Jump to content
IGNORED

Totalna antipreporuka


korindjar

Recommended Posts

  • Replies 373
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lancia

    27

  • ToniAdams

    20

  • Ajant23

    19

  • Miralem

    16

gledali Oblivion,nateralo me da gledam skrnavi cam snimak. ja da sam se pitala bi bilo ili u bijoskopu ili bih bas sacekala neki dvdrip zaboga pa nigde ne gori..nego,film odlican!iznenadjujce dobar film iz ove godine i 1 bas ok sf film..muzika je dobra,malo daje stih 80tih,dobar tempo i atmosfera..moram ici u bijoskop da ga vidim kako valja.
:fantom:
Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 7 months later...

Ne znam jel ima topik o Malinama ali danas u nominacijama očekivana dominacija - zna se koga.

Adam Sandler dominated the Razzie Awards Wednesday, as voters for Hollywood’s most dubious honor, showered “Grown Ups 2″ with eight nominations.The annual awards recognize the worst movies and performances. Sandler’s comedy sequel was panned by critics, earning a doleful 7 percent “fresh” rating on Rotten Tomatoes, and now is in the running for Worst Film, Worst Actor, and Worst Supporting Actor and Actress for Taylor Lautner and Salma Hayek. If Sandler wins Worst Actor, it will be his third victory in a row, coming on the heels of “That’s My Boy” and “Jack & Jill.”
Link to comment
  • 4 months later...

Ne znam jel ima topik o Malinama ali danas u nominacijama očekivana dominacija - zna se koga.

 

Nije da baš volim Sandlera, naprotiv, ali ova nagrada je dno dna, a i besmislena je, s obzirom na tendenciju Oskara u poslednjih 15 godina. Oscars are new Razzies.

Link to comment

Uprkos tome što si malo zakasnio, svega 5 meseci, da se nadovežeš na Rogerov post, napad na Malinu ti je baš onako izazvan kada se uzme u obzir kakve gluposti se dodeljuju od nagrada po Evropi ili Sandensu.

 

Oskar je jedini koji još koliko toliko drži svoj nivo i baulja kao i oduvek, nikakav trend nije prisutan. Imali su tu katastrofu kada su nagradili najveće francusko govno, The Artist, ali to je pre teško shvatljiv ispad od toga da je veliki problem...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...