Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

Ni meni nije jasno, valjda su nesto pobrkali pravila, Slovenci ukazali na gresku i prosli dalje. Nakon uklizavanja Zubcica nisam gledao dalje, sreca pa ga je potkacio donjim delom skije inace je mogao nogu da mu odsece.

Link to comment

Ma sta god da su Austrijanci pricali, znalo se da ce da nastupi. Jos kad sam bila u Zagrebu, dvojica spikera na trci su spominjali da su culi da se vraca za SP. A non-stop su pricali o njoj, aj sto su se raspitivali kad su uzimali izjavu od njene sestre, nego su je pozdravljali i preko Benija Rajha. :lolol: Posto sam u Svedskoj pa sve pratim na njhovoj TV, Pernilla Wiberg je jos kad je bio Super G pricala da ova sigurno vozi slalom. Videcemo koliko moze, iskreno sumnjam da posle tolike pauze moze u prvoj takmicarskoj trci da iznenadi slalomasice koje su bas u formi.

Za moj rodjendan je pobedila ona za koju ja navijam :fantom: , sto bi znacilo da sutra pobedjuje najzaljubljenija.

Link to comment

Sutra zenski veleslalom. Cak 139 skijasica na startnoj listi :) I 3 nase devojke. Da ih bar pomenemo :)47. Nevena Ignjatovic101.Veronika Tomic i106.Masa Jankovic.Naravno, samo Nevena ima sanse za neki malo bolji plasman. I uz cudo mozda dodje i u 30. Al veoma tesko. Ostale dve dolaze da sticu iskustvo.Ima dosta takmicarki i iz ostalih ex Yu zemalja.Najveci favorit za zlato Tina Maze :wub:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...