Jump to content
IGNORED

Koji digitalni aparat da kupim...G9 ili....?


yolo

Recommended Posts

Vidim ja da ces me naterati da "tirar casa por la ventana" sto bi rekli Spanci... :P Idem da vidim kakve kredite daju po radnjama ako se odlucim da uzmem ovo telo sa nekim vrhunskim staklom ;)

Link to comment
Samo mala ispravka: ...sa svim 1.6x crop telima...:)
Prevideo sam tu stavku jer je DiDi amater, i misljenja sam da kao takva nece imati potrebe da prelazi na FF telo.Ipak, svakako sam trebao napomenuti da je objektiv u EF-S izvedbi zbog mogucih buducih planova. Hvala na ispravci :)
Link to comment
  • 4 months later...

uzeh od sestre njen stari canon eos 511 [valjda], no, treba da kupim punjac za bateriju i flash card.neka preporuka za gde kupiti i koji punjac kupiti, posto videh razne za ovaj model, a ne znam koji valja...

Link to comment

:D :Daj mi daj neki hint gde da gledam, posto jedino st ja vidim je canon eos, digital rebel, a ovo 511 sam procitala na bateriji :unsure:

Link to comment

Treba mi jeftin, mali aparat za sobno snimanje predmeta (velicine solje do lopte). Ovaj mi je zapao za oko ali sam duduk pa bi mi svaki pametan savet dobro dosao..

Link to comment
Ovo je ono što si mislila?
Вероватно је тај облик, али за те паре... вреди колико кошта. Једном сам ризиковао такву батерију (за ПСП) и имала је капацитет отприлике 5-6 пута мањи од називног. Коштала је $6 уместо $40, тако да вреди сваку пару осим што не ради посао. Сврха батерије за преносни уређај је да уређај може да ради и кад се понесе негде.Ћерка има неког од жешћих канона, са оптичким тражилом, тако да екранче углавном стоји искључено, и батерије јој трају два заувека између пуњења... али оригинал батерије. Ове хонгконшке што коштају једноцифрено не бих узимао.
Link to comment
ako je samo digital rebel onda je to kanon eos 300D
Ja imam taj za slike koje cuvam (a Panasonic Lumix za svaki dan). Nisam kod kuce da pokazem na slici ali ono na linku nije punjac za bateriju, drugacije izgleda, malo je manji od pakla cigareta."Stari EOS Rebel"? Ne znam koliko je "star" moj je bio nov pre dve godine i sa lenses je kostao 1,500US$ (sam aparat, koji ne moze da slika kao takav 700$, lenses 800$).
Link to comment
PANASONIC LUMIX DMC TZ20 -- koliko je ovaj aparat napredniji od uobičajenih idiota?
Ta kamera nije "idiot", pogotovo ne "obican". Za 550$ (toliko kosta) dobijes high-end snapper. To je otprilike dokle idu kamere bez sociva, preko toga su profesionalne.Panasonic "idiot" su kamere serije Lumix FX xx (FX33, FX55). One se u drustvu idiota (do 300$) isticu odlicnim kvalitetom i odlicnim ako ne i najboljim videom. Skoro sve slike koje sam ikada postovao su upravo sa te kamere od koje se ne razdvajam.Nemam pojma gde Sony pravi pare od kamera, u Japanu sigurno ne. Panasonic je tata u lokalu.
Link to comment
Ta kamera nije "idiot", pogotovo ne "obican". Za 550$ (toliko kosta) dobijes high-end snapper. To je otprilike dokle idu kamere bez sociva, preko toga su profesionalne.Panasonic "idiot" su kamere serije Lumix FX xx (FX33, FX55). One se u drustvu idiota (do 300$) isticu odlicnim kvalitetom i odlicnim ako ne i najboljim videom. Skoro sve slike koje sam ikada postovao su upravo sa te kamere od koje se ne razdvajam.Nemam pojma gde Sony pravi pare od kamera, u Japanu sigurno ne. Panasonic je tata u lokalu.
u bre 550$. jel to sad ili je bilo kad si ti kupovao? ovde kod mene se nadju za 350€. a da nije običan idiot slažem se. meni je taj aparat zapao za oko.kad si već naišao, da te pitam: da li pri snimanju videa može da zoomira?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...