Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

:D Uuuu, cestitam! Katrin to sigurno ne sme da jede, mada, mozda se povede primerom Anne Fenninger koja je vece pre spusta kacila na Twitter fotke nekih kolaca, pa eno kako je prosla. :D
Viktoria Rebensburg je u sred sezone kacila video snimke nekih, reklo bi se, odlicnih pita i kolaca koje je sama pravila. Edited by Bane5
Link to comment

Lud covek! :Hail: Ako Francuzi ne uzmu jos jedno zlato u poslednja 2 dana, Ligety ce ostati i najuspesnija drzava. Mozda moze i u slalomu da iznenadi.Austrijanci jos uvek bez pojedinacnog zlata, samo neka tako nastave. :wub:

Link to comment
Viktoria Rebensburg je u sred sezone kacila video snimke nekih, reklo bi se, odlicnih pita i kolaca koje je sama pravila.
Zna se da prave domacice najmanje pojedu kad same naprave. :D Zapraticu je onda samo zbog recepta za strudlu. :D
Link to comment

Ligety je usao u istoriju...prvi skijas od Killyja 1968, koji je osvojio tri zlata na jednom SP. Imao sam priliku u Zagrebu da razmenim nekoliko recenica s njim. OK lik skroz.Koga zanima skijanje, evo, radimo ovaj sajt. Jedan deo nase ekipe e u Schladmingu...http://www.skijanje.com/

Edited by The Ghost
Link to comment

Kako to obicno biva kod Slovenaca, kad su uspesi tu je i svadja. Juce su se potukli trener/decko Tine Maze, Andrea Massi, i trener slovenacke reprezentacije, Mitja Kunc (verovatno ga se secate kao odlicno skijasa od pre 10-ak godina). Razlog je naravno totalno banalan, naime Kunc i jos jedan trener SLO reprezentacije su juce tokom 1. voznje veleslaloma upali u radio frekvenciju tima Tine Maze. Nakon trke je Kunc navodno prisao Massiju u hotelu da mu se izvini, ovaj valjda nije prihvatio izvinjenje, krenulo je vredjanje da bi se nastavilo sa samaranjem i guranjem.Jos jace su bile izjave posle toga, Kunc je Massija (koji je, jelte, Italijan) nazvao fasistom, a ovaj njega partizanom :isuse:

Link to comment
:isuse: Kakva glupost. Bas sam dosla da pitam sta je to bilo, procitala sam nesto, ali bilo na slovenackom, pa nisam pohvatala bas sve detalje. Valjda nece uticati na Tinu sutra. Inace, ima startni broj 1 i mislim da moze da skija bez pritiska.Nadam se i medalji za komsinicu Fridu, ako je osvoji, pretpostavljam da ce biti srebrna. :)
Link to comment

To ne sporim. On je tu najzasluzniji. Kazu da ju je letos ubijao od treninga, da bi to retko koja izdrzala. Sad naplacuje to.Послато са GT-I9100 користећи Тапаток 2

Link to comment
Zna se da prave domacice najmanje pojedu kad same naprave. :D Zapraticu je onda samo zbog recepta za strudlu. :D
pokusao sam da iskopam njen recept (mislim da ih je bilo i dva), ali toga vise ne nalazim kod nje.kao zamenu za to, evo ti jedan svajcarski recept za pitu od jabuka :)
Link to comment
:thumbup: Hvala! Od svega sam razumela samo "fast forward" :D , ali mi je jasno sve sem sta pored mleka, jajeta i secera stavlja u preliv. Neko ce mi vec prevesti i taj deo, pa pravim ovih dana. Ili, da ne bude off topic, pravim vec sutra ako Tina uzme medalju.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...