagoslovio i neka im progleda kroz prste na sudnji dan. Dragi ćelavi Mili, sisata kravetina Ceca i Aleksandar Petrović, nek su blagosloveni. Iskreno vaš, Nemanja Narkoman i Pijanac Kojić", napisao je Kojić na Fejsbuk stranici svog benda.
Link to comment
E da je Kum tu da objasni, struje sa Plimuta, atmosferski pritisak, neočekivani pad temperature
Imala je klaster migrene zbog velikih sisa...
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Big Lale dobio zadatak da bude kapiten ekipe u kuvanju. Zaboravili su da naprave sos od pečuraka, a dodali sir i ananas više u odnosu na predloženi meni. Na kraju, nadrkana budalesina umesto da servira gostima jelo u tanjir, držao je posudu toliko visoko da je gostu ispalo jelo u krilo :ziga:

Link to comment
  • 2 weeks later...

Juče naleteh na ovo: Počeli rijaliti “Srpska posla” i “Preljubnici”http://www.youtube.com/watch?v=4I1uz6c_I4IŠto je samo po sebi :puke:Ali kaže mi devojka da je bila epizoda gde tip uhvati devojku sa drugim. Ona skoro gola što se sve lepo vidi na snimku i u jednom trenutku ode u kupatilo, zaključa se i popije pilule da se ubije pa dolazi hitna pomoć da je spašava. I sve to u terminu od 18h. :ph34r:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...