Jump to content
IGNORED

Totalna antipreporuka


korindjar

Recommended Posts

мршава прича, лош кастинг (изузев тајвина), пуно нелогичности, контрадикторности

 

 

 

нпр. процес добијања вампирства, као вид преношења проклетства (на крају се дошло до стандардног уједања), међутим ако је ланистер скинуо проклетство са себе, зашто је остао бесмртан, и зашто прати дракулу по свету и додатно зашто је био наказан пре док је био проклет а дракула није или зашто је тек након скидања проклетства могао да изађе из пећине, а дракула нема та ограничења...

 

онда дракула, човек који са једне стране не осећа ништа док набија хиљаде људи на колац, са друге стране је брижни и нежни супруг и отац, све за љубав и фамилију, затим и то преношење односа из 21-ог века на средњи, где је његова супруга пристала да се уда за њега само под условом да јој обећа да њен син неће бити послат као таоц на турски двор, па се љути и хистерише кад до тог захтева дође иако је алтернатива томе убијање, ропство и силовање за све (према филму, тј.), па онда овај још да би удовољио својој љубави и свом поносу побије турке да не би послао сина... па се онда читава трансилванија склони у 1 манастир да би се заштитили од турака

 

такође и јањичари који су у филму десетогодишња до петнаестогодишња деца коју турци шаљу у ратовање  :isuse: или још на тему турака марширање завезаних очију јер се тако неће плашити...

 

онда и претерана моћ дракулина, где разбија турке на буљуке, сто хиљада је ништа за једног влада, контролисање времена да сунце не би засметало, па ипак на крају направи вампирску армију да му се придружи, да би их после побио јер је тако исправно, окршај са султаном као смета му сребро па нема своје моћи да би била занимљивија борба, онда кад је већ дотучен погледа сина па му се моћи одједном врате... неки рандом лик који га прати наоколо и виче мастер мастер из неког разлога

 

шта знам можда цги вреди...

 

 

Link to comment
  • Replies 373
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lancia

    27

  • ToniAdams

    20

  • Ajant23

    19

  • Miralem

    16

lusi. ja znam da sam gledala, ali ne znam sta. secam se da su svi imali podignute pantalone i uvucene kosulje. hipsterofuturizam.

 

 

 

edit posle par sati: on line debil u razularenom pohodu, čuvajte se. 

Link to comment
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...