Jump to content
IGNORED

Koji digitalni aparat da kupim...G9 ili....?


yolo

Recommended Posts

Valja li čemu Nikon COOLPIX L21?
ovako....moja drugarica je pitala isto pitanje mene da li da pazari taj ili canon powershot A490. njoj je bukvalno trebao za apsolutnu zezanciju. shkljoc vamo, shkljoc tamo bez ikakvih naprednih funkcija. obe ove kamerice su bas takve. teska automatika. ona se odlucila za ovaj canon. video sam fotke. kvalitet za tu cenu i namenu koja njoj treba je sasvim ok. naravno, savetovao sam je da kupi nesto bolje do 300evra, ali nije htela. bio sam uporan, ali bez rezultata. ona je zadovoljna kako sve to izgleda, a ja na sve to gledam: koliko para toliko muzike...evo ti flickr stranica gde se nalaze fotografije koje su napravljene sa tim nikon-om. link
Link to comment
ovako....moja drugarica je pitala isto pitanje mene da li da pazari taj ili canon powershot A490. njoj je bukvalno trebao za apsolutnu zezanciju. shkljoc vamo, shkljoc tamo bez ikakvih naprednih funkcija. obe ove kamerice su bas takve. teska automatika. ona se odlucila za ovaj canon. video sam fotke. kvalitet za tu cenu i namenu koja njoj treba je sasvim ok. naravno, savetovao sam je da kupi nesto bolje do 300evra, ali nije htela. bio sam uporan, ali bez rezultata. ona je zadovoljna kako sve to izgleda, a ja na sve to gledam: koliko para toliko muzike...evo ti flickr stranica gde se nalaze fotografije koje su napravljene sa tim nikon-om. link
Hvala najlepše, u međuvremenu je panuo S570 pa ćemo da vidimo kakav je
Link to comment
  • 1 month later...
Razmishljam se da pazarim neshto za shkljocanje unaokolo, do 250e.
+
Hocu da pravi kvalitetne fotografije uz minimalna podesavanja opcija, da mu baterija dugo traje i da nema tendenciju da se lako kvari.
Isto i ja potražujem, sam' da cena bude do 200 EURa...Dakle, amatersko škljocanje, ali i slave, svadbe und sahrane (čitaj: porodična okupljanja, za matorce). Da mogu ja neuk da naučim da ga koristim bez 1/2 muke, al' i da bidnu onako leeeepe fotografije...I do 20000 hiljada u domaćoj valuti, da ponovim. Molim preporuku za konkretne modele, ali i na sve činjenice na koje treba da obratim pažnju prilikom ove kupovine...Najlepše zahvaljujem.
Link to comment

Vidi da li je istina da u tehnomarketu u bloku 62 (ili tako nešto) imaju još uvek samsung WB650samsung_wb650_review-275x227.jpgza ispod 19000 (a koštao je 33-34 iljade)to je mega fantastična ponuda zbog koje mi se plače što nemam te novce i hoću da prodam svoj aparat da uzmem to...ako je to to, pošto je prejeftino.Oko 250-300 fotki, pola sa blicom po punjenju kada je GPS isključen....ima GPS (koji je nešto mušičav što se tiče mapa kako kažu pa ga ne bi ni uključivao)....15x optički zum, 24 mm wide, ne preterano svetlo sočivo ali nije ni loš previše za ono što ima, manuelni mod, pozicija blica može i bolje ali nije strašno. Ima AMOLED ekran. Ma zver...

Link to comment

ako mozete da dobacite do cene, S95 je apsolutno najbrutalnija sprava koja stane u ruku. ja imam S90 koji je gadan mamojeb ali ovo stvarno shuta dupe, narocito u low light rezimima.

Link to comment
81MCT4YlvNL._AA1500_.jpgДобих препоруку од колеге који предаје фотографију код нас. Апсолутно феноменалан апарат, бољи него G10.
Link to comment

Код нас? Koд тебе или код нас код нас?Да колега није бивши грађанин САД и предавач на државној установи у Београду?

Edited by McCabe
Link to comment
Добих препоруку од колеге који предаје фотографију код нас. Апсолутно феноменалан апарат, бољи него G10.
LX3/5? Malo je skupo i nategnuto za džep (veličinom). Poslušati gazzu1. S95 roks. Edited by zorglub
Link to comment

plus eden za top 95, nešto sam se ložio da uzmem neki low class reflex, no videvši ovog malca mislim da sam odustao od te ideje. bolje uzet kompakt kako bog zapoveda neg improvizovati s refleksima. kad budem imao budžet od tisuću pa naviše, igraću se tog sporta. do 500 jura ovo mi izgleda kao best buy.

Link to comment
xz-1 499$ mada ce verovatno jos da mu padne cenaja duze vreme meracim gf1 + 20/1.7 i nadjem za 560evra ali... panasonic_DMC-GF1_SAKURA.jpg:isuse: ispod 5 glava je i sony nex, stariji pen... bar izbora ima, nego nema se vremena :) Edited by najgori
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...