Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

Ako bude uspeo tako da je spremi i za Soci, svaka mu cast.Koleno Lindsey Vonn boli kad se gleda: http://instagram.com/p/VxGUr8ETk-/
Ijao...strasno. Mogu da zamislim sta je sve ceka ovog leta...steta za nju, nije skijanje bey Lindsey i Bodea ono pravo. Kakvo li je koleno Marlies Schild, koja danas vozi posle pauze od dva meseca...bice ludnica u Schladmingu, u nedelju najavljuju 50.000 ljudi...da slave zlato Marcela Hirschera...
Link to comment

Schildovi nije pomoglo ni to sto su smeksali stazu. Tina je u odlicnom polozaju za napad na medalju ali mi se cini da su Riesch, Schiffrin i Hansdotter bolje od nje i da ce ove 3 podeliti medalje. Voleo bih da Hansdotter osvoji zlato. Ove sezone vec 4 puta 2., a i secer je :wub:

Link to comment

Ako ne moze Tina (ali ko kaze da ne moze?), neka bude Hansdotter. Mnogo fino i simpaticno devojce, pune su je lokalne novine i TV stanice ovih dana, zivi na 10-ak km odavde. (Za ljubitelje Game of Thrones, zivi u Västerås-u, sto se izgovara kao Westeros. :D ) Kom igen, Frida!Samo ne Maria, samo ne Maria, samo ne Maria... Nije zasluzila ove sezone da bude bolja od Tine po medaljama.

Link to comment

Meni je najzanimljivije da vidim od cega je mala Sifrin sastavljena. Svakako je prvi favorit za zlato po kvalitetu koji je ove sezone pokazala, ali mnogo je do njene glave i to je ono sto najvise zelim da vidim. Ocigledno je ona buduca velika sampionka, a videcemo da li je i medju najvecima..Nevena zauzela solidno 37.mesto. Mozda napokon udje u 30.edit: i ostale dve nase takmicarke zavrsile voznju na solidnim 67. (Jankovic) i 75.mestu (Tomic)

Edited by Timmy
Link to comment
Ako ne moze Tina (ali ko kaze da ne moze?), neka bude Hansdotter. Mnogo fino i simpaticno devojce, pune su je lokalne novine i TV stanice ovih dana, zivi na 10-ak km odavde. (Za ljubitelje Game of Thrones, zivi u Västerås-u, sto se izgovara kao Westeros. :D ) Kom igen, Frida!Samo ne Maria, samo ne Maria, samo ne Maria... Nije zasluzila ove sezone da bude bolja od Tine po medaljama.
Meni je inace Maria gotivna, ali poslednja recenica je apsolutno tacna (a skroz sam u trenutku prevideo da i ona ima 3 medalje - zlato i bronze)
Link to comment
Meni je inace Maria gotivna, ali poslednja recenica je apsolutno tacna (a skroz sam u trenutku prevideo da i ona ima 3 medalje - zlato i bronze)
I meni je gotivna, ali samo zbog te poslednje recenice danas navijam protiv nje.Sto se Mikaele tice, otkad je pocela sa odlicnim rezultatima mi deluje skroz opusteno, kao da je ta uloga favorita uopste ne opterecuje. U stvari, izgleda kao da je nije ni svesna. Videcemo danas.Slovenka Katarina Lavtar sa startnim br. 51 je takodje u 2. voznji.
Link to comment
Sto se Mikaele tice, otkad je pocela sa odlicnim rezultatima mi deluje skroz opusteno, kao da je ta uloga favorita uopste ne opterecuje. U stvari, izgleda kao da je nije ni svesna. Videcemo danas.
Bas to. Ona i dalje nije svesna sta joj se desava. Mislim da ce na ovom SP prvi put osetiti pritisak, pa ce zanimljivo videti kako ce se nositi sa njim.
Link to comment

Amerikanci su to, oni ne znaju sta znaci ta rec pritisak. Inace devojce svako vece radi domace zadatke :)Svedjanin je postavio 2. stazu, bice brza staza. To odgovara bas svim devojkama na vrhu ali jedna greska i cao.

Link to comment

Sta ce tek biti od ovog deteta za par godina... :pera:Steta za Fridu, steta i za Tinu, ali ipak ostaje najuspesnija skijasica na ovom SP, sto je i zasluzila. Sad po 2000 bodova, veliki kristalni i mozda jos koji mali. :)

Link to comment

Americki treneri su pricali da su je pustili i na par treninga brzih disciplina i odmah je bila medju najbrzima, dakle stvarno se radi o cudu od deteta. Samo da je zaobidju povrede, da ne bude kao Resi Stiegler koja je takodje obecavala pre 6, 7 godina ali onda povreda na povredu.A sutra bih dao bubreg da Hirscher zavrsi odlican 4. i bude najbolji Austrijanac.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...