Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

Sad se vidi koliko se devojke ne snalaze na muskim stazama, veliko mucenje. Worley je odlicna na ledenim stazama i ovo nije iznenadjenje. Ali 1 greska moze sve da preokrene.Sto se Tine tice, izgleda je koleno muci vise nego sto su pricali, barem tako mi je izgledalo na cilju.

Link to comment

Nevena Ignjatovic na kraju zauzela 47. mesto.Ostale dve nase nisu zavrsile trku.Moram da pomenem devojku iz Tajvana koja je ubedljivo zauzela poslednje mesto sa 84,50 sekundi zaostatka.

Link to comment

ODLICNO za Tinu, ne sme biti razocarana posle prve voznje koja joj je verovatno bila najlosija voznja veleslaloma ove sezone. Fenomenalna u drugoj, srebro je super! Valjda ce s kolenom biti sve ok za subotu.Worley zasluzeno, najbolja i u prvoj i u drugoj.

Link to comment

Meni bas bilo zao decka, momak se potrudio, doneo medu i napisao nesto na papir ali ga kucka razocarala, videlo se da mu je bas tesko palo :PSutra svi ocekuju duel Ligety - Hirscher. Nadam se da ce ih sve iznenaditi Pinturault.

Link to comment

I meni. I uvek se sablaznim kad skontam da je pola godine mladja od mene, izgleda 10 godina starije. Ali,

njoj decko donosi medu, a ja sam upravo dobila poklon za Dan zaljubljenih od SVOJE TETKE! :0.6:

Tina prezadovoljna kao sto i treba da bude:

539353_10151426156119191_1039852159_n.jpgIt feels like this, when you win yourself! ahhh, a day to remember! Thank you all! I'm more than happy!
I ja se nadam nekom iznenadjenju sutra, pa neka bude ovako:1. Moelgg2. Felix3. Pinturault
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...