Jump to content
IGNORED

Totalna antipreporuka


korindjar

Recommended Posts

  • Replies 373
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lancia

    27

  • ToniAdams

    20

  • Ajant23

    19

  • Miralem

    16

Djoni je fakat sve vreme bijo pod uzasnim pritiskom njegove devojke Vanese, koja je besna zbog filma [zbog nje su odustali od pravih total and utter hot scena] i paparacija kojih je bilo previse tokom snimanja filma

Link to comment

Turistu valja gledati samo u bioskopu u pratnji osobe suprotnog pola sa povremenim bacanjem pogleda ka platnu. Tako super funkcionise jer je inace prilicno predvidiv i razvucen

Link to comment
  • 2 months later...

Ja zaista ne shvatam zašto devojčice (35+) iz moje firme otkidaju na Lajanje na zvezde.Nit' ubedljive glume, nit' postoji radnja, nit' ima išta duhovito."Kolariću paniću", "Super deka" i "Aca poštar" su kudikamo intelegentnija ostvarenja od ovoga.0/10

Link to comment
Ja zaista ne shvatam zašto devojčice (35+) iz moje firme otkidaju na Lajanje na zvezde.Nit' ubedljive glume, nit' postoji radnja, nit' ima išta duhovito."Kolariću paniću", "Super deka" i "Aca poštar" su kudikamo intelegentnija ostvarenja od ovoga.0/10
Da vidiš tek kada na konstataciju "Nisi gledala nacionalnu klasu?!" dobiješ odgovor "Ali gledala sam Lajanje na zvezde".
Link to comment
  • 1 month later...

За Битку се слажем, али Тор је супер забаван. Не знам шта си очекивао када си себи припремио овакав дабл бил.

Link to comment

Aktivno se trude da svaki stripski junak ispadne debil. Bog groma koji pere sudove. :isuse: Identičan osećaj kao kada sam gledao Timotija Daltona kao Džemsa Bonda koji je radio gotovo identičnu stvar. Ovo drugo je š kopija ionako tragikomično lošeg dana nezavisnosti. Poslednji sf film koji sam gledao u bioskopu a da me je oduševio je i dalje prvi Matrix. A prošlo je deset godina.

Edited by bigvlada
Link to comment

Većina filmova bazirana na komadima. Neki obožavaju ove, meni se naprotiv čini kao potpuno neprikladno mešanje 2 medijuma. :unsure: Neki od većih promašaja, hronološki: Anna Christie (1931)Petrified Forest (Bogijev iz 1936, verovatno najgori :isuse: )Rope (1948, Hičkok nije mogao da ga spase :isuse: )Johnny Guitar, 1955 - ovaj film nije pravljen po komadu, ali izgleda kao takav :lol: , drugim rečima :isuse: :isuse: :isuse:Kroz tamno staklo (1961) i još par Bergmanovih Deathtrap (1982)On Golden PondBig Kahuna ( :Hail: :Hail: :Hail: )Glengarry Glen Ross (i ovaj)Bezbroj adaptacija Šekspira, Grka, Čehova, Vilijamsa ...Nisu baš svi loši. Drejerovi su uglavnom odlični (osim Gertrude), Karneovi po Preverovim dramama, Ruling Class, Long Days Journey Into Night, ..

Edited by anantaram
Link to comment
Većina filmova bazirana na komadima. Neki obožavaju ove, meni se naprotiv čini kao potpuno neprikladno mešanje 2 medijuma. :unsure: Neki od većih promašaja, hronološki: Anna Christie (1931)Petrified Forest (Bogijev iz 1936, verovatno najgori :isuse: )Rope (1948, Hičkok nije mogao da ga spase :isuse: )Johnny Guitar, 1955 - ovaj film nije pravljen po komadu, ali izgleda kao takav :lol: , drugim rečima :isuse: :isuse: :isuse:Kroz tamno staklo (1961) i još par Bergmanovih Deathtrap (1982)On Golden PondBig Kahuna ( :Hail: :Hail: )Glengarry Glen Ross (i ovaj)Bezbroj adaptacija Šekspira, Grka, Čehova, Vilijamsa ...Nisu baš svi loši. Drejerovi su uglavnom odlični (osim Gertrude), Karneovi po Preverovim dramama, Ruling Class, Long Days Journey Into Night, ..
what,what, what? konopac i glengeri su dva filma koja sam gledao razjapljene vilice od dobrote. zahtevam objašnjenja angry.gif Edited by korindjar
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...