Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

26 minutes ago, ToniAdams said:

a na koju foru je djejmi bio jos ziv? videli smo da ga je boris dvornik minimum 2put proburazio.

 

Arja mu odala tajnu :-)

 

Ja sam već mislio da sam se utripovao da ga je juron dvaput nabio da je krv letela ( obzirom da se posle ponašao ko da ga je ujela osa. Jednom.)

Link to comment
19 minutes ago, theanswer said:

 

Au kakav okidač, primetio na proslavi da se ova oseća glupo i zato će da svesno počini izdaju i oduzme sebi život, sve za good of the realm. 

 

 

Pa jeste okidač kad je ukapirala da nju neće Vesterlos a pogotovu Sever nikad prihvatiti za vladara /za razliku od Tužnookog/. A onda je dobio haber da je i ovaj Tangarijen i ukapirao da će biti bolji na Gvozenom Prestolu pa je krenuo da rovari. Nije mu prvi put. A celu seriju on lepo priča da sve radi za good of the realm, al ga niko ne sluša. :fantom:

Link to comment
1 hour ago, ToniAdams said:

nemam toliki problem sa severnjacima koji rendomli kolju, u izvandrednim okolnostima i malobrojni normalni ljudi se ponasaju nenormalno, plus sto zakon mase vlada.

 

Apsolutno. Sad sam odgledao i scene sjebavanja King's Landinga uopšte ne bi bile loše da nije tri stvari:

1) Eksplodirajućeg kamena koji na zmajevsku vatru reaguje otpilike kao materija na antimateriju

2) Šireg konteksta po kom je ovo prvo i poslednje osvajanje grada u kom se kolju nenaoružani vojnici a civilno stanovništvo biva silovano i/ili spaljeno

3) Cleganebowl na stepenicama i nekonkluzivno bockanje nožem u mozak; ja pobedu pišem slepom kučetu, a vi kako hoćete

 

Moram još da pohvalim Arijinu šminku, najzad da neko izgleda kao da je stvarno prošao kroz krkljanac. Džon je, poređenja radi, manje krvi prolio u svim svojim bitkama nego ja u brijanju.

 

Dakle Sack of King's Landing (minus tri debilizma) i Arya's makeup su redeeming qualities kojih u prethodnim epizodama nije bilo, svaka čast. Sve ostalo standardna kršina.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

slazem se. 

jedan od glupljih momenata je i onaj kad planna krece na pasa. ako se dobro secam, on je doslovce bio obezglavljen, da bi ovaj baltazar od njega napravio poslusnog andeda.

nema bas nikakvog smisla da ima i dalje memoriju i emocije. btw, ne vidim sto ne bi preziveo i onaj pad, kad je vec mrtav, znaci stoji planna 1-0 pas.

segment sa arijom je vrv nesto najbolje sto smo videli u posl 5 sezona. cela prica mi je kul, ne samo sminka, koja je fakat odlicna.

vukodlaka mi postala omiljeni lik.

 

Edited by ToniAdams
Link to comment

fazon je što cleganebowl nema nikakvu posledicu, takoreći kompletno je nebitan. samo fan service, a ni to nisu uspeli, jer je hype davno prošao

Link to comment
8 minutes ago, assignment said:

Jel niko ne pita šta će biti sa zadnjim zmajem? Da neće možda da odleti u slobodu... 🙄

Pa pošto je Deneris nepatvoreno ludo zlo, vrv će i Drogon da se okrene protiv nje i da je pojede.

Link to comment
1 minute ago, Valkyrie said:

Pa pošto je Deneris nepatvoreno ludo zlo, vrv će i Drogon da se okrene protiv nje i da je pojede.

pa nece to biti, pise ti lepo u spojleru

Link to comment
Just now, ToniAdams said:

pa nece to biti, pise ti lepo u spojleru

Ne čitam leakove iz principa. 

Fali nam sarcastic font da pišem njim. 

 

I da se složim da mi najmanje čudan rage Severnjaka po KL s obzirom na Neda, Roba itd

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...