Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

31 minutes ago, Escalade said:

cekam behind the scenes da objasne sta je cekala tih 5 sekundi izmedju zvonda i dizanja grada u vazduh i kakvo je previranje imala u sebi u tim trenutcima:fantom:

 

 

"She decided to make things personal" :laugh:

Link to comment
4 hours ago, pbg12345 said:

moj najjaci utisak :fantom: u vezi ove sezone gota je da su milioni, ma milijarde odraslih, zrelih ljudi spremni da se bude u sred noci i(li) jure torente, linkove, picke materine da bi u roku od odmah pogledali novu epizodu, a onda proveli naredne dane da se sto vise pokenjaju po istom :D

 

covek bi pomislio da se radi o 13godisnjacima koje odrasli teraju da gledaju nekakav suludi sadrzaj, koje je vreme pragazilo, pa se oni onda onako kako to samo tinejdzeri umeju okupe na velikom odmoru da se pokenaju po tome

 

 

serija kida! :fantom:

Možemo biti blagosloveni što živimo u ovom periodu civilizacije.

 

I kada nas budu pitali gde smo bili kada se Majka zemlja raspadala-Drkali smo na GOT 

Link to comment
49 minutes ago, Escalade said:

cekam behind the scenes da objasne sta je cekala tih 5 sekundi izmedju zvonda i dizanja grada u vazduh i kakvo je previranje imala u sebi u tim trenutcima:fantom:

 

Ukratko:

- razmisljala je da li da ulazi sada u te mirovne pregovore i sve te mirovne procese i podele (i sta sa pobedjenima i kakva nova raspodela vlasti i sve to) u trenutku kada nema podrsku, kada se sve poremetilo a najvise sto su ubili Missandei - da li to sve za nju sada ima smisla (situacija u Westerosu, sa Jonom, Sansom itd)

- Cersei licno (ciji sam inace fan ali na kraju je ispala kao Adolf Hitler u onom nemackom filmu cija radnja se odvija u bunkeru - Jamie je ispao mnogo realniji i - meni simpaticniji iskreniji pa cak i mudriji lik) je dva puta brutalno slagala - jednom kada je rekla da ce zajedno ratovati a drugi put kada joj je bez ikakvog razloga ubila Missandei i odbila predlog o predaji/ miru

- razmisljala je da li da postedi sve te ljude iako nju licno niko nikada nije stedeo a ni njoj drage ljude...

 

... i eto prevagnuulo je na lose u ljudskoj prirodi... pobesnela je do kraja, odlepila je, prsla, krenula u osvetu protiv svih, nije nasla balans, nabila se mrznjom... nastaviti niz....

Edited by mozzer
Link to comment
13 minutes ago, mozzer said:

Ukratko:

- razmisljala je da li da ulazi sada u te mirovne pregovore i sve te mirovne procese i podele (i sta sa pobedjenima i kakva nova raspodela vlasti i sve to) u trenutku kada nema podrsku, kada se sve poremetilo a najvise sto su ubili Missandei - da li to sve za nju sada ima smisla (situacija u Westerosu, sa Jonom, Sansom itd)

.

:-)

Da, te neke stvari prakticne prirode  i odlucila da presjece KL cvor Drogonovinm ognjem i Crvljevim machem. 

 

No, ja sam bio iznenadjen kolicinom i intenzitom zmajeve vatre.  Kontam da je i on bio ljut sto su mu ubili brata, samo ne znam dje je bila pospremljena tolika energija.

 

Pitanje za znalce(TM): od cega se stvara tolika vatra koja bljuje? Atomska fizija u stomaku?

Link to comment

Ma kada je neko lud on je LUD.

Hoćemo mi sve to filmski,motivisano,izgrađeno,korak po korak ali ako nije u vinklu samo treba trenutak nešto da kvrcne.

Onaj u Zrenjaninu video fotografiju bivše na fejsu pobio pola kafića,onaj kod Mladenovca je i daje misterija,ustao čovek ujutru uzeo karabin i krenuo redom,pa

ludak iz sela kod Zaječara....

Link to comment
57 minutes ago, Weenie Pooh said:

Kad će spinoff u Meereenu?

 

A Song of Peace & Prosperity with Dario: A Game of Picnics

 

prvi spinof btw je long night

 

inače što se spinofa tiče, a trebalo bi 3 da budu za sad, martin bi trebalo da ima veću ulogu i oni nisu vezani za d i d ko GOT franšiza

Edited by theanswer
Link to comment
10 hours ago, arheolog1981 said:

Razmišljam, nema šanse da je ovo kraj koji je Martin zamislio za Deneris... nije njegov stil pisanja ovakva asasinacija lika. Mogu da zamislim situaciju, u napadu na grad zmajeva vatra aktivira skladišta wildfire I lančanom reakcijom dolazi do paljenja celog grada. Deneris gleda sa užasom i shvata da je ostvarila ono što je ludi kralj Eris zamislio. Slomljena, nakon bitke odlučuje da prepusti krunu nekom drugom i da ubije zmajeve, jer joj je jasno da dok god su oni živi neće niko biti siguran. Napušta kontinent i vraća se na Essos kao neka vrsta dobrovoljnog izgnanstva a u stvari se vraća kući jer joj je jasno da joj to Westeros nikada nije bio. U knjigama ona sanja limunovo drvo ispred kuće na Bravosu gde je odrasla i više puta se dvoumi da li je Westeros to što ona želi. Eto, to bi bio bittersweet kraj za mene :) Barem što se tiče Deneris.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 

 

Nije ovo asasinacija lika nego je trapano sprovedeno jer se kroz seriju ne vidi transformacija u ludilo pošto je sve zbrzano.

 

Kroz knjige bi bilo daleko bolje dočarano, uz neki triger koji izaziva konačni kolaps, tipa smrt Misandei il nešto slično. Nije isključeno da bi tu bio na kraju neki epiphany gde ona shvata šta je postala, ali odlazak na Essos ili gdegod jednostavno nije opcija, neko bi je asasinirao usput jer je prevelika pretnja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...