Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

I mene pocinju. :)Ovo je bila samo rutina za jos jedan podijum, sutra je ono bitno.Edit: Ovo je jos jedan rekord, po broju veleslalomskih podijuma u sezoni.

Edited by Naa
Link to comment

246 poena do 2500. Moze li? Moze. Mizernih 105 do prebacivanja mojih ocekivanja, ispadoh i ja pesimista. :D Izjednacen Herminatorov rekord po podijumima, bice postavljen i novi.Niko da spomene i Ivicu, danas prva pobeda ove sezone. :)

Link to comment

Shiffrin bi izgleda tek sad mogla da oseti pritisak. Pocinju americki mediji da forsiraju nju sad kad nema Lindsey, do sad nisu bas toliko obracali paznju, cak ni na SP, do kraja je povreda Vonn bila glavna tema. Ne znam ni kako bi neko dosta stariji od nje mogao potpuno da blokira cinjenicu da se od nje ocekuje da osvoji titulu koju Amerikanci nisu uzeli skoro 30 godina. Doduse, nije ni da protivnica bas nece biti pod pritiskom, ako uzme spust i SG, ali morala bi da bude mentalno jaca.

Link to comment

Ako bude tako, onda su idioti. Sansa da neko osvoji sve globuse se nece ponoviti ko zna do kad. Ako je propuste da bi neko uzeo titulu za 1 bod, a ne neko drugi, bila to Tina ili Maria, onda to nije sport, nego ne znam ni ja sta. OK ako uslovi stvarno ne budu kako treba, ali ako se ni ne potrude, onda no comment.Ja se ipak nadam da ce se potruditi, posto je spust za muskarce u istom danu, a taj bi mogao da ima uticaja na generalni plasman, pa ne znam kako bi objasnili odrzavanje jednog, a ne i drugog, ako uslovi budu slicni. Jedino da ovaj prvi ne ispomeraju do krajnjeg vremena za takmicenje, sto opet nije u redu prema takmicarima.

Link to comment
:lolol: Bitno da sam ja pregledala sve vremenske prognoze. Za sredu "slight snow", sa pojacanjem popodne. Do tad ce valjda biti vec gotovo.Sta bi Tini na treningu danas? Po vremenu (12-13 sekundi zaostatka) izgleda kao da je izletela sa staze, ali ga je zavrsila, a sudeci po Marijinom tvitu, nikom nije bilo lako:Maria Höfl-Riesch@MariaWhat a tough training today in #Lenzerheide for #FISWorldCupfinals! Difficult turns, bumpy slope and flat light. #fisalpine#oneweektogoUvek se pitam kako je dobila ovo @Maria, mislila sam da je to samo s imenom namenjeno samo osnivacima Tvitera.
Link to comment

Koliko sam uspeo da saznam, Tina je napravila veliku gresku negde na sredini staze i onda "pod rucnom" odvezla do kraja. Valjda ce biti medju 15 u sredu :)

Link to comment

Staza je izgleda zeznuta i za muskarce, kazu da vise lici na SG. Dvojica prvoplasiranih na danasnjem treningu (Mayer i Reichelt) su kasnije diskvalifikovani jer su promasili kapiju, kao i Tina Weirather koja je imala drugi rezultat kod zena, iza Marije. Bice zanimljivo sutra, vec vidim kako i Tina i Maria promasuju tu, ocigledno nevidljivu, kapiju, i to 15 minuta nakon sto je trka zavrsena. :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...