Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

Da, malo me vec nerviraju te greskice i mesta odmah ispod vrha. Treba da pobedjuje :mad: :)
Nece se ponoviti u nedelju. :)
Istorijski 19 podijum :Hail:
:Hail:Tini W. je ovo prva pobeda u svetskom kupu. Mozda su joj roditelji konacno zapretili odricanjem. :)
Link to comment

Tina W. je samo jedna u nizu onih sportista koji su bili izuzetni u junirskoj konkurenciji pa onda nikako da se ustale u seniorskoj.Ipak, imala je losu sezonu pa je samo zato ovo prvo mesto malo iznenadjenje.Za Tinu M. bice jos prilika za pobedu ove sezone dok za Tinu W. nisam siguran.

Link to comment
Nece se ponoviti u nedelju. :)
Ma vec sutra ima da pobedi! <_<Tina M. juri jos 3 mesta na podijumu, sa 22 bi se izjednacila sa Herminatorom. Ali kad je vec srusila sve rekorde mislim da bi bio red da srusi i to.
Link to comment
Ma vec sutra ima da pobedi! <_<Tina M. juri jos 3 mesta na podijumu, sa 22 bi se izjednacila sa Herminatorom. Ali kad je vec srusila sve rekorde mislim da bi bio red da srusi i to.
Ma kazem da SG greska nece da se ponovi, a za sutra se podrazumeva, pored svih ovih rekorda, moraju da se zabeleze i pobede u svim disciplinama u sezoni. Neki red mora da se zna.
Link to comment

Ovo verovatno znaci i mali globus u spustu. Nezamislivo pre 3 meseca.edit: prodje i Maria. To je izgleda to :)

Edited by Timmy
Link to comment
Ma kazem da SG greska nece da se ponovi, a za sutra se podrazumeva, pored svih ovih rekorda, moraju da se zabeleze i pobede u svim disciplinama u sezoni. Neki red mora da se zna.
I red je i da sama sebe kvoutujem. Ne znam ni sta da kazem... 2024, pobede u svim disciplinama... :pera: :pera: :pera: NE-VE-RO-VA-TNO! Ili, recima svedskih komentatora: "OJ OJ OOOOOOOOOOOOJ TINAAAAAAAA!!!"
Link to comment

bravo za Tinu! secer je skroz.a jel prati neko biatlon? :lol:jbt ucinimilo mi se da sam video da Bjorndalen jos uvek skija! jel moguce to!?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...